حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ماسک تونل ال ای دی راهی بی دردسر برای زیبایی

ماسک تونل ال ای دی

ماسک تونل ال ای دی:

زیبایی همواره مهمترین نیاز افراد بوده و هست. لذا بسیاری از افراد هستند که به دنبال زیبایی با روش‌ های نوین می گردند. این روش هاف روش هایی است که معمولاً به عنوان عمل های غیرجراحی از آن ها یاد می ‌شود. لذا دستگاه های مختلفی در این زمینه موجود می باشند. این دستگاه ها می توانند در محیط های کلینیکی توجه به بسیاری از افراد را به خود جلب نمایند.

لذا یکی از این دستگاه ‌ها ماسک های نوری می باشند. ماسک تونل ال ای دی، همواره برای بسیاری از افراد جای سوال دارد. بسیاری دوست دارند که بدانند این دستگاه ها چگونه با استفاده از نور می تواند زیبایی را برای آنها به وجود آورد. در همین رابطه ما قصد داریم تا اطلاعات کاملی از ماسک تونلی به افراد ارائه دهیم.

باید بررسی کنیم ببینیم که چه راهکارها و روش هایی برای استفاده از آن در نظر گرفته شده است. چنانچه شما نیز قصد دارید تا با این دستگاه آشنایی پیدا کنید، یا آن را برای محیط کلینیکی خود خریداری کنید با ما تا پایان همراه باشید.

آیا از نور درمانی چیزی می دانید

بیایید قبل از آنکه به بررسی ماسک تونل ال ای دی بپردازیم، نور درمانی را مورد بررسی قرار دهیم. شاید اگر از یک متخصص زیبایی بخواهید هیجان انگیزترین نوآوری زیبایی را معرفی کند، نور درمانی را معرفی کند. نور درمانی چهار نوع اصلی دارد که در جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

لیزرها به عنوان مهمترین عنصر نور درمانی مورد توجه می باشند. پرخاشگر ترین نوع روش درمانی همین لیزر ها می باشد. برای درمان، رگ های خونی شکسته و بافت نامنظم را تغییر حالت می دهند. آنها ممکن است تورم و قرمزی را ایجاد کنند. اما یکی از روش‌ها، روش ال ای دی یا تابش نور به وسیله دیوید ها می باشد. ال ای دی ها نوعی خاص از لامپ می ‌باشند. آن ها با اشعه های بیولوژیکی پوست شما را تحت تأثیر قرار می ‌دهند.

ال ای دی با نور رنگی، نوعی خاص از درمان می باشد. این ال ای دی ها از طول موج خاصی برای دستیابی به زیبایی پوست استفاده می کنند. روش ipl طیف وسیعی از طول موج ها می باشد. در کل می‌توان گفت که نوردرمانی همواره مورد توجه بوده و هست.

لذا ما در همین راستا قصد داریم تا ماسک تونل ال ای دی که به وسیله ال ای دی های رنگی به درمان پوست می‌ پردازد را مورد بررسی قرار دهیم. مطمئناً این ال ای دی ها بهترین روش های نور درمانی می باشند. آن ها کمترین خطر را برای افراد دارد.

ماسک تونل ال ای دی
ماسک تونل ال ای دی

ماسک تونل ال ای دی چگونه کار می کند

شاید بتوان تاریخچه نور درمانی را به یونانی ها، رومی ها و مصریان ربط داد. آن ها آگاهانه از آفتاب طبیعی برای سلامتی پوست استفاده می کردند. آن ها نمی دانستند که چرا از نور خورشید برای زیبایی استفاده می کنند. فقط می دانستند که نور خورشید با توجه به ویتامین d که دارد باعث کیفیت پوست افراد می ‌شود.

اما بشر امروزی علاوه بر نور طبیعی خورشید از نور های ال ای دی استفاده می کند. جالب است که بدانید این دستگاه ها یک پروتکل خاص برای زیبایی بخشیدن به پوست صورت شما دارند. این ماسک ها برای زیبایی پوست صورت شما، کلاژن را ارتقا می‌ بخشند. تولید کلاژن باعث افزایش خاصیت ارتجاعی در پوست شما می شود. این دستگاه گردش خون در پوست را افزایش می دهد. همچنین برای بازسازی بافت پوست صورت را تحریک می کند. جالب است که بدانید این دستگاه با استفاده از طول موج های مختلف عمل می کند.

لذا ماسک تونلی می تواند با استفاده از اشعه هایی که تولید می‌کند، این زیبایی را به شما ارائه دهند. برای دیدن نتایج این ماسک ها کافیست ۵ دقیقه در روز از آن استفاده نمود. همچنین استفاده سه بار در هفته پیشنهاد می شود. ماسک تونل ال ای دی دارای هفت رنگ می باشد این هفت رنگ هرکدام اشعه ‌های خاص خود را برای زیبایی ارائه می دهند. لذا هر اشعه کیفیت متفاوتی بر روی پوست شما دارد.

