جوانسازی

خرید دستگاه هایفو اولترا چه کمکی به زیبایی می کند

به لطف تکنولوژی و دانش بشری، امروزه دستگاه های متفاوتی برای زیبایی به وجود آمده است. شاید تا قبل از این، کسب و کار پزشکان زیبایی سکه بود. اما امروزه کلینیک‌های زیبایی اگر اندکی هوش به خرج دهند، می‌توانند گوی سبقت را از مطب‌ های پزشکی بربایند. یکی از دستگاه های زیبایی که همواره توجه افراد را به خود جلب کرده، هایفو اولترا می باشد. توجه داشته باشید که هایفو نمونه های متفاوتی را دارد. اما به ضرس قاطع می ‌توان عنوان کرد هایفو اولترا مهمترین و پرکاربردترین دستگاه در کلینیک های زیبایی است.

 

از همین رو ما قصد داریم تا نکات مرتبط به آن و چگونگی خرید دستگاه هایفو اولترا را عنوان نماییم. بسیاری از افراد اطلاعات کافی از این دستگاه ندارند. شاید کلینیک های زیبایی تازه تاسیس ندانند که این دستگاه چه خدمتی می تواند به آن ها نماید. لذا ما این اطلاعات را به آن ها ارائه خواهیم داد. چنانچه دوست دارید تا با کارایی دستگاه هایفو اولترا آشنایی پیدا کنید و نسبت به خرید آن اقدام نماید با ما تا پایان همراه باشید.

آشنایی با دستگاه هایفو اولترا

shutterstock_1589467876

بسیاری از افراد از دستگاه هایفو اولترا آگاهی کافی ندارند.نمی دانند که این دستگاه چیست و چگونه می‌ تواند به آنها کمک کند. لذا ما در این زمینه اطلاعات کافی را به شما ارائه خواهیم داد. دستگاه هایفو اولترا یک دستگاه با امواج اولتراسوند می باشد. فناوری اولتراسوند باعث از بین رفتن چین و چروک و بازگشت جوانی مجدد به پوستتان می ‌شود. این دستگاه باعث تشکیل کلاژن مجدد در پوست می شود. در واقع از طریق امواج کلاژن که به عنوان یکی از مهمترین نیازهای پوست افراد می باشد، تحریک می شود

با استفاده از آن به تدریج طی چند جلسه درمانی پوست شما محکم و محکم تر می شود. در واقع می ‌توان گفت که اثر دستگاه هایفو اولترا لیفت طبیعی صورت می باشد. شما می توانید با استفاده از این دستگاه، بخش‌ های مختلفی از بدن را تحت تأثیر قرار دهید

مطمئناً تنها مزایای دستگاه هایفو اولترا جوانی در پوست و لیفت صورت را نخواهد بود. شما حتی می ‌توانید به لاغری بدن و لیفت بخش های متفاوت اقدام نمایید. مطمئناً این دستگاه می ‌تواند در هر کلینیکی باعث بالا رفتن سطح کیفی آن کلینیک شود. لذا به دلیل کیفیت بالا و کارایی مناسبی که دارد، مشتریان زیادی را به خود جذب می ‌کند

Skinmed-Woman-RF

مزایای استفاده از این دستگاه

بسیاری از افراد قبل از اینکه نسبت به خرید دستگاه هایفو اولترا اقدام کنند، به دنبال فواید آن می باشند. لذا اغلب کلینیک های زیبایی دوست دارند تا این دستگاه را در کلینیک خود داشته باشند. به دلیل قیمت بالای دستگاه هایفو اولترا خرید برای افراد عام آنچنان مقرون به صرفه نیست.

پس روی صحبت ما با کلینیک های زیبایی است. لذا این دستگاه از نظر بالینی ایمن و موثر شناخته شده است. طبق بررسی‌ های ما هایفو اولترا دارای گواهی های بهداشتی معتبر می باشد. این دستگاه گزینه مقرون به صرفه ای برای لیفت صورت می باشد. جالب است که بدانید هنگام درمان به هیچ گونه بی هوشی یا آرامش ‌بخشی نیاز نیست. این موضوع هم برای درمانگر و هم برای درمان شونده خبر مناسبی به نظر می ‌رسد. از آن جهت که دستگاه هایفو اولترا بدون جراحی صورت می‌ گیرد، شما انتظار عفونت را نخواهید داشت. عفونت بزرگ ترین چیزی است که معمولاً بعد از عمل های جراحی رخ می‌ دهد.

از همه مهمتر می ‌توان به درمان راحت و بدون درد هایفو اولترا اشاره کرد. جالب است که بدانید این درمان حتی می ‌تواند پس از یک جلسه قابل مشاهده باشد. اما نتایج کلی آن بعد از ۴ تا ۶ جلسه نمایانگر می‌ شود. سوال پیش می آید که آیا نتایج آن ماندگار است؟ در واقع می ‌توان گفت یکی از مزایای هایفو، ماندگاری بالای آن است. این دستگاه ۶ تا ۱۲ ماه نتایج را نشان می ‌دهد.

