حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

هایفو اولترا بهترین دستگاه برای لیفت موثر صورت!

هایفو اولترا

هایفو اولترا

هایفو اولترا : انسان زیبایی را دوست دارد.همانقدر که ما دوست داریم اتفاقات و چیزهای زیبا را در اطرافمان و در طول زندگی ببینیم، همانقدر هم دوست داریم که خودمان نیز زیبا باشیم. شادابی، طراوات و زیبایی پوست و مخصوصاً صورت همواره یکی از بزرگترن آرزوهای هرکس بوده و هست. از دوران اساطیر که قهرمانان به دنبال اکسیرهای جادویی برای جوانی و زیبایی جاوید بودند تا امروز که درمان ها و متد های مختلف وارد عرصه شده اند.

واقعیت این است که داشتن ظاهری زیبا باعث می شود تا بتوانیم حس بهتری نسبت به زندگی داشته باشیم و دنیا را جای بهتری ببینیم. زیبایی اعتماد به نفس ما را دوچندان می کند و باعث می شود که این حس خوب را به دیگران هم منتقل کنیم. آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چرا افراد زیبا غالباً محبوب ترند؟ این به خاطر خود ظاهرشان نیست، بلکه ناشی از حسی است که در طرف مقابل ایجاد می کنند.

هایفو اولترا
هایفو اولترا

اما این زیبایی چگونه به دست می آید؟ حتما باید شبیه مدل های لباس و فشن یا بازیگران هالیوود باشید تا به خودتان بگویید من زیبا هستم؟ معلوم است که نه. همه انسان ها زیبا هستند. هرکس به روش منحصر به فرد خودش. به همین دلیل در این مقاله قرار نیست از انواع عمل های جراحی زیبایی رنگ وارنگی صحبت کنیم که می خواهند صورت زیبا و طبیعی شما را تغییر دهند، بلکه از چیز مهمتری سخن خواهیم گفت. جوانسازی.

زیباترین حالت پوست و صورت هرکس در زمان جوانی اش است. به همین خاطر هم هست که درمان های زیبایی بیشمار غیر تهاجی امروزی نام جوانسازی روی خود می گذارند. چون می توانند پوست شما را به طراوت و نشاط دوران جوانی خود بازگردانند. اما آیا همه آنها در این زمینه موفق و تاثیر گذارند؟ نه.

با هایفوتراپی با دستگاه هایفو اولترا بیشتر آشنا شوید.

هایفوتراپی

روند پیر شدن طبیعی بدن و پوست بر روی همه ما اثرش را می گذارد و کم کم موجب بروز حالت کیسه ای پوست و ظاهر افتاده آن می شود. به گونه ای که حس می کنید جاذبه بیشتر از پیش پوست شما را به سمت خود می کشد!

هایفوتراپی درمان نوینی است که به رفع مشکلات پوستی و جوانسازی برخی از نواحی پوست می پردازد که تا پیش از این فقط با جراحی قابل حل بودند. هایفوتراپی اصولاً روشی برای جوانسازی و لیفت پوست است. با بهره مندی از تکنولوژی اولتراسوند دستگاه هایفو اولترا در لایه های عمیق پوستی موجب تحریک تولید کلاژن می شود که این کلاژن تازه تولید شده می تواند پوست را صاف و نرم کرده، آن را بکشد و در نهایت آن را لیفت کند.

لیفت شدن پوست صورت و رفع مشکلات آن در نهایت پوستی جدید با ظاهری بسیار جوانتر و با طراوت تر به شما عرضه می دارد. در ضمن اینکه هایفوتراپی درمانی است که کاملاً طبیعی اثر می کند و علاوه بر کم عارضه و کم خطر بودن در نهایت ظاهری جوان و مهمتر از آن طبیعی به شما هدیه می دهد.

هایفو اولترا چیست

دستگاه هایفو اولترا از جمله بهترین دستگاه های هایفو موجود در بازار است که با قدرت و کارایی بالا در اختیار پزشکان و مراکز زیبایی قرار دارد. هرچند هایفو اولترا تنها دستگاه هایفو در بازار نیست از به جرأت یکی از به صرفه ترین هاست. چراکه علاوه بر قیمت متوسط، کارایی فوق العاده ای نیز دارد.

دستگاه هایفو اولترا از انرژی دقیق اولتراسوند استفاده می کند تا ساختار لایه های عمیق پوستی را هدف بگیرد، بدون اینکه بخواهد به لایه های سطحی آسیبی برساند. بعد از درمان، بافت های پوست بدن در ناحیه تحت درمان تحریک می شوند تا مجدداً کلاژن تولید کنند. کلاژن ماده ای طبیعی در بدن است که موجب جوانسازی پوست و جایگزینی سلول های مرده با سلول های جدید می شود. جوانسازی و لیفت صورت از طریق کلاژن به شما ظاهری طبیعی و فوق العاده می دهد.

با استفاده از هایفو اولترا می توانید ظاهر جوان و شاداب پوستتان را به صورت طبیعی بازیابی کنید، بدون اینکه احتیاجی به جراحی لیفت داشته باشید. همچنین چنانچه در مرحله ای نباشید که برای لیفت به جراحی احتیاج داشته باشید، هایفوتراپی می تواند جایگزین مناسبی باشد.

