حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

هایفوتراپی روشی که می توان زیبایی را به دست آورد

هایفوتراپی

هایفوتراپی:

اخیراً در پاسخ به تقاضای روز افزون برای روش ‌های غیر تهاجمی زیبایی پوست صورت، دستگاه ‌های مختلفی معرفی شده اند. دستگاه های زیبایی با استفاده از تکنولوژی‌ های مختلف در بازار موجود می باشند. این دستگاه ها نمونه ها و کاربردهای متفاوتی را دارند. یکی از دستگاه های زیبایی که همواره توجه افراد را به خود جلب کرده است، دستگاه هایفو می باشد. هایفو روشی غیر مستقیم و با کیفیت است.

هایفوتراپی امروزه در انواع مراکز زیبایی به افراد ارائه می ‌شود. شاید بعضی از افراد اطلاعات کافی در مورد هایفوتراپی نداشته باشند. شاید ندانند که این دستگاه چگونه می تواند به زیبایی آن ها منجر شود. لذا ما در این متن قصد داریم تا به این موضوع پرداخته و ابعاد هایفو و کارایی آن را مورد بررسی قرار دهیم.

این دستگاه می تواند چین و چروک های شما را به کلی از بین ببرد. لذا علاوه بر زیبایی در پوست، می تواند بدن متعادلی برای شما به همراه آورد. چنانچه قصد استفاده از هایفو و اثرات درمانی آن را دارید، با ما تا پایان همراه باشید.

هایفو چیست

دستگاه هایفو را می توان به تلفیق علم و زیبایی مرتبط دانست. با استفاده از درمان های پیشرفته ضد پیری، بسیاری از افراد پوستی شفاف و زیبا را پیدا می کنند. هایفو انقلابی ترین روش درمانی برای از بین بردن چین و چروک ها می باشد. امواج اولتراسوند با شدت بالا، پوست شما را شفاف و زیبا می کنند. این امواج به لایه‌ های مختلفی از بافت های صورت و بدن تحویل داده می شوند.

با انتقال دمای تثبیت شده از هایفو که در میزان ۶۰ تا ۷۵ درجه می باشد، به سفت شدن بافت ها کمک می شود. نتایج بالینی این دستگاه بسیار چشمگیر می باشد. هایفو به گونه ای طراحی شده که عمق های مختلف صورت و بدن را تحت شعاع قرار دهد. گفتنی است دستگاه هایفو نمونه ‌های مختلفی را دارد. از انواع آن می‌ توان به دستگاه هایفو اولترا، دستگاه هایفو ویمکس، دستگاه هایفو ۴ بعدی، دستگاه هایفو دابلو و… اشاره کرد.

تمامی این دستگاه ها دارای اثرات مشابهی می باشند. اما میزان درمان کمی متفاوت است. در کل می ‌توان گفت که دستگاه هایفو با عمل هایفوتراپی که صورت می دهد، می تواند شما را از درمان ‌های جراحی نجات دهد. در واقع هایفو یکی از بهترین روش‌های غیرجراحی می باشد. این دستگاه امروزه توسط کلینیک های زیبایی مورد توجه قرار می گیرد. لازم به ذکر است که دستگاه های پیشرفته کمتر در خانه استفاده می ‌شود. لذا نمونه خانگی و کوچک آن موجود است که اثرات درمانی نسبتاً کمتری را دارد.

هایفوتراپی
هایفوتراپی

هایفوتراپی چه فوایدی دارد

بسیاری از افراد دوست دارند تا با فواید هایفوتراپی آشنا شوند. هایفوتراپی روش درمانی است که به وسیله دستگاه هایفو صورت می‌گیرد. مطمئناً این دستگاه از مهمترین دستگاه های زیبایی محسوب می ‌شود. لذا فواید آن هم در زیبایی صورت و هم در لاغری و زیبایی اندام تاثیرگذار است. از فواید آن می ‌توان به لیفت و محکم کردن پوست صورت اشاره کرد. لیفت پوست زمانی نیاز است که پوست شما در نواحی مختلف صورت، دچار افتادگی شده باشد. معمولاً کیسه چشم در این نواحی بیشترین افتادگی را دارد.