 

خرید دستگاه هایفو اولترا برای چه افراد مناسب است

توجه داشته باشید که دستگاه هایفو اولترا نواحی مختلفی را تحت پوشش قرار می ‌دهد. به همین دلیل خرید دستگاه هایفو اولترا بسیار مهم می باشد. از مکان ‌هایی که تحت پوشش این درمان قرار می ‌گیرد، می‌ توان به تمامی نواحی صورت اشاره کرد. یعنی گونه ‌ها، ابرو، خطوط چین و چروک، چانه و چشم ها را در بر می گیرد. همچنین این دستگاه برای از بین بردن چین و چروک و افتادگی در گردن نیز تاثیر گذار است. اما اگر از گردن به پایین بیاییم، شما می توانید سینه های خود را به وسیله این دستگاه لیفت نمایید. حتی گفته شده که بسیاری از افراد، عمل شبه پروتز را با این دستگاه انجام می ‌دهند.

پهلوها، شکم، ران ها و افتادگی بازوها با این دستگاه تحت تاثیر قرار می گیرد. حال با توجه به این موضوع سوال می ‌شود که چه افرادی برای این استفاده از این دستگاه می‌ توانند کاندید باشند. خب در جواب این سوال باید گفت که همه افراد از این دستگاه می توانند استفاده نمایند. افراد زیر ۳۰ سال نیز می توانند از مزایای آن بهره مند شوند. در واقع می‌ توان گفت بازه سنی خاصی ندارد. زمانی که شما دچار مشکلات پوستی شوید، می توانید از آن استفاده کنید.

به طور مثال یک فرد ۲۵ ساله که دارای چاقی می باشد، می‌تواند از این دستگاه استفاده کند. خرید دستگاه هایفو اولترا می تواند یک گام به جلو برای کلینیک های زیبایی باشد. لذا طیف وسیعی از مشتریان را به سمت خود جذب می کند.

HIFU-Card

نکاتی که کلینیک ها در خرید دستگاه هایفو اولترا باید بدانند

کلینیک های زیبایی و افرادی که از هایفو اولترا استفاده می ‌کنند، باید یکسری از موضوعات را بدانند. این موضوعات قبل از خرید دستگاه هایفو اولترا به آن ها کمکی ویژه خواهد کرد. توجه داشته باشید که این دستگاه ممکن است همواره نتایج یکسانی بر روی تمامی افراد نداشته باشد. به طور مثال ممکن است بعضی از افراد طی یک جلسه درمانی نتایج را ببینند و بعضی ها به چند جلسه نیاز داشته باشند.

به طور معمول تعداد جلسات به سن و شرایط پوستی افراد بستگی دارد. یک روش درمانی معمولاً ۶ تا ۱۲ جلسه ممکن است ادامه پیدا کند. یک روش ممکن است تا ۴ جلسه کافی باشد. توجه داشته باشید که دستگاه هایفو تقریبا گران است. گران برای افراد با استفاده شخصی نه کلینیک های زیبایی.

کلینیک های زیبایی بهتر است که به جای قرار دادن فاکتور قیمت برای انتخاب، فاکتور کیفیت و جذب مشتری را در نظر بگیرند. سوال می ‌شود که زمان هر جلسه درمانی چقدر است. در این مورد می‌توان گفت ممکن است ۳۰ تا ۶۰ دقیقه یک درمان طول بکشد. بعضی از افراد دارای پوست های حساس هستند. اما این دستگاه برای آنها نیز مورد استفاده است. اما افرادی که دارای پوست حساس هستند ممکن است که تورم و قرمزی در سطح پوست را مشاهده نمایند. پس می توان گفت که این دستگاه یک دستگاه همه فن حریف می باشد.

سخن پایانی

در پایان می‌توان گفت که خرید دستگاه هایفو اولترا برای کلینیک های زیبایی از نان شب واجب تر است. لذا کارایی این دستگاه بسیار منحصر به فرد می باشد. آن دسته ازکلینیک های زیبایی که بودجه لازم برای خرید دستگاه هایفو اولترا ندارندف بهتر است که به اجاره آن فکر کنند. تهران هایفو به عنوان یکی از ارائه دهنده های دستگاه هایفو اولترا می‌تواند اجاره آن را برای شما انجام دهد. شما می توانید طی بازه های مختلف زمانی نسبت به اجاره دستگاه هایفو اولترا اقدام نمایید. در کل توصیه می شود با توجه به کیفیت بالای این محصول بهتر است که استفاده از آن را برای درمان شوندگان مورد توجه قرار دهید. از اینکه تا پایان با ما بودید بسیار سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *