حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

هایفو اولترا بدن راهی جذاب برای لاغری

دستگاه هایفو اولترا

هایفو اولترا بدن

دستگاه های زیبایی نمونه های متفاوتی را دارند. این دستگاه ها بعضی از اوقات برای زیبایی صورت و در بعضی از مواقع برای زیبایی بدن کاربرد دارند. اما دستگاهی مثل دستگاه هایفو اولترا هر دوی این قسمت ها را پوشش می ‌دهند. هایفو اولترا بدن برای لاغری و کاهش وزن می ‌تواند یکی از بهترین دستگاه ها باشد.

لاغری دستگاه های خاص خود را می خواهد. اما تنها استفاده از دستگاه های کلینیکی کارا نمی باشد و شما باید ورزش و رژیم غذایی و نکاتی از این قبیل را تحت توجه خود قرار دهید. توجه داشته باشید که دستگاه ‌هایی مثل دستگاه هایفو اولترا و دستگاه کرایو می توانند تا حد زیادی به لاغری شما کمک کنند. اما جلسات زیادی باید از این دستگاه ها استفاده کنید تا لاغری اندام خود را حفظ نمایید. در واقع شما با خرید دستگاه هایفو اولترا با یک تیر چند نشان را مورد هدف قرار خواهید داد.

یکی از این نشانه ها استفاده از کارایی دستگاه هایفو اولترا برای زیبایی صورت می باشد. اما از دیگر نشانه هایی که می توان با دستگاه هایفو اولترا آن را مورد هدف قرار داد، استفاده از هایفو برای بدن و لاغری می باشد. ما امروز قصد داریم تا اطلاعاتی را در مورد این دستگاه و چگونگی کارکرد آن در لاغری بدن را به شما ارائه دهیم.

هایفو اولترا بدن

دستگاه هایفو اولترا بدن انرژی متمرکز یا همان امواج اولتراسوند را به اندام مختلف بدن وارد می کند. این انرژی متمرکز یا همان امواج اولتراسوند باعث می شود تا بافت های چربی دچار اختلال شده و از بین بروند. در واقع این روش باعث چربی سوزی می شود. ساکشن اندام مختلف بدن که دچار ازدیاد چربی می باشند، کارا هستند. اما به دلیل هزینه بالا و تهاجمی بودن آن، کمتر مورد توجه قرار می گیرد. در واقع هایفو اولترا بدن یک روش غیرتهاجمی برای کاهش چربی ها می باشد که شما می توانید از آن برای از بین بردن چربی ها در قسمت هایی مثل ران ها، شکم، پهلو ها و… استفاده کنید.

طبق نظرسنجی هایی که ما از مراجعان داشتیم، متوجه شدیم که اثرات هایفو بر روی بدن کاملا رضایت بخش بوده و به مدت طولانی شما این اثرات را حس خواهید کرد. توجه داشته باشید که امواج اولتراسوند و نفوذ قوی که این امواج در لایه های چربی دارند، باعث آب شدن چربی ها می شود. اما سوالی که پیش می آید این است که در زمان آب شدن چربی ها با استفاده از هایفو اولترا بدن، آیا اپیدرم و عروق خونی دچار آسیب می شوند؟
در این مورد باید گفت که خیر نه تنها عروق خونی و اپیدرم بلکه سیستم اعصاب نیز دچار هیچ گونه آسیبی نخواهد شد و به راحتی می توان نتایج منحصر به فردی را از هایفواولترا بدن دریافت کرد.

هایفوتراپی
هایفوتراپی

آیا به واقع هایفو اولترا در لاغری بدن کاراست

سوالی که پیش می آید این است که آیا واقعاً هایفو بدن در لاغری این نواحی کاراست؟ توجه داشته باشید که دستگاه هایفو اولترا دارای ۳ کارتریج برای صورت و زیبایی می باشد. اما کمپانی سازنده دو کارتریج با عمق های ۸ و ۱۳ میلیمتری را برای لاغری اندام و بدن مورد استفاده قرار داده و شما می توانید با اطمینان خاطر استفاده از هایفو اولترا بدن را مورد تحت شعاع قرار دهید.

