حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

هایفو اولترا ۲.۵ ژول با قدرتی بی نظیر

هایفو اولترا 2.5 ژول

هایفو اولترا ۲.۵ ژول مطمئناً شما همان فردی هستید که تا دقایقی قبل جلوی آینه ایستاده بودید. بله شما جلوی آینه ایستاده و به چین و چروک صورت خود نگاه می کردید. بعد از آن پشت کامپیوتر نشسته و راه های از بین بردن چین و چروک را سرچ نموید.

درست است شما درست سرچ کرده اید. حتما با دیدن عنوان مقاله از خود می پرسید دستگاه هایفو اولترا ۲.۵ ژول همان معجهزه ای است که به آن نیاز دارید؟ بله تکنولوژی هایفو همان روشی است که می تواند شما را به روزگار جوانی بازگرداند. همان روزگاری که پوست شما محکم بود و درخشندگی جذابی داشت.

آیا تا به حال فکر کرده اید که سوپراستارها با سن بالا چگونه هر روز جوان می شوند؟ مطمعناً شما هم دوست دارید جوانی پوست خود را دوباره به دست آورید. دوست دارید در میهمانی ها همه از پوست شما تعریف نمایند. نگران نباشید؛ قرار نیست که دست به عمل جراحی بزنید. فقط کافی است یک ساعت خود را به تکنولوژی هایفو بسپارید.

هایفو و اولترا
هایفو و اولترا

ما در این متن قصد داریم تا شما را این زمینه آگاه سازیم. در بازار ایران دستگاه هایفو اولترا یا همان معجزه کننده ترمیم پوست نمونه های متفاوتی را دارد. قدرت های متفاوتی از این دستگاه معجزه ساطع می شود. امواج فراصوت تمرکز بالا، برای از بین بردن چین و چروک در این دستگاه به کار گرفته شده.

چنانچه قصد دارید با دستگاه هایفو اولترا ۲.۵ ژول آشنایی پیدا کنید، با ما تا پایان همراه باشید. ما شما را به خوبی در این زمینه راهنمایی خواهیم کرد.

تفاوت انواع دستگاه هایفو اولترا

هایفو به تکنولوژی گفته می شود که با استفاده از آن چین و چروک صورت از بین می رود. این روش یک روش غیر مستقیم اطلاق می گردد. بسیاری از افراد، از روش های مستقیم و جراحی ترس دارند. لذا با ورود دستگاه هایفو اولترا، این روش جایگزین روش جراحی شد. این دستگاه توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند.

دستگاه هایفو اولترا نمونه های متفاوتی را دارد. این نمونه ‌های متفاوت در میزان قدرت با یکدیگر مختلف می باشند. به طور مثال دستگاه هایفو اولترا ۲ ژول یکی از نمونه های پر طرفدار دستگاه هایفو اولترا می باشد. از متداول ترین نمونه های دستگاه هایفو اولترا در ایران همین نمونه ۲ ژول می باشد.

لذا تهران هایفو با یک ساختار شکنی، دستگاه هایفو اولترا ۲.۵ ژول را وارد بازار ایران کرده است. این دستگاه نسبت به دستگاه ۲ ژول که در بازار می باشد، قدرت بالاتری را دارد. هر چقدر که قدرت هایفو اولترا بالاتر برود، کارایی آن بهتر خواهد رفت.

ما در ادامه، چگونگی استفاده از این دستگاه را عنوان خواهیم کرد.

 

مراحل استفاده از دستگاه هایفو اولترا ۲.۵ ژول و اقدامات بعد از آن

پزشک معالج باید حداقل ۳۰ دقیقه قبل از استفاده، بی حسی موضعی را بر روی پوست اعمال نماید. قبل از استفاده از این دستگاه صورت باید کاملاً تمیز شده باشد. هیچ گونه مواد آرایشی نباید بر روی آن قرار گرفته باشد. در واقع منافذ پوست باید کاملاً باز باشد.

توجه داشته باشید که در نمونه ۲.۵ ژول میزان انرژی و تعداد خطوط متغیر می باشد. لذا در اینجا پزشک می تواند بر اساس نوع پوست این میزان انرژی را تعیین کند. زمان درمان با استفاده از دستگاه هایفو اولترا چیزی در حدود ۴۰ الی ۶۰ دقیقه طول می کشد.

پزشک در زمان استفاده از این دستگاه باید از اسپری خنک کننده استفاده نماید. اسپری خنک کننده باعث جلوگیری از درجه حرارت بالا می شود. توجه داشته باشید که این دستگاه نتایج ۳۰ درصدی را بعد از درمان نشان می دهد. اما نتایج آن در طی ۹۰ روز کاملا خود را نشان خواهد داد.

