حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ماسک تونلی ال ای دی/کلسیم تراپی

ماسک تونلی ال ای دی

ماسک تونلی ال ای دی/کلسیم تراپی

ماسک تونلی ال ای دی تراپی یکی از روش های جدید برای جوانسازی و لیفت صورت است. می دانیم که با بالا رفتن سن میزان تولید کلاژن در پوست کاهش میابد و چین و چروک ها شروع به نشان دادن خود می کنند.

از همین امروز به فکر جوانی پوست باشید. امروز می خواهیم شما را با محصولی جدید که به تازگی برای جوانسازی پوست وارد بازار زیبایی شده آشنا کنیم.

ماسک تونلی ال ای دی امگا لایت

تحریک و تولید کلاژن

بهبود خاصیت ارتجاعی پوست

بهبود رنگ پوست

عملکرد دستگاه به چه شکل است

عملکرد دستگاه مشابه سنتز در گیاهان است. در حالی که گیاهان بطور کامل می توانند نور خورشید را جذب کنند ، خورشید اشعه ماوراء بنفش مضرنیز منتشر می کند که می تواند برای پوست ما مضر باشد. اما نور درمانی OMEGA LED فاقد اشعه ماوراء بنفش و ثابت شده است که نور ساطع شده در فعالیت و ترمیم سلولی مفید است. بااستفاده از این فناوری جدید ، اکنون روشی جدید برای معکوس کردن علائم پیری و آسیب های پوستی وجود دارد و پوستی درخشنده و شاداب را به ما هخدیه می دهد.

طول موج های مختلف موجود در دستگاه ، تأثیرات بسیارخوبی  روی پوست بجا می گذارد. از جمله اثرات ضد پیری ، رفع چین و چروک ، درمان اسکار ، درمان آکنه و موارد دیگر را درمان می کند.

 

نوردرمانی با رنگ قرمز

 

طول موج ۶۴۰ نانومتر و در عمق ۱٫۶ میلیمتر پوست نفوذ می کند

اثر این طول موج روی پوست باعث بهبود لکه های تیره و روشن شدن پوست می شود. این درمان همچنین می تواند خطوط ریز چین و چروک و قرمزی و التهاب ناشی از لیزر را کاهش دهد.

 نور درمانی با رنگ آبی

طول موج ۴۲۳ نانومترو درعمق  یک میلیمتر پوست نفوذ می کند.

نور درمانی با رنگ آبی به سرعت جذب باکتری های ایجاد کننده آکنه می شود و باعث از بین رفتن باکترهای آکنه می شود.

تحقیقات ثابت کرده که نور آبی دارای خواص ضد باکتریایی بسیار قدرتمندی است و همچنین باعث کنترل چربی پوست می شود.

نور درمانی با رنگ سبز

طول موج این نور ۵۳۲ نانومتر و در عمق ۲ تا ۲٫۵ میلیمتر پوست نفوذ می کند.

نور سبز دارای خاصیت آرامبخشی برای پوست است. این رنگ همچنین می تواند باعث روشن شدن لکه های تیره پوست شود. اثر آرامبخش این رنگ باعث تسکین پوست های ملتهب می شود.

درمان با  نور سبز برای مویرگهای گشاد شده ، پویت های افتاده،  رفع سیاهی دایره های زیر چشم ، و لکه های آفتاب استفاده می شود. همچنین باعث کنترل و تعادل چربی پوست می شود و در عین حال رطوبت پوست نیز حفظ می شود.

نور درمانی با رنگ قرمز
نور درمانی با رنگ قرمز

 

نور درمانی با رنگ زرد

طول موج ۵۸۲ نانومتر و در عمق ۱٫۲ میلیمتر پوست نفوذ می کند.

از رنگ زرد برای درمان التهاب، تورم و قرمزی استفاده می شود. همچنین از این رنگ برای درمان آفتاب سوختگی ها بهره برده می شود.

همچنین  باعث تحریک سلول های قرمز برای تولید، کاهش رنگدانه های غیر طبیعی، بهبود گردش خون می شود.

کارایی دستگاه برای شما چیست ؟؟!!

 

نور درمانی omega led بدون ایجاد عارضه و ناراحتی می تواند پوسست را به شکل چشمگیری احیا کند. برای رسیدن به نتیجه مطلوب دو جلسه درمان با دستگاه کافیست. با استفاده از این دستگاه می توان از هزینه های سنگین جراحی و انواع روش های گران قیمت برای جوانسازی پوست کافیست!!

روشهای درمانی نور LED ساده و آسان است. مقدار زمانی که در متخصص مراقبت از پوست می گذرانید ممکن است بسته به نیازهای شما برای مراقبت از پوست ، متفاوت باشد. شما می توانید انتظار داشته باشید که یک درمان درمانی حداکثر ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول بکشد. این بسیار ساده و سریع است که بسیاری از مراجعان در طول یک وعده ناهار یا توقف سریع در راه یا محل کار ، معالجه می کنند. با این حال ، اثر آرامش بخش و سرخوش معمولاً در طول روز ادامه می یابد!

