حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

هایفو صورت

دستگاه

هایفو صورت

زیبایی صورت همیشه مورد توجه بوده وهست. چه در بین آقایان و چه در بین بانوان به زیبایی صورت توجه می شود. شاید بعضی از افراد به دیگر نقاط بدن خود توجه آنچنانی نداشته باشند. اما همواره به صورت خود اهمیت می ‌دهند. پوست صورت و زیبایی در این نقطه روش های متفاوتی را دارد. شما می توانید به روش های طبیعی اکتفا کنید و یا حتی از روش ‌های تهاجمی یا غیر تهاجمی زیبایی استفاده کنید.

اما استفاده از روش‌ های غیر تهاجمی به دلایل مختلفی بیشتر مورد توجه است. به طور مثال استفاده از دستگاه های زیبایی مانند دستگاه هایفو می ‌تواند زیبایی پوست را برای شما به همراه آورد. هایفو صورت همواره یکی از درمان های بسیار تاثیر گذار بوده که بسیاری از کلینیک ها این روش درمانی را به افراد ارائه می دهند.

ما در این مطلب قصد داریم تا هایفو صورت و انواع دستگاه های هایفو که در این زمینه می توانند به شما کمک کنند را مورد بررسی قرار داده و اطلاعات کافی در مورد آن ها به شما ارائه کنیم. فقط کافی است که تا پایان این متن با تهران هایفو همراه باشید.

هایفو صورت چیست

هایفو مخفف سونوگرافی متمرکز با شدت بالاست. این فناوری نسبتاً جدید جایگزینی برای روش‌ های جراحی و به خصوص لیفت صورت می باشد. شما می توانید از این فناوری برای عموم افراد با مشکلات مختلف پوستی استفاده کنید. هایفو روند طبیعی بازسازی بافت و رشد کلاژن را تشویق می ‌کند و این موضوع منجر به سفت شدن بافت های ناحیه صورت می گردد.

این روش با توجه به کارایی که دارد لیفتی قابل رویت را برای شما به همراه می‌ آورد. با استفاده از دستگاه‌ های مختلف هایفو بافت‌ های مورد نظر تا ۵۰ الی ۶۰ درجه سانتیگراد گرم می شوند. وقتی بافت های ناحیه مورد نظر گرم می شوند، سلول ها مرده فعال شده و عمق های مختلف بافت صورت تشکیل کلاژن و الاستین جدید می دهد. این امر باعث بهبود قابلیت ارتجاعی پوست و ایجاد اثر لیفتینگ می ‌شود.

هایفو صورت چیست
هایفو صورت چیست

چه مناطقی را با هایفو صورت می توان درمان کرد

یکی از سوال هایی که همواره در مورد هایفو صورت می‌ شود، این است که چه نواحی را در صورت تحت پوشش قرار می‌ دهد. در این مورد می توان گفت که دستگاه هایفو تمامی نواحی صورت را تحت پوشش قرار می‌ دهد. اگر شما دچار افتادگی پلک شده باشید، می توانید با استفاده از دستگاه‌ هایفو، افتادگی پلک خود را از بین ببرید. البته در نواحی کاسه چشم بعضی از اوقات افتادگی وجود دارد که شما می ‌توانید با هایفو صورت آن را از بین ببرید.

گونه های خود را می توانید با این دستگاه ها مجدداً لیفت کرده و زیبایی خود را افزایش دهید. خطوط پیشانی و خط اخم همواره یکی از مشکلاتی هست که بانوان و آقایان از آن شکایت دارند.شما می توانید با هایفوتراپی این مشکلات را از بین ببرید.

اما در نواحی لب چین و چروک هایی می‌ افتد که می توانید ازهایفو استفاده نمایید. خط فک و چین و چروک هایی که در صورت به وجود می آید توسط این روش تحت درمان قرار می ‌گیرد. خوب است که بدانید نواحی گردنی را هم با استفاده از این روش می‌ توان درمان کرد. لازم به ذکر است که برای لاغری هم می توان از این دستگاه استفاده کرد.