لذا این دستگاه بعد از چند جلسه درمان، نتایج عینی خود را به شما نشان خواهد داد و شما به راحتی می توانید این درمان را مورد استفاده قرار دهید. البته اگر نتایج معجزه آسا را طلب می کنید، بهتر است که دستگاه ‌های دیگری مثل دستگاه های کرایو لیپولیز را هم مورد استفاده قرار دهید.
اگر بخواهیم صادقانه بگوییم معمولاً دستگاه هایفو را برای زیبایی بیشتر خریداری می‌ کنند و کمتر برای زیبایی بدن از آن استفاده می کنند. اما توصیه ما به کلینیک های زیبایی این است که حتماً هایفو اولترا را برای بدن هم مورد استفاده قرار دهند و این دستگاه را به مراجعان خود معرفی نمایند.

هایفو لاغری
هایفو لاغری

درمان های دیگر این دستگاه

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که هایفو اولترا بدن فقط برای بدن کارساز است؟ خوب است که بدانید این دستگاه دارای ۵ کارتریج مختلف می باشد. پس به واقع می ‌توان گفت که کارایی آن برای بدن نه تنها برای خود بدن بلکه برای نقاط مختلف دیگر هم می باشد. شاید در درجه آخر این دستگاه به بدن و لاغری اختصاص یابد و در درجه های مختلف آن برای زیبایی پوست و طراحی هر چه بهتر پوست باشد.

توجه داشته باشید که شما با این دستگاه می توانید زیبایی پوست خود را تضمین کنید. یکی از راه ‌هایی که برای زیبایی وجود دارد استفاده از دستگاه هایفو اولترا است. لیفتینگ پوست، بالا بردن خط ابرو و در واقع لیفت ابرو با این دستگاه انجام می‌ شود. آن دسته از افرادی که دوست دارند چین و چروک های پوست خود را از بین ببرند، می‌ تواند از هایفو اولترا استفاده کنند. این دستگاه را می ‌توان در نواحی گردنی هم مورد استفاده قرار داد. لازم به ذکر است هایفو اولترا بدن تنها برای بعضی از نقاط مختلف بدن مورد استفاده می باشد. به طور مثال شما برای لاغری ران ها و پهلو ها می توانید از این دستگاه استفاده کنید. اما برای لاغری شکم بهتر است دستگاه ‌های دیگری را مورد استفاده قرار دهید.

هایفو صورت چیست
هایفو صورت چیست

سوالات متداول

سوال می شود که آیا دستگاه هایفو اولترا بدن عوارض جانبی دارد؟
با توجه به کارایی که ما از این دسته مشاهده کردیم، هیچ گونه عوارض جانبی از هایفو اولترا گزارش نشده. نه تنها برای لاغری، بلکه در پوست همین عوارض جانبی وجود نداشته است.

سوال می شود که آیا در حوزه لاغری اندام این دستگاه نتایج ماندگاری را دارد؟ در این مورد باید گفت که بله دستگاه هایفو اولترا بدن نتایج ماندگاری را بر روی پوست دارد. چه در زمینه لاغری و چه در زمینیه زیبایی پوست نتایج آن کاملاً ماندگار است.
آیا این دستگاه گران قیمت است؟

در مقایسه با سایر دستگاه های زیبایی و لاغری اندام، این دستگاه آنچنان هم گرانقیمت نیست و شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.
این دستگاه را می‌ توان بدون پزشک استفاده کرد؟
بهتر است در زمان استفاده از دستگاه هایفو اولترا بدن، حتماً پزشک متخصص در کلینیک باشد.

دستگاه هایفو اولترا
دستگاه هایفو اولترا

بحث پایانی

در پایان می توان گفت که هایفو اولترا بدن به عنوان یکی از دستگاه های مناسب برای لاغری همواره توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. لذا شما می توانید برای تهیه هایفو اولترا به تهران هایفو مراجعه کرده و یا در سایت ما نسبت به خرید اقدام کنید. توجه داشته باشید که هایفو اولترایی که در تهران هایفو به شماره ارائه می شود یکی از بهترین دستگاه می باشد و شما در زمان خرید به راحتی می توانید آموزش های لازم برای استفاده از این دستگاه را دریافت کنید.

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X