مزایای استفاده از ماسک تونلی

این روزها استقبال از روش های غیر تهاجمی برای جوانسازی  حدود ۴۰ درصد بین مردم افزایش یافته است. از طرفی تصمیم گیری و انتخاب برای یک روش غیر تهاجمی بسیار سخت شده است. ماسک تونلی امگا لایت یکی از کم تهاجمی ترین دستگاه های موجود در بازار جهت جوانسازی می باشد. استفاده از این ماسک دارای ۵ مزیت بهتر نسبت به سایر رقبای خود دارد.

 

۱-استفاده از فناوری پیشرفته

بعد از سال ها تحقیق و آزمون و خطا ماسک تونلی امگا لایت از یک فناوری پیشرفته دوگانه بهره می برد.که پیشرفته ترین دستگاه بصورت دیود درمانی با انتشار نوراست.

۲-استفاده از روش های مختلف

ماسک امگا لایت مانند روش فتوسنتز در گیاهان عمل می کند .با استفاده ازانرژی نوری به متابولیسم و افزایش جریان خون در پوست کمک می کند و همین باعث افزایش خاصیت کشسانی پوست می شود.

با این روش می توان کارهایی از این قبیل را انجام داد:

جوانسازی پوست

رفع چین و چروک

کاهش سلولیت

بهبود اسکار

روشن کنندگی

کاهش لکه ها و……

۳-درمان مشکلات پوستی

سیستم نوردرمانی بسیار بی نظیر است چرا که فقط علایم را دررمان نمی کند بلکه باعث تحریک سلول های کلاژن ساز می شود و به شادابی و جوانی پوست کمک می کند.

۴- هیچگونه علایم منفی به جای نمی گذارد!!!

استفاده از نوردررمانی برخلاف سایر روش های درمانی هیچگونه علایمی بجای نمی گذارد.

بدون درد، بدون عوارض جانبی، بدون آسیب حرارتی، بدون ایجاد ناراحتی، بدون ایجاد زخم یا قرمزی و التهاب یکی از ایمن ترین دستگاه ها جهت جوانسازی به شمار می روند.

۵- مقرون بصرفه بودن!

از نوردرمانی برای اثربخشی مطلوب، بهتر است که دو یا سه بار در هفته و به مدت یک ماه از این روش استفاده شود و هر ۶ ماه یکبار این درمان تکرار شود. استفاده از این روش بطور چشمگیری کاهش هزینه های پزشکی را بهمراه دارد.

برای خرید این دستگاه  بدون واسطه و اطلاع از قیمت ها به این صفحه مراجعه کنید.

 

چه درمان هایی را می توان با امگا لایت انجام داد؟

مبارزه با پیری

یک جلسه ۲۰ دقیقه ای برای آبرسانی صورت و افزایش کلاژن و کشسانی پوست، کاهش خطوط و چین و چروک ها ریز پوست. کاه۹ش تیرگی ها  ، بهبود  بافت های اسیب دیده، ترمیم پوست و بهبود کلی بافت می شود. ده  جلسه برای درمان توصیه می شود. می توان برای طولانی شدن ماندگاری ده ماه بصورت ماهی یکبار از این روش استفاده کرد.

بهبود اسکار

با انجام یک جلسه ۲۰دقیقه ای می توان باعث ظریف شدن و صاف شدن اسکار شود. با انجام ۴ جلسه در ماه می توان به بهبود بافت اسکار و پرشدن حفره ها طی جلسات درمانی کمک کرد.

درمان اسکار
درمان اسکار

روشن کنندگی و شادابی

با این درمان گردش خون بالا می رود و باعث روشن شدن پوست می شود. بهتر است که این درمان دو بار در هفته و بین ده تا ۱۲ جلسه انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

کاهش رنگدانه ها

با انجام یک جلسه ۲۰دقیقه ای می توان به بهبود تغییر رنگ پوست بدلیل صدمات ناشی از آفتاب سوختگی کمک کررد!!

این فناوری باعث نرمال شدن میزان ملانین در پوست می شود، تعداد جلسات درمانی بسته به میزان آسیب دیدگی و سن افراد متفاوت است.

درمان آکنه و جوش

با یک جلسه ۳۰دقیقه ای موثر می توان کاهش باکتری های ایجاد کننده آکنه را مشاهده کرد.

این درمان با استفاده از دو نور آبی و قرمز انجام می گیرد. به این شکل که در ۱۵ دقیقه اول نور آبی وارد غدد چربی می شودو باعث اکسیژن رسانی به این قسمت می شود چرا که اکسیزن به نوبه خود باعث مرگ باکتری ها می شود. و در ۱۵ دقیقه بعد ازنور قرمز استفاده می شود که به بهبود آکنه کمک می کند. و از بروز ززخم و عفونت جلوگیری می کند.

در پایان این نکته را یادآور می شویم که شرکت فروشگاه تهران هایفو با حذف واسطه ها انتخاب را برای شما عزیزان آسان کرده است. برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره به صفحه اصلی مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

naseri
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X