حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

پاکسازی صورت با پلاژن راهی برای زیبایی پوست

پاکسازی صورت با پلاژن

پاکسازی صورت با پلاژن:

من چیزی فراتر از زیبایی می خواهم. من جوانی از دست رفته خود را می‌ خواهم. زیبایی پوست من به خطر افتاده است. برای درمان زیبایی باید چه کنم. چه روشی بدون درد و خونریزی می تواند من را به زیبایی از دست رفته نزدیک کند.

آیا جملات فوق برای شما آشنا نیست؟ آیا بسیاری از افراد در نزدیک شما نیستند که این سوالات را داشته باشند؟ مطمئنا اغلب افراد بالای ۴۰ سال این سوالات را دنبال می کنند. آن‌ ها به دنبال این موضوع هستند که آیا می ‌توان بدون هیچ گونه درد و خونریزی جوانی و زیبایی را برگرداند؟ امروزه دستگاه های مختلفی موجود می باشد که شما می توانید زیبایی خود را به دست آورید. آیا با پلاژن آشنایی دارید؟ آیا می دانید که با این دستگاه می توان به راحتی زیبایی را به دست آورد؟ در این بین افرادی هستند که دوست دارند به پاکسازی صورت خود بپردازند. سوال پیش می آید که آیا می توان پاکسازی صورت با پلاژن را انجام داد؟ در این مورد باید گفت که بله در واقع کار اصلی پلاژن همین می باشد.

مطمئناً روش های اکسیژن رسانی به پوست را تجربه کرده اید. این درمان ها در دهه اول سال ۲۰۰۰ در بسیاری از کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می ‌گرفت. لذا همچنان این روش ها محبوب هست اکسیژن ‌رسانی، پوست شما را فعال می کند. ما در همین زمینه قصد داریم تا به بررسی دستگاه پلاژن برای پاکسازی صورت بپردازیم. چنانچه اطلاعات کافی در این مورد را ندارید با ما تا پایان همراه باشید.

پلاژن چیست؟

قبل از اینکه مقوله پاکسازی صورت با پلاژن را مورد بررسی قرار دهیم، با خود این دستگاه آشنا می شویم. دستگاه های زیبایی توسط شرکت‌ های مختلفی تولید و به بازار عرضه می ‌شوند. لذا پلاژن یک دستگاه و یک راه ‌حل غیر تهاجمی و غیر جراحی می باشد. این راه حل برای از بین بردن زخم های آکنه، کاهش سلولیت، تجدید سلول های از بین رفته پوست، جوان سازی و سفت شدن مورد استفاده قرار می‌ گیرد. جالب است که بدانید این دستگاه باعث کاهش چین و چروک نیز می‌ شود.

در دستگاه پلاژن کلمه به نام (انجام نمی شود) وجود ندارد. به طور مداوم راه حل های مناسبی را برای درمان های دلپذیر و موثر ارائه می دهد. بنابراین نتایج زیبایی از درون این دستگاه تولید شده و مورد توجه قرار می گیرد. دستگاه اکسیژنو دستگاهی است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته می شود. در کل می‌ توان گفت که این دستگاه یک راه‌ حل تهاجمی و ضد پیری برای پاکسازی صورت می باشد. لذا در ادامه نکات منحصر به فرد این دستگاه را عنوان خواهیم کرد.

 

پاکسازی صورت با پلاژن
پاکسازی صورت با پلاژن

پاکسازی صورت با پلاژن

گفتنی است که پاکسازی صورت با پلاژن روند خاص خود را دارد. در ابتدایی ترین حالت، پوست شما به وسیله بازوهای مرتبط به دستگاه، لایه برداری می شود. این لایه برداری باعث از بین رفتن سلول های مرده می شود. سپس پلاژن به سراغ جوان سازی پوست می آید. جوانسازی پوست به همراه فعال کردن هیالورونیک اسید و کلاژن باعث سفتی پوست و پاکسازی مشکلات پوستی می‌ شود. اما اکسیژن سازی مرحله سوم می باشد. در این مرحله ایجاد اکسیژن در جریان خون باعث می ‌شود که عارضه های پوستی شما به کلی از بین بروند.

توجه کنید محکم کردن پوست اولین قدمب است که این دستگاه برای نتایج پیری انجام می دهد. زمانی که پوست شما خالی از مواد مورد نیاز می شود، باید آن مواد را تحریک کرد. همان طور که گفته شد این مواد توسط این دستگاه تحریک می شوند. در کل می‌توان گفت پاکسازی صورت با پلاژن به راحتی و بدون هیچ گونه درد و عامل تهاجمی صورت می گیرد.

