حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

لیفت صورت و گردن به وسیله دستگاه هایفو

لیفت صورت و گردن

لیفت صورت و گردن با دستگاه هایفو

امروزه زیبایی و پوستی شفاف رابطه مستقیمی با هم دارند. عوامل بسیاری موجب از دست رفتن شفافیت پوست می شود. چین و چروک ها زیبایی پوست را از آن سلب می ‌کنند. حال چه می شود که افراد به دنبال زیبایی پوست خود هستند.به دلیل کهولت سن بسیاری از آقایان و بانوان دچار افتادگی پوست می شوند. در اینجا لیفت پوست به کمک این افراد می آید. لیفت پوست یعنی کشیدن آن و قرار دادن بر جای اصلی که انتظار می رود.

بسیاری از افراد به دلیل ایجاد چین و چروک ها مستاصل می شوند. آن‌ ها نمی‌دانند که چه درمانی را باید انجام دهند. آیا واقعاً عمل های جراحی انقدر که می گویند خطرناک است؟ آیا واقعا استفاده از دستگاه های زیبایی باعث لیفت صورت و گردن می شود. کدام روش را باید برای کشیدن پوست مورد توجه قرار داد؟

ما در این متن قصد داریم تا به بررسی این نکته مهم بپردازیم. ببینیم آیا دستگاه های زیبایی از جمله دستگاه هایفو در لیفت صورت و گردن تاثیر گذار است. چنانچه قصد بررسی این موضوع را دارید خوب است که تا پایان این متن ما را همراهی نمایید. ما کارایی دستگاه های زیبایی به خصوص دستگاه هایفو را در این زمینه به شما ارائه خواهیم داد.

روش های لیفت صورت و گردن

گفتنی است روش‌ های لیفت پوست صورت بسیار متنوع می باشند. از اولین روش هایی که برای لیفت صورت و گردن استفاده شد، روش های مستقیم و جراحی بود. طی فرایند جراحی، پوست بریده می‌شود و پس از کشیده شدن، مجدداً بخیه می ‌شود. این روش به مراقبت های قبل و بعد از عمل و بیهوشی در حین عمل نیاز دارد. اما به همین دلیل بسیاری از افراد از این روش سرد شدند. لذا بسیاری به بیهوشی در حین عمل علاقه نداشتند. همچنین مراقبت های قبل و بعد از آن موجب شد تا بسیاری از افراد از این روش استفاده نکنند.

اما استفاده از کرم های مخصوص پوست یکی دیگر از روش‌های لیفت صورت بود. این روش ها باعث از بین رفتن چین و چروک و لیفت صورت می ‌شد. این کرم ها معمولاً به کلاژن سازی پوست صورت کمک می ‌کرد. اما به دلیل زمان ‌بر بودن نتایج آن، کمی مورد توجه افراد نمی باشد.

استفاده از دستگاه های زیبایی چیزی مابین این دو روش است. با این تفاوت که نتایج درمان نسبت به کرم های پوست صورت و گردن زودتر نمایان می ‌شود. در عین حال این روش نیاز به بیهوشی و مراقبت های قبل و بعد از عمل ندارد. در کل بسیاری از افراد دوست دارند که بدانند چه دستگاه هایی می تواند به کمک آن ها بیاید. آیا نتایج آن ماندگار است یا خیر؟ لذا در اینجا ما قصد داریم تا به بررسی دستگاه هایفو و اثرات آن بر لیفت صورت و گردن بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

لیفت صورت و گردن
لیفت صورت و گردن

لیفت صورت و گردن با دستگاه هایفو

خوب گفتیم که لیفت صورت و گردن با استفاده از دستگاه های مختلفی صورت می‌ گیرد. یکی از دستگاه‌های زیبایی دستگاه زیبایی هایفو است. اما بسیاری از افراد دوست دارند که بدانند چگونه لیفت صورت و گردن با دستگاه هایفو انجام می شود. در این مورد می توان گفت که هایفو از امواج اولتراسوند استفاده کرده است. با عمل لیفت به وسیله هایفو این امواج به بافت نرم زیر سطح پوست می رسند. این بافت ها طی این فرآیند به مقدار زیادی گرم می شوند و منقبض می گردند.

لذا این عمل با ایجاد کلاژن سازی در سطح پوست صورت می گیرد. همین موضوع باعث سفت شدن و بالا کشیدن پوست صورت و گردن می شود. توجه کنید که گرما حتماً باید به اعماق پوست تحویل داده شود. این روش درمانی یک روش درمانی خارق العاده است. بدون هیچ گونه آسیبی به سطح پوست صورت می گیرد. ممکن است در حین انجام این عمل به دلیل اشعه ها، گرما را بر روی پوست خود حس نمایید. این موضوع باعث می شود که شما احساس سوزن سوزن شدن در روی پوست خود و یا گردنتان داشته باشید.

