حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

هیدروفیشیال شش هندپیس، کارا و به صرفه!

هیدروفیشیال

هیدروفیشیال

هیدروفیشیال : فرض کنید که می خواهید که یک مرکز زیبایی راه اندازی کنید و خدمات و درمان های زیبایی به مردم ارائه دهید. اصولاً تمام خدماتی که در یک مرکز زیبایی ارائه می شوند برای هدف زیبایی و جوانسازی پوست از طرق مختلف هستند. خدماتی مانند رفع موهای زائد، برطرف کردن چین و چروک، رفع جوش و آکنه های پوستی و غیره همگی جزو درمانی های زیبایی و برای جوانسازی پوست هستند.

اما برای اینکه بتوانید این خدمات ارزنده را به مراجعه کنندگان خود ارائه کنید از چه روش هایی استفاده می کنید؟ یا بهتر است بگوییم از چه دستگاه هایی استفاده می کنید؟

برای هرکدام از منظورهایی که در بالا ذکر شد و جزو خدمات اساسی یک مرکز زیبایی به حساب می آیند، ده ها دستگاه مختلف با برند های متنوع وجود دارند. مثلاً برای لیفت صورت از هایفو استفاده می کنید یا لیزرهای مخصوص؟ برای رفع جای جوش از میکرودرم استفاده می کنید یا میکرونیدلینگ؟

هرکدام از این دستگاه ها خصوصیت ها و کاربرد های مخصوص به خود را دارند که در بسیاری از موارد با هم تشابهاتی نیز دارند. اگر بخواهید برای هرکدام از عمل های زیبایی یک دستگاه زیبایی مخصوص تهیه کنید به شما قول می دهیم که در همان ابتدا، پیش از باز کردن درهای مرکز زیباییتان، ورشکسته خواهید شد.

در چنین شرایطی چه راهکارهایی پیش روی شما وجود دارد؟

اولین کار این است که خدماتتان را محدود کنید که در این صورت تعداد مراجعه کنندگانتان کم می شود، یا می توانید از دستگاه های باکیفیت چند کاربردی استفاده نمایید!

هیدروفیشیال
هیدروفیشیال

دستگاه هیدروفیشیال

اولین مزیت دستگاه هیدروفیشیال چند کاربردی بودن آن است. اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم، ۶ کاربرد. این دستگاه که ۶ هندپیس دارد می تواند برای انجام ۶ درمان زیبایی مناسب باشد. درمان هایی که در حالت عادی باید برای هرکدام به اندازه یک هیدروفیشیال پول بدهید تا بتوانید دستگاهش را بخرید.

پس هیدروفیشیال با ۶ درمان مختلفی که در دسترس شما قرار می دهد در وهله اول انتخابی بسیار اقتصادی و به صرفه است. مخصوصا اگر به تازگی مرکز زیبایی را راه اندازی کرده باشید و سرمایه چندانی در جیبتان نباشد.

کیفیت هیدروفیشیال

معمولاً اینطور دیده ایم که وقتی یک دستگاه چند ویژگی مختلف را در یک پَک جمع کرده، کیفیت مطلوبی ندارد. مثلاً وقتی یک دی وی دی می خرید که به جای یک فیلم ۶ فیلم داخلش جای گرفته باید انتظار داشته باشید که کیفیت فیلم ها بسیار پایین باشد.

این تردید در مورد هیدروفیشیال هم به جاست. اما تا وقتی که اطلاعات کاملی از این دستگاه نداشته باشید. کیفیت کار دستگاه هیدروفیشیال از جمله خصوصیت های مطلوب آن به شمار می رود که نظر خیلی ها را به خود جلب کرده. از خود می پرسید که دستگاه چطور می تواند با داشتن ۶ کاربرد مختلف هنوز هم باکیفیت باشد؟

شما را به مثالمان ارجاع می دهیم. بله یک دی وی دی عادی شش فیلمه ممکن است فیلم های باکیفیتی نداشته باشد، اما اگر دی وی عادی نباشد چطور؟ اگر ظرفیت این دی وی دی بیشتر از حد معمول باشد چطور؟ در این صورت حتماً می تواند فیلم های باکیفیتی داشته باشد.

هیدروفیشیال هم همینگونه است. برای اینکه بتواند با حفظ کیفیت، کارایی خودش را هم گسترش دهد روش و راه دیگری را پی گرفته است. چه راهی؟ درمان واتربیس یا آب محور.

وقتی این دستگاه را از نزدیک مشاهده کنید خواهید دید که در پشتش دو مخزن آب وجود دارد. یکی از این مخزن ها برای ریختن آب تازه است و دیگری برای جمع کردن آبی که استفاده شده. استفاده از آب به عنوان اساس درمان باعث شده تا هیدروفیشیال بتواند علاوه بر تاثیرگذاری پرقدرت و موثر، اثری بسیار طبیعی بگذراد و بیشترین سازگاری را با پوست داشته باشد.