پاکسازی صورت با پلاژن
پاکسازی صورت با پلاژن

مزایای استفاده از دستگاه پلاژن

از مزایایی که دستگاه پلاژن برای پاکسازی پوست دارد، می ‌توان به تأثیرات آنی اشاره کرد. به دلیل اینکه پوست شما توسط این دستگاه گرم می ‌گردد کلاژن به سرعت دست به کار می شود. استفاده از این روش تنها یک ساعت از زمان شما را خواهد گرفت و مراقبت قبل و بعد از درمان نیاز نیست.

لذا هیچ گونه عوارض جانبی بعد از استفاده از این دستگاه در انتظار شما نخواهد بود. این روش، روشی نیست که به صورت تهاجمی باشد. پس دردی را هم حس نخواهید کرد. لازم به ذکر است برای پاکسازی صورت خود از زخم، جوش یا هر چیزی که شما را اذیت می کند دیگر نیاز به هزینه آنچنانی وجود ندارد. شما با کمترین هزینه می توانید دستگاه پلاژن را مورد استفاده قرار دهید. جالب است که بدانید اثرات استفاده از این دستگاه طولانی مدت است. شاید بتوان گفت لکه قهوه ای یکی از بزرگترین مشکلاتی باشد که همه افرد درگیر آن هستند.

شما می توانید لکه های قهوه ای را به سرعت با استفاده از پلاژن از بین ببرید. همانطور که در عکس زیر می بینید لکه های قهوه ای کم کم، کم رنگ شده و شما به راحتی می توانید پوستی زیبا داشته باشید. شفافیت و پوستی عاری از هر گونه عیب و نقص از معجزه های بی چون و چرای این دستگاه است.

پاکسازی صورت با پلاژن
پاکسازی صورت با پلاژن

سوالات مرتبط با استفاده از این دستگاه

سال پیش می ‌آید که آیا در زمان پاکسازی صورت با پلاژن، مواردی هست که موجب جلوگیری از درمان شود؟

در این مورد می توان گفت که یک سری از توصیه ها برای بعضی از افرادی شده است. لذا بانوانی که باردار، شیرده و یا در زمان قاعدگی می باشند، بهتر است که از این دستگاه استفاده نکنند. دستگاه های ضربان ساز قلبی و افرادی که به این بیماری ها دچار هستند باید قبل از استفاده با پزشک خود مشورت نمایند. افراد با بیماری هایی مانند صرع و واریس بهتر است از این دستگاه استفاده نکند.

لذا افراد بهتر است در صورت داشتن بیماری های زمینه ای با پزشک خود مشورت کنند.

سوال بعد این است که آیا استفاده از این روش دردناک است؟

در این مورد می توان گفت یکی از بزرگترین مزایای دستگاه پلاژن بدون درد بودن آن است. عدم ناراحتی در طول درمان باعث محبوبیت آن شده است. بیمار پس از پایان درمان می ‌تواند به فعالیت‌ های روزمره خود بپردازد.

سوال می شود کسانی که کاشت ایمپلنت و فلز در ناحیه دندان داشته اند، می‌ توانند از این دستگاه استفاده کنند؟

در این مورد باید گفت که متاسفانه این مورد یک مورد تناقض است که می تواند اثرات مثبتی نداشته باشد.

سوال می شود که قبل از درمان چه کارهایی را باید انجام داد؟

گفتیم که در استفاده از این دستگاه هیچگونه مراقبت اولیه و ثانویه ای وجود ندارد. اما بهتر است که قبل از درمان آرایش روی صورت پاک شود. صورت باید استریل و خشک شود. لذا فرد درمان شونده بهتر است بعد از استفاده تا دو سه روز از کرم های ضدآفتاب استفاده نماید.

پاکسازی صورت با پلاژن
پاکسازی صورت با پلاژن

بحث پایانی

در پایان می توان نتیجه گرفت که دستگاه پلاژن برای پاکسازی پوست بسیار مناسب می باشد. کلینیک های زیبایی برای پاکسازی صورت با پلاژن باید نسبت به خرید این دستگاه اقدام نمایند. توجه داشته باشید که دستگاه اکسیژنو می تواند سه کار را همزمان برای شما انجام دهد. سه بازوی استفاده شده در این دستگاه بهترین کارایی را بر روی پوست انجام می ‌دهد. پس سعی کنید تا با استفاده از آن، مشتریان بیشتری را به سمت کلینیک زیبایی خود جلب نمایید. تهران هایفو به عنوان یکی از ارائه دهنده های این دستگاه می‌ تواند کیفیت بالایی را در اختیار شما قرار دهد. از اینکه تا پایان این متن با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

منابع:

https://www.beautyskin.com.pl/en/liftingfave-firming/pollogen-legend-anti-aging-treatment/#toggle-id-4

https://theskincareedit.com/2014/01/06/oxygeneo-review

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X