قیمت هایفو چهار بعدی
قیمت هایفو چهار بعدی

موراد منع مصرف هایفو صورت

قبل از اینکه موارد منع مصرف را بدانیم، بهتر است که با موارد مصرف و افرادی که از این دستگاه ها استفاده می کنند بیشتر آشنا شویم. آن دسته از افرادی که سن بالای ۴۰ سال دارند، می توانند از این دستگاه استفاده کنند. لذا آن دسته از افرادی که دوست دارند پوست صورت و گردن صاف داشته باشند و چین و چروک های عمیق را از بین ببرند، باید این روش را مورد استفاده قرار دهند.  عدم تقارن صورت و مشکلاتی از این قبیل جزو موارد مصرف هایفو و دستگاه‌های هایفو می باشد.

اما سوالی که برای بسیاری از افراد به وجود می ‌آید این است که آیا در استفاده از این دستگاه ها موارد منع مصرف وجود دارد؟ در این مورد باید گفت که بله آن دسته از افرادی که در زمان بارداری به سر می برند و یا شیردهی را تجربه می کنند، بهتر است که تا چند مدت استفاده از روش هایفو صورت را به تعویق بیندازند. آن دسته از افرادی که دارای بیماری های مزمن مانند سر و یا تشنج می باشند، بهتر است که این روش را استفاده نکنند.

اگر در نواحی که قصد دارید از هایفو صورت استفاده کنید پوستتان آسیب دیده است، بهتر است که این روش را امتحان نکنید. داشتن آکنه، جوش های چرکی، تبخال و نکاتی از این قبیل از موارد منع مصرف می باشند. آن دسته از افرادی که دارای تومورهای بدخیم و یا خوش خیم می باشند، بهتر است تا زمان درمان کامل این تومورها هایفو را بی ‌خیال شوند. اگر دیابت دارید به هیچ وجه هایفو صورت را امتحان نکنید. داشتن ایمپلنت های فلزی در ناحیه صورت به خصوص دهان و دندان جز موارد منع مصرف می باشد.

نکاتی که باید بدانید

خوب است که بدانید این روش به عنوان یک روش غیر تهاجمی همواره مورد توجه بوده است. هایفو صورت به هیچ وجه خونریزی یا عفونت و تشکیل اسکار برای شما نخواهد داشت. مزایای این درمان به گونه ای است که شما از یک تا چهار سال اثرات آن را در صورت خود مشاهده می کنید. اما از معایب آن به این نکته باید اشاره شده که در ۱۰ درصد از موارد هیچ گونه تغییری احساس نشده که البته این درصد می‌ توان با توصیه های پزشکی کمتر شود.

اما در کل عوارض جانبی خاصی از این دستگاه دیده نشده. به هر صورت هر دستگاهی یکسری عوارض جانبی دارد که در خصوص هایفو صورت این عوارض جانبی بسیار کم است. ممکن است بعد از انجام هایفو در محل پوست خود مقداری قرمزی را مشاهده کنید که بعد از چند ساعت از بین می رود.

شاید در حین انجام هایفو درد بسیار کمی تجربه نمایید. در بعضی از موارد هم دیده شده که درد صورت به وجود آمده که بسیار خفیف بوده و طی ۲ الی ۴ هفته ناپدید می شود. معمولاً مشکلات هایفو بعد از دو الی سه ساعت ناپدید می ‌شود و کمتر کسی را مشاهده کردیم که اثرات جانبی هایفو را تا چند هفته با خود به همراه داشته باشد.

خرید هایفو ویمکس
خرید هایفو ویمکس

انواع دستگاه هایفو

در پایان می توان گفت که دستگاه های متفاوتی از هایفو در بازار موجود می باشد. از مهم ‌ترین آن ها می‌ توان به دستگاه هایفو اولترا اشاره کرد. اما دستگاه ‌هایی مانند دستگاه هایفو ۴ بعدی، هایفو دابلو اس، مینی هایفو، وی مکس از دستگاه هایی می باشند که شما می توانید برای هایفوتراپی در کلینیک خود مورد استفاده قرار دهید. شما برای خرید این دستگاه ها می توانید از تهران هایفو کمک کرده و نسبت به تهیه دستگاه‌ های خود اقدام نمایید.

http://sunshinecosmeticsclinic.com/hifu-non-surgical-face-lift-body-slimming

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X