هیدروفیشیال چه عارضه هایی را درمان می کند؟

این دستگاه ۶ هندپیس برای درمان عارضه های مختلف و گوناگونی کابرد دارد. از جمله بیماری ها و مشکلات پوستی که می توان با هندپیس های دستگاه هیدروفیشیال آنها را درمان کرد عبارتند از:

 • آکنه، فولیکولیت، پاکسازی کرم های ریز پوستی، پاکسازی مواد حساسیت زای پوست
 • سفید کردن پوست، بهبود زردی و کدری پوست، بهبود بافت پوستی
 • پاکسازی عمیق پوست، رطوبت رسانی به پوست و تغذیه کردن آن
 • بهبود حالت افتادگی پوست، کشیدن منافذ پوستی، بهبود شفافیت پوست
 • مراقبت از پوست در پیش و پس از عمل های تهاجمی و غیر تهاجمی پوستی
 • قوت بخشیدن به پوست، آب کردن و بستن منافذ پوستی، بهبود و کاهش خط چانه
هیدروفیشیال چه عارضه هایی را درمان می کند؟
هیدروفیشیال چه عارضه هایی را درمان می کند؟

مزیت های هیدروفیشیال

این دستگاه علاوه بر چند کاربردی بودنش مزیت های دیگری نیز دارد که دانستنشان خال از لطف نخواهد بود.

 • صفحه لمسی با تنظیمات آسان و سریع
 • اتصالات قوی و پایداری که تا مدت ها برایتان کار خواهند کرد
 • طراحی بدنه زیبا و جذاب
 • ارائه درمان های غیر تهاجمی با کمترین عوارض
 • مناسب برای درمان انواع پوست ها با جنس و رنگ های مختلف

درد و عوارض دستگاه هیدروفیشیال

از آنجایی که درمان های مورد ارائه این دستگاه تماماً غیرتهاجمی هستند، هیچکدام کمترین آسیبی به سطح پوست وارد نمی کنند و از این جهت حداقل عوارض جانبی را به همراه خواهند داشت. مخصوصاً که اساس کار دستگاه با استفاده از آب است و همین امر موجب هرجه کمتر شدن درد آن نیز می شود.

هندپیس ها

کارایی های متعدد دستگاه هیدروفیشیال به واسطه هندپیس هایی است که دارد. هرکدام از این هندپیس ها کاربرد و کارایی ویژه ای دارند که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

هندپیس ابریژن

این هندپیس به هندپیس حباب ساز هم معروف است. ابتدا با هندپیس ابریژن پوست را پاک کنید. این هندپیس مکشی است. پوست ناحیه تحت درمان را از وسط و طرفین مکش نمایید و سپس هندپیس را سریعاً جا به جا کنید. این هندپیس نباید برای مدت طولانی روی یک نقطه از پوست باقی بماند. برای پوست های حساس باید از سَری تخت و حلقه ای استفاده نمایید. برای پاکسازی منفذ های بزرگ و ناحیه T از سری با سطح مات استفاده کنید.

هندپیس آر اف

این هندپیس برای رفع چین و چروک، لیفت و کشیدن صورت و کاهش نسبی کبودی زیرچشم مناسب است.

هندپیس اولتراسونیک

این هندپیس می تواند باعث بهبود جریان خون و افزایش متابولیسم از طریق استفاده از امواج اولتراسوند شود.

هندپیس اولتراسونیک

هندپیس چکش سرد

از این هندپیس برای کوچک کردن منافذ پوستی، آزاد سازی انرژی سرمایی برای مقابله با التهابات سطحی پوست ناشی از هندپیس های دیگر، نفوذ از طریق لایه های بیرونی پوست به لایه های عمیق، تأثیر آنی در آب کردن منافذ پوستی، تشکیل یک ماسک سرد طبیعی روی پوست برای تثبت مواد مغذی که به پوست وارد شده اند، استفاده می شود.

هندپیس اکسیژن رسان

از این هندپیس برای اسپری کردن مواد بهداشتی و درمانی روی پوست استفاده می شود تا بهتر جذب شوند.

هندپیس اسکین اسکرابر

برای لرزش جهت برداشتن پوست مرده، سفید کردن پوست، از میان برداشتن جوش های سرسیاه.

خرید دستگاه هیدروفیشیال

شما می توانید به جای مراجعه کردن به فروشگاه ها و مغازه ها و خرید دستگاه هیدروفیشیال از واسطه ها، مستقیماً به وارد کننده مراجعه کنید.

تهران هایفو به عنوان وارد کننده مستقیم انواع دستگاه های زیبایی با شعار صداقت در فروش و تعهد در خدمات تلاش دارد تا با حذف واسطه های فروش دستگاه هیدروفیشیال را با قیمتی معقول تر به شما عزیزان عرضه نماید. در حالی که دستگاه هیدروفیشیال را با قیمت حدود ۱۳ میلیون تومان از بازار می خرید، می توانید آن را با مبلغ زیر ۱۰ میلیون تومان از تهران هایفو تهیه کنید. برای دیدن قیمت نهایی و همچنین خرید آنلاین بهتر است به صفحه تماس فروش ما مراجعه کنید.

خرید دستگاه هیدروفیشیال
خرید دستگاه هیدروفیشیال

مترجم : سامان درویش

منبع مقاله

ادمین
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X