عملکرد هایفو اولترا هدف گرفتن لایه اپیدرم در زیر لایه اسماس(۴ لایه) و تحریک پوست به تولید کلاژن و افزایش خاصیت کشسانی پوست و سفت تر کردن عضلات زیرپوستی است. با این کار بدن به جایگزین کردن سلول ها تحریک شده و رفته رفته پوستی جدید می سازد.

هایفو اولترا چیست
هایفو اولترا چیست

درمان با هایفو اولترا

اگر درمان هایفوتراپی را در حالت استاندارد انجام دهید می توانید تولید کلاژن را تا ۱۶ درصد بالا ببرید. اما اگر حالت حداکثری را انتخاب کنید تولید کلاژن می تواند به ۳۰ درصد هم برسد.

میزان شدت درمان بنابه تشخیص پزشک به مواردی همچون میزان افتادگی پوست، صافی خط فک، افتادگی پلک، خطوط چین چروک، چربی چانه و ترک های گردن بستگی دارد. میزان شدت هایفوتراپی همانطور که گفتیم به تشخیص پزشک بستگی دارد که از معاینه تخصصی پوست فرد به دست می آید. هایفوتراپی درمای تک جلسه ای است که تاثیراتش تا سال ها باقی خواهند ماند.

استفاده از هایفو اولترا برای موارد زیر بسیار مناسب است:

 • کشیدن و رفع حالت کیسه ای پوست
 • لیفت ابرو ها
 • کاهش چین های بینی
 • صاف و نرم کردن خطوط چین و چروک
 • کاهش چروک فک و کیسه زیر چانه(غبغب)

هایفوتراپی یکی از جدیدترین نوآوری ها در میان درمان های زیبایی غیرتهاجمی برای لیفت و کشیدن پوست صورت به حساب می آید. مزیت های این روش درمانی به قدری زیاد است که رفته رفته دارد مانند لیزر به دستگاهی بدیهی در هر مرکز زیبایی تبدیل می شود.

هایفوتراپی روند طبیعی خود-درمانی بدن فرد را فعال می کند و با تحریک به تولید کلاژن باعث استحکام عضلات زیرپوستی می شود. این درمان همچنین ساختارهای عمیق پوست را به حمایت از لایه های بالاتر تحریک می نماید. از جمله مزیت های هایفو اولترا این است که می توانید بخشی از نتیجه شگفت انگیز درمان را بلافاصله بعد از جلسه مشاهده کنید. این نکته می تواند برای مراکز زیبایی حائز اهمیت زیادی باشد.

درد هایفو اولترا

از آنجایی که هایفو اولترا از امواج فراصوت یا اولتراسوند استفاده می کند تا لایه های عمیق و داخلی پوست را تحت تاثیر قرار دهد؛ و هیچگونه آسیبی به لایه های سطحی پوست وارد نمی کند، تقریبا هیچ دردی ندارد.

اگرچه که روند این تحریک به هر صورت از طریق افزایش حرارت زیرین است و این ممکن است کمی ناراحت کننده باشد. به همین منطور هم پیش از شروع روند درمان بهتر است از کرم های خنک کننده استفاده شود تا ناراحتی اندک آن را به حداقل برساند.

درد هایفو اولترا
درد هایفو اولترا

هایفوتراپی چقدر طول می کشد؟

بسته به اینکه کدام ناحیه را درمان می کنید و شدت مشکلات پوست شما چقدر است، به صورت میانگین درمان با هایفو اولترا بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه در هر جلسه به طول خواهد انجامید.

اثرات منفی هایفو تا چقدر بعد از درمان باقی می مانند؟

هایفوتراپی مانند میکرونیدلینگ یا پلاسما جت نیست که اثر واضحی روی پوست صورت شما داشته باشد. به همین خاطر بعد از اتمام جلسه هیچ مشکلی را تجربه نخواهید کرد.

عوارض هایفو اولترا

تنها عارضه ای که ممکن است در نتیجه این درمان آن را تجربه کنید کمی قرمزی پوست صورت و سوزش خفیف است که خود به خود بعد از چند ساعت از بین خواهند رفت. به غیر از اینها هایفوتراپی هیچگونه مشکلی روی پوست شما ایجاد نمی کند.

عوارض هایفو اولترا
عوارض هایفو اولترا

کدام نواحی را می توان با هایفو لیفت کرد؟

 • صورت
 • گردن
 • بالای سینه
 • دست ها
 • زانو ها
 • پشت ران
 • شکم
 • مچ دست
 • سینه ها

 

خرید دستگاه هایفو اولترا

اگر خوش شانس باشید و به یک وارد کننده مستقیم هایفو مراجعه کنید می توانید دستگاه را با قیمتی پایین تر و خدمات بهتر بخرید.

خوشبختانه تهران هایفو به عنوان وارد کننده مستقیم انواع دستگاه های زیبایی، با شعار صداقت در فروش و تعهد در خدمات، در خدمت شماست. در حالی که قیمت دستگاه هایفو اولترا در بازار چیزی در حدود ۸۰ میلیون تومان است، شما می توانید هایفو اولترا را با قیمت زیر ۶۰ میلیون تومان از تهران هایفو بخرید. برای دیدن قیمت دقیق و خرید آنلاین بهتر است به صفحه خرید ما مراجعه نمایید.

خرید دستگاه هایفو اولترا
خرید دستگاه هایفو اولترا

مترجم : سامان درویش

منبع مقاله

ادمین
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X