بعد از استفاده از این دستگاه، باید یک سری از کارها را انجام دهید. سعی کنید بعد از استفاده از این دستگاه پوست خود را خنک نگه دارید. ممکن است که این دستگاه باعث قرمزی جزئی بر روی پوست شما شود. جای هیچگونه نگرانی از این بابت وجود ندارد.

شما می توانید با سرد کردن پوست خود طی یک الی سه ساعت این علائم را از بین ببرید. سعی کنید یک هفته بعد از استفاده از دستگاه هایفو اولترا ۲.۵ ژول، صورت خود را بخار ندهید.

بعد از استفاده از آن در معرض نور خورشید قرار نگیرید. سعی کنید برنامه آرایشی خود را کمی سبک تر انجام دهید. شما با انجام این موارد می توانید نتایج صددرصدی استفاده از هایفو اولترا ۲.۵ ژول را مشاهده کنید.

 

نتایج استفاده از دستگاه هایفو اولترا

بسیاری از افراد دوست دارند بدانند که نتایج هایفو اولترا چگونه می باشد. در اینجا باید بگویم که دغدغه شما برای آگاهی از نتایج قابل درک است. بسیاری از افراد از روش های مختلفی استفاده کرده اند اما توفیقی حاصل نشده است. آن ها دوست دارند بدانند که آیا پوست شل شده آن ها مجدداً محکم می شود؟

در این مورد باید گفت که بله؛ نگران نباشید. این نمونه، با انرژی بیشتر توانسته است مشکلات شما را به خوبی حل کند. از نتایج دستگاه هایفو اولترا ۲.۵ ژول، می‌توان به برطرف کردن افتادگی پوست به بهترین شکل ممکن اشاره کرد.

شما می توانید با این دستگاه مشکل افتادگی پلک خود را برای همیشه از بین ببرید. اگر کیسه های چشم شما آویزان شده می توانید آن را بلند کنید. صورت خود را به باریک ترین شکل ممکن طراحی کنید. در واقع می توانید قالبی تازه به صورت خود ببخشید. علائم پیری را کاهش دهید و خود را از همه وقت جوانتر به نظر برسانید.

در واقع نتایج این دستگاه شما را شگفت زده می کند. شاید بسیاری از افراد تصور کنند که آیا بدون درد و بدون خون ریزی، واقعاً شدنی است؟

آیا واقعاً می توان این کارها را با این دستگاه انجام داد؟ ما به شما می گوییم بله؛ خیلی از کارهای دیگر را می توان با این دستگاه انجام داد. بسیاری از افراد از این دستگاه حتی برای لاغری بدن خود استفاده می نمایند.

 

خرید دستگاه هایفو اولترا ۲.۵ ژول

افرادی که قصد خرید دستگاه هایفو اولترا را دارند، گاهی اوقات دچار سردرگمی خواهند شد. لذا نمونه های موجود در بازار بیشتر نمونه ۲ ژول می باشد. اما تهران هایفو انحصاراً دستگاه هایفو اولترا ۲.۵ ژول را به متقاضیان ارائه می‌ دهد. حال بسیاری از افراد نمی دانند که نمونه ۲ ژول بهتر است یا نمونه ۲.۵ ژول بهتر می باشد. در این مورد می توان گفت که مطمئناً نمونه ۲.۵ژول از قدرت بالاتری برخوردار می باشد.

خرید هایفو اولترا
خرید هایفو اولترا

لذا این قدرت بالاتر منجر به نتایج بهتری خواهد شد. همانطور که گفته شد این دستگاه دارای قدرت بالاتری نسبت به نمونه های دیگر آن می باشد. لذا خرید دستگاه هایفو اولترا ۲.۵ ژول با توجه به قدرتی که دارد منطقی به نظر می ‌رسد. توصیه ما به افرادی که قصد خرید دارند، این است که نمونه ۲.۵ ژول آن را خریداری کنند.

 

بحث پایانی و نتیجه گیری

در پایان می توان گفت که دستگاه هایفو اولترا ۲.۵ ژول یک دستگاه بی نظیر می باشد. بی نظیر از آن جهت که با قدرت بالای خود کارایی بسیار بالایی دارد. بسیاری از متخصصان پوست، این دستگاه را مورد توجه قرار داده و آن را خریداری می‌ کنند.

سعی کنید از پزشک و متخصص خود بخواهید که این نمونه از دستگاه را برای شما استفاده نمایند. سرعت رشد تکنولوژی به گونه ای می باشد که دستگاه‌ های قدیمی کم کم از بازار خارج می شوند. پس برای خرید، به صفحه خرید دستگاه هایفو اولترا مراجعه کرده و آن را مورد توجه قرار دهید.

لیست منابع

 

https://fclinic-international.com/ultra-hifu/

https://www.intellihealthplus.com/hifu-high-intensity-focused-ultrasound/

ادمین
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X