لازم به ذکر است که میزان و ماهیت هر نوع پوستی در افراد مختلف است. به طور مثال پوست صورت و گردن با هم تفاوت دارند. به طوری که نواحی استخوانی مانند فک از حساسیت بیشتری برخوردار می باشند. در کل می توان گفت که این روش بسیار کارا است.

لیفت صورت و گردن
لیفت صورت و گردن

بعد از درمان با دستگاه هایفو چه انتظاری باید داشت

اما بسیاری از افراد به دنبال نتایج لیفت صورت و گردن می باشند. برخی از مشتریان بلافاصله پس از درمان اثر اولیه را می ‌بینند. به طور کلی نتایج واقعی در طی دو تا سه ماه ظاهر می شود. زیرا کلاژن جدید برای بلند کردن و سفت شدن پوست روی صورت و گردن کار می کند. همچنین در صورتی که یک بار از این دستگاه استفاده نکنید نتایج تا ۹ ماه پس از درمان قابل مشاهده است.

عوامل مختلفی از جمله سن و شیوه زندگی بر روی ماندگاری این نتایج تأثیرگذار است. لذا این عوامل بر نمایان شدن نتایج نیز تأثیر بسزایی دارند. پس می‌ توان گفت که نتایج آن هم سریع نمایان شده و هم ماندگاری بالایی را خواهد داشت. لذا افرادی که دوست دارند نتایج را مشاهده نمایند، بهتر است که در فواصل مختلف به ترمیم با دستگاه هایفو اقدام نمایند.

گفتنی است که کارایی دستگاه هایفو تنها بر روی پوست صورت و گردن نخواهد بود. لذا شما می توانید از این دستگاه برای لاغری هم استفاده نمایید. در کل نتایج ارائه شده از این دستگاه بسیار امیدوار کننده است.

لیفت صورت و گردن
لیفت صورت و گردن

سوالات متداول در این زمینه

 • چه کسانی برای لیفت صورت و گردن با این دستگاه کاندید می باشند؟

  در این مورد باید گفت افراد بالای ۳۰ سال برای لیفت صورت می‌ توانند از این دستگاه استفاده نمایند. دستگاه هایفو
  به منظور لیفت صورت و گردن برای افراد ۴۰ تا ۵۰ سال مناسب می باشد.

 • زمان درمان با این دستگاه چند دقیقه طول می کشد؟

  در این مورد با توجه به نوع پوست و شرایطی که افراد دارند، ممکن است از ۳۰ تا ۹۰ دقیقه متغیر باشد.

 • آیا برای استفاده از هایفو به منظور لیفت صورت و گردن به بی حسی نیاز است؟

  در این مورد باید گفت که خیر. هیچ گونه بی حسی برای درمان صورت نمی ‌گیرد.

 • آیا پس از درمان عوارضی مشاهده خواهد شد؟

  عوارض آنچنانی که شما را نگران کند خیر؛ این عوارض ممکن است فقط قرمزی در سطح پوست باشد که چند ساعت بیشتر طول نخواهد کشید.

 • چه بخش هایی در صورت تحت تاثیر این دستگاه قرار خواهند گرفت؟

  بخش هایی مانند ابرو، بینی، گونه، فک و پیشانی تحت تاثیر این دستگاه می باشد.

 • به طور کلی می توان این روش را با لیفت به روش جراحی جایگزین کرد؟

  مطمئناً جایگزینی برای جراحی نیست. اما می‌ تواند با آن رقابت نماید.

 • آیا این روش با سایر درمان ها ترکیب می شود؟

  می توان از این دستگاه به همراه دستگاه های دیگر. استفاده کرد اما اینکه با روش دیگر تلفیق شود خیر.

لیفت صورت و گردن
لیفت صورت و گردن

بحث پایانی

در پایان می توان گفت که تهران هایفو به عنوان یکی از ارائه دهنده های دستگاه های هایفو، می‌تواند به لیفت صورت و گردن شما کمک نماید. کلینیک های زیبایی که دوست دارند نسبت به خرید دستگاه هایفو اقدام کنند، می ‌توانند از محصولات ما استفاده کنند. همچنین تهران هایفو قابلیت اجاره دستگاه هایفو را فراهم آورده تا کلینیک های زیبایی از هایفو بی بهره نباشند.

نویسنده و مترجم: مسعود کردی

منابع:

https://serenitybhc.com/hifu-face-neck-lift-woodinville/

https://www.drleah.co.uk/enhancement-treatments/hifu-face-neck-lift

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X