شما می توانید برای از بین بردن افتادگی پوست گردن و لیفت آن از این روش درمانی استفاده نمایید. چانه یکی از ارکان زیبایی صورت می باشد. شما می توانید با استفاده از دستگاه هایفو، این نقطه را تحت درمان قرار دهید. هایفوتراپی روشی برای لیفت ابرو می باشد. یکی از مزایای ویژه دستگاه های هایفو، لیفت ابرو و زیبایی این قسمت است. هایفو درمانی را می‌توان برای محکم کردن ناحیه شکم هم استفاده کرد. با توجه به اینکه شکم بدترین جلوه در افراد چاق را دارد، می توان این ناحیه را لاغر و افتادگی را از بین برد. لذا این روش درمانی باعث کاهش چین و چروک در تمامی نقاط بدن می شود. به دلیل اینکه کلاژن سازی توسط هایفو صورت می گیرد، شما می توانید پوستی شفاف و عاری از هرگونه ضایعه پوستی داشته باشید.

هایفوتراپی
هایفوتراپی

چه مناطقی با هایفوتراپی تحت تاثیر خواهد بود

سوال پیش می آید که با روش هایفو درمانی، چه مناطقی را می ‌توان تحت پوشش قرار داد. بهتر است که شما این سوال را با سوال دیگری عوض کنید. بهتر است بپرسید که چه مناطقی توسط هایفو تحت پوشش قرار نمی گیرند. در واقع هایفو، روش درمانی است که تمامی نقاط مختلف بدن را تحت تأثیر قرار می‌دهد. لذا ناحیه صورت، کاملاً با این دستگاه تحت پوشش می باشد. به جز آن می‌ توانید نواحی گردن را نیز تحت پوشش قرار دهید. پشت ‌بازو مکانی است که معمولاً در افراد چاق مورد توجه می باشد. این افراد معمولاً با از بین بردن این قسمت، بازوهایی قدرتمند و جذاب خواهند داشت.

اما نواحی شکم را نیز می ‌توان با استفاده از روش ‌هایفو درمانی لاغر کرد. همچنین ممکن است سینه بانوان دچار افتادگی شود. این نواحی را نیز می توان با استفاده از هایفو تحت تاثیر قرار داد. ناحیه کمر، ران ها، پشت ران و… را می توان با استفاده از این دستگاه درمان کرده و زیبایی آن را برقرار ساخت.

هایفوتراپی
هایفوتراپی

سوالات متداول در مورد هایفوتراپی

سوال هایی در مورد هایفوتراپی به وجود می‌ آید. از مهمترین این سوال ها می توان به عوارض هایفو اشاره کرد. سوال می شود که آیا هایفو درمانی خرابی به وجود می‌ آورد؟

توجه داشته باشید که هیچ گونه خرابی بعد از درمان با هایفو گزارش نشده است. برخلاف لیزر ipl که ممکن است ضایعه های پوستی را برای شما به وجود آورد، این درمان هیچگونه مشکلی نخواهد داشت. شما بعد از انجام آن به راحتی می توانید فعالیت ‌های عادی خود را از سر بگیرید.

هایفوتراپی به نتیجه می رسیم؟>

معمولاً تأثیرات اولیه بین یک تا سه ماه می باشد. بعضی از افراد در اولین درمان، اثرات این نتایج را خواهند دید. اما به طور متوسط، پس از گذشت ۶ ماه این نتایج به کلی خود را نشان خواهند داد. لذا توصیه ما به درمان شوندگان این است که دو دوره درمانی با فاصله ۳ تا ۶ ماه صورت گیرد. درمان ‌های نگهداری، درمان هایی می باشند که بعد از عمل جراحی صورت می گیرد. معمولا افراد برای اینکه دیگر به عمل جراحی نیاز نداشته باشند، از دستگاه هایفو استفاده می کنند. درمان های نگهداری هر ۶ ماه تا یک سال توصیه می شود.

هایفوتراپی
هایفوتراپی

بحث پایانی هایفوتراپی

در پایان توصیه می‌ شود که هایفوتراپی را همه افراد انجام دهند. چه افرادی که به ضایعه های پوستی دچار شدند و چه افرادی که دوست دارند پوست خود را همیشه با طراوت نگه دارند، می توانند از این روش استفاده نمایند. دستگاه ‌های هایفو که معمولاً از نوع پیشرفته هستند، توسط کلینیک‌ ها خریداری خواهند شد.

لذا شما برای بهره‌ مندی از این خدمات، می توانید به کلینیک های زیبایی مراجعه نمایید. البته هایفوهای کوچک خانگی نیز موجود می باشد که شما می توانید از آن ها استفاده نمایید. تهران هایفو به عنوان یکی از عرضه کننده‌ دستگاه های هایفو، می تواند انواع دستگاه هایفو را به کلینیک های زیبایی ارائه دهد. برای خرید هایفو اولترا، خرید هایفو ویمکس، خرید هایفو دابلو، خرید هایفو ۴ بعدی و نمونه خانگی، می توانید به سایت تهران هایفو مراجعه نمایید.

http://hifutherapy.com.au/hifu/

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X