ماسک تونل ال ای دی
ماسک تونل ال ای دی

مزایای ماسک تونل ال ای دی

سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می‌آید این است که ماسک تونلی ال ای دی چه مزایایی دارد. در مورد این سوال باید ابتدا کارایی آن را مورد بررسی قرار دهیم. با توجه به اینکه کارایی آن ثابت شده است، مزایای آن بسیار زیاد می باشد. اگر یک دستگاه با اثری کاملاً ساده بود نمی‌ توانستیم عنوان کنیم که بهترین دستگاه و بهترین مزایا را دارد.

اما در مورد این ماسک باید گفت استفاده از آن بسیار راحت است. هیچ گونه اقدام خاصی برای استفاده وجود ندارد. حمل و نقل آن بسیار آسان می باشد و به راحتی می ‌توان آن را جمع کرد و با خود به هر جایی برد. نتایج عالی در انواع پوست ارائه می دهد. ماسک تونل ال ای دی آکنه و جوش‌های سرسیاه را کاهش می دهد. پوست را سفید می کند و منافذ را کاهش می دهد. همچنین باعث از بین رفتن لکه ها نیز می شود. به طور موثری متابولیسم سلولی پوست را تقویت می کند.

اثر آرامش بخشی و تسکینی بر روی پوست می گذارد. رشد فیبروبلاست و کلاژن را تقویت می‌کند. از طرفی این مزایا بدون درد و بدون عوارض جانبی صورت می‌گیرد. همچنین نتایج آن کاملاً ایمن می باشد. از طرفی هزینه استفاده از این دستگاه ها بسیار پایین است. همین موضوع باعث می‌شود تا بسیاری از افراد از آن استفاده کنند.

ماسک ال ای دی تونلی
ماسک ال ای دی تونلی

خرید ماسک تونل ال ای دی

توجه داشته باشید که نور درمانی با استفاده از ماسک تونل ال ای دی، امروزه توجه بسیاری از افراد را جلب کرده است. با توجه به اینکه قیمت این دستگاه زیبایی در برابر سایر دستگاه‌ها ارزان تر می باشد، هم استفاده عموم دارد و هم استفاده شخصی. یعنی هم کلینیک ‌های درمانی و هم افراد به طور شخصی می‌توانند نسبت به خرید اقدام نمایند.

این ماسک دارای هفت رنگ می باشد. هر رنگ دارای طول موج های مختلف و اثرات متفاوتی است. توصیه ما به شما این است که برای به دست آوردن زیبایی بهتر حتماً از خرید این ماسک ها غافل نشوید. لذا کلینیک های زیبایی می توانند نسبت به خرید این ماسک ها برای جذب مشتری بیشتر اقدام نمایند. در زمان خرید لوازم جانبی آن نیز به شما ارائه خواهد شد.

توجه داشته باشید آن دسته از افرادی که اطلاعات کافی در مورد این ماسک را ندارند، یا از افراد آگاه سوال نمایند یا از کاتالوگ های مرتبط با آن استفاده نمایند. لذا در هنگام استفاده از این ماسک ها بهتر است عینک های مخصوص را برای آسیب به چشم استفاده نمایید. معمولاً در زمان خرید این عینک ها به شما ارائه می شوند. چنانچه بر روی محصول عینکی وجود نداشتف بهتر است که نسبت به خرید آن به صورت جداگانه اقدام نمایید.

ماسک ال ای دی تونلی
ماسک ال ای دی تونلی

بحث پایانی

در پایان می‌ توان عنوان کرد ماسک تونل ال ای دی عوارضی ندارد. اما توصیه ما به افراد این است که در صورت داشتن بیماری‌ های زمینه ‌ای از آن استفاده نکنند. همچنین زنان حامله بهتر است استفاده از ماسک ها را به بعد از زایمان انتقال دهند. اگر دچار بیماری قلبی می باشید بهتر است که از این دستگاه استفاده نکنید. لذا بعضی از افراد از ضربان ساز ها استفاده می نماید. ممکن است این ماسک برای آنها کمی مشکلات به وجود آورد.

عفونت یا آسیب دیدگی در منطقه‌ای که قرار است درمان شود، باید از بین برود. لذا اگر دچار بیماری سرطان هستید اکیداً از این دستگاه استفاده نکنید. در پایان می توان گفت تهران هایفو به عنوان یکی از ارائه دهنده های لوازم زیبایی، این ماسک را به شما در نمونه های مختلف ارائه می دهد. چنانچه قصد خرید ماسک ال ای دی را دارید می توانید نسبت به خرید از tehranhifu با بهترین قیمت اقدام نمایید.

نویسنده و مترجم: مسعود کردی

منبع:

https://www.costhetics.com.au/news/led-therapy-for-beautiful-skin/

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X