حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه هایفو لاغری راهی بی دردسری برای لاغر شدن

هایفو لاغری

دستگاه هایفو لاغری:

داشتن زیبایی در پوست صورت همواره مهمترین هدف آقایان و بانوان بوده است. اما داشتن اندام متناسب و تراشیده یکی از دیگر دغدغه‌های علاقه ‌مندان به زیبایی است. زیبایی در اندام و صورت، روش‌ ها و راه ‌های مختلفی را دارد. بسیاری از افراد با بالا رفتن سن، زیبایی در صورت و اندام خود را از دست می دهند. معمولاً با بالا رفتن سن، شاهد اضافه وزن می باشیم.

اضافه وزن می تواند اندام شما را از آن زیبایی منحصر به فرد دور نماید. لذا روش های جدیدی که در حال حاضر وجود دارد، کار افراد را برای لاغری راحت کرده است. عمل های جراحی سال ‌های سال است که مورد توجه می ‌باشد و برای لاغری مورد استفاده قرار می گیرد.

اما لاغری با عمل جراحی عوارض و خطرات خاص خود را دارد. از همین جهت دستگاه ‌های مختلفی برای لاغری به وجود آمده است. هایفو یکی از این دستگاه ها می باشد. شما می توانید با استفاده از دستگاه هایفو لاغری بدن تراشیده و متناسبی داشته باشید. ما در این مطلب قصد داریم تا به بررسی دستگاه هایفو پرداخته و اثرات آن بر روی لاغری عنوان نماییم. چنانچه قصد استفاده از هایفو لاغری را دارید، با ما تا پایان همراه باشید.

دستگاه هایفو لاغری

لاغری و اندامی تراشیده، باید با روش‌ های خاصی صورت بگیرد. لذا چاق شدن آسان است اما لاغر شدن بسیار سخت است. از همین رو نباید به هر روشی برای لاغری دست زد. به طور مثال بعضی از افراد هستند که قرص های لاغری را استفاده می کنند. بعضی از این قرص ها دارای اثرات وعوارض منفی می باشند. به همین دلیل است که هایفو به عنوان یک روش درمانی غیر مستقیم علاقمندان بالایی پیدا کرده است. هایفو لاغری به منظور مجسمه ‌سازی و تراشیدن اندام استفاده می ‌شود.

این روش و با مورد هدف قرار دادن چربی های سرسخت از طریق امواج اولترا سوند متمرکز با شدت بالا عمل می کند. این دستگاه برای از بین بردن بافت چربی زیر جلدی بسیار مناسب است. هایفو لاغری این امکان را برای درمان مناطق مختلف فراهم می‌ کند. توجه داشته باشید که بخش های مختلف با استفاده از این دستگاه تحت تاثیر قرار می ‌گیرد. توجه داشته باشید که این روش درمانی که به وسیله هایفو ارائه می شود، کمترین خطر را برای افراد دارد. لذا هیچ گونه آسیبی به سطح پوست نمی ‌رسد. گفتنی است استفاده از هایفو لاغری برای اندام مختلف بدن کارساز است.

شما می توانید شکم، پهلو، ران ها، پشت بازو، سینه و… را با استفاده از دستگاه هایفو تحت تاثیر قرار داده و به لاغری این قسمت ها اقدام نمایید.

دستگاه هایفو لاغری
هایفو لاغری

کاری که دستگاه هایفو لاغری برای لاغری انجام می دهد

شاید بسیاری از افراد دوست داشته باشند که بدانند هایفو لاغری چه تاثیری بر بدن آن ها دارد. چگونه می ‌شود که بدن افراد با استفاده از هایفو، لاغر می‌ شود. توجه داشته باشید که فرکانس امواج اولتراسوند منجر به گرم شدن لایه ها در زیر پوست می ‌شود. سلول ‌های چربی در این شرایط آب شده و از بین می ‌روند. در این شرایط پوست همزمان صفت می ‌گردد.

یکی از مهمترین ویژگی ‌های هایفو، کلاژن سازی آن می باشد. کلاژن باعث سفتی پوست می‌ شود. سلول ‌های تحت درمان از طریق فرایند برداشتن طبیعی بدن از بین می ‌روند. یعنی شما برای از بین بردن سلول های چربی نیاز نیست که تیغ بر آن ها بکشید. کارتریج های مختلفی برای دستگاه هایفو مورد استفاده می باشد. لاغری در سه عمق مختلف نفوذ می کند. عمقهای ۶ میلیمتری، ۹ میلیمتری و ۱۳ میلیمتری عمق هایی است که امواج اولتراسوند برای از بین بردن چربی در این قسمت‌ها ورود پیدا می ‌کند.

بعضی از افراد فکر می ‌کنند در همان زمان استفاده از هایفو لاغر می ‌شوند. اما اینگونه نیست. لذا طی چند هفته یا چند ماه به طور طبیعی چربی های تخریب شده دفع می شوند. این چربی ها از طریق کانال های لنفاوی به داخل کبد رفته و از بین می ‌روند. مطمئناً این روش از لیپوساکشن و عمل های جراحی خیلی بهتر و مناسب تر می باشد.

هایفو لاغری
هایفو لاغری

تفاوت بین لاغری طبیعی و دستگاه هایفو لاغری

بعضی از افراد فکر می کنند که کاهش وزن و کاهش چربی یک چیز مشابه است. در واقع اینگونه نیست. وقتی وزن خود را از ناحیه شکم کاهش می‌ دهیم، سلول‌های چربی ما کوچک‌ تر می‌ شود. اما تعداد واقعی سلول‌ های چربی ما همچنان یکسان هستند. با افزایش وزن، دوباره بزرگتر می شوند. اما زمانی که سلول های چربی به کلی از بین می روند، اگر افزایش وزن داشته باشیم اندام ما به هم نخواهد ریخت. هایفو باعث کاهش چربی های بدن می شود. از طرفی زمانی که ما از هایفو استفاده می کنیم دچار مشکلات پوستی نخواهیم شد.

بسیاری از افراد پس از کاهش وزن دچار افتادگی پوست و چین و چروک بر روی نواحی لاغر شده می شوند. اما به دلیل خاصیت کلاژن سازی که دستگاه هایفو لاغری دارد، این مشکل برای افراد پیش نخواهد آمد. از طرفی لاغری با هایفو تدریجی صورت می گیرد. همین موضوع باعث می شود که پوست ما آرام آرام لاغری را حس نماید و کشیده نشود.

گفتنی است کاهش وزن به وسیله رژیم های طاقت فرسا می تواند اثرات منفی داشته باشد. اما هایفو لاغری، این اثرات منفی را به کلی کاهش خواهد داد. پس استفاده از این روش می‌ تواند گزینه مناسب‌ تری برای لاغری باشد.
سوالات متداول

سوال ابتدایی این است که چند درمان برای لاغری کامل مورد نیاز است؟

در جواب این سوال باید گفت به طور کلی در هر منطقه‌ ای بین ۲ تا ۴ درمان نیاز است. با این حال برخی از افراد پس از یک درمان واحد، نتایج را می ‌بینند. در کل می ‌توان گفت که هایفو لاغری اثرات آنی ندارد و شما باید طی جلسات مختلف این اثرات را ببینید.

آیا نتایج دستگاه هایفو لاغری ماندگار است؟

تا زمانی که وزن خود را با رژیم و ورزش طبیعی حفظ نمایید، نتایج طولانی مدت خواهد بود. چه نتیجه ای را می توان از درمان با هایفو لاغری انتظار داشت. از دو تا چهار ماه پس از مداخله می توان نتایج را مشاهده کرد. میانگین مقدار کاهش چربی در ناحیه درمانی متفاوت است. این مورد بستگی به نحوه پاسخ بدن افراد دارد.

سوال شود که آیا می توان دستگاه هایفو را با سایر روش‌ های درمانی ترکیب کنیم؟

در این مورد باید گفت که هم خیر. نوع ترکیبی که قرار است با استفاده از هایفو انجام دهید، مهم می باشد. در بعضی از موارد افراد توسط درمانگر از روش های دیگر منع می شوند. اما معمولاً رژیم های غذایی با استفاده از این درمان می تواند گزینه مناسبی باشد.

در طول درمان چه تجربه‌ ای خواهیم داشت؟

توجه داشته باشید که یک هندپیس روی بدن قرار می گیرد. این همان هندپیسی است که برای هدف قرار دادن انرژی متمرکز به سلول‌ های چربی استفاده می ‌شود. انتظار می ‌رود که در لحظات ابتدایی احساس لرزش و سوزن سوزن شدن را تجربه نمایید. ممکن است در طول درمان گرمای دستگاه را نیز حس نمایید.

دستگاه هایفو لاغری
هایفو لاغری

خرید دستگاه هایفو لاغری

هایفو لاغری دستگاهی است که می تواند شما را به زیبایی بدن و اندامی تراشیده نزدیک کند. توصیه ما به افرادی که به لاغری علاقه مند می باشند، استفاده از دستگاه‌ هایفو می باشد. کلینیک‌ ها برای ارائه خدمات درمانی لاغری می توانند به تهران هایفو مراجعه کرده و نسبت به خرید دستگاه هایفو اقدام نمایند.

تهران هایفو علاوه بر فروش دستگاه هایفو این دستگاه را اجاره هم می دهد. آن دسته از کلینیک هایی که بودجه مالی مناسبی برای خرید دستگاه ندارند، می‌توانند نسبت به اجاره هایفو اقدام نمایند.

https://www.bodysculptingclinics.com.au/fat-reduction/hifu-body-sculpting

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X