حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

لیفت ابرو و اثرات شگفت انگیزی که هایفو بر روی آن دارد

لیفت ابرو با هایفو

لیفت ابرو:

زیبایی صورت بخش های مختلفی دارد .گاه ممکن است با از بین بردن چین و چروک ها زیبایی صورت محقق شود .گاه ممکن است که با عمل کردن بینی این زیبایی دو چندان شود. در بعضی از اوقات یک حلقه گمشده در زیبایی وجود دارد. البته نکته حائز اهمیت این است که گاهاً صورت در جوانی زیبا می باشد، اما به مرور این زیبایی از دست می‌ رود.

حال سوال پیش می آید که چگونه زیبایی را باید برگردانیم؟ آیا روش هایی برای این موضوع وجود دارد؟ ما به شما می گوییم بله. یکی از مهمترین بخش های صورت که در زیبایی افراد تاثیر گذار است چشم و ابروی آن ها می باشد. از همین جهت لیفت ابرو همواره مورد توجه افراد می باشد.

حال چگونه می توان لیفت ابرو را انجام داد. مشخص است روش های متفاوتی در این زمینه وجود دارد که ما می ‌توانیم از آن ها استفاده نماییم. لذا ما در این متن قصد داریم تا لیفت ابرو با یکی از دستگاه های معروف را مورد بررسی قرار دهیم. دستگاهی که برای زیبایی افراد کاربردهای فراوانی را دارد. لذا ما در ادامه قصد داریم تا به بررسی لیفت ابرو با دستگاه هایفو بپردازیم. چنانچه به این مقوله علاقه ‌مند می باشید ما را تا پایان این متن همراهی کرده تا نکات منحصر به فرد آن را به خاطر بسپارید.

لیفت ابرو چیست

در گام ابتدایی لیفت ابرو با دستگاه ‌های مختلف و روش‌ های متفاوت مورد بررسی قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید که ابرو در زیبایی افراد تاثیر گذار است. به طور مثال بالا بودن قوس ابرو یا افتادگی آن، زمین تا آسمان در زیبایی افراد تاثیر می گذارد. اما چه روش هایی برای بالا بردن ابرو استفاده می شود. می توان گفت که بالا بردن ابرو با استفاده از روش جراحی محتمل ‌ترین گزینه می باشد.

اما این گزینه در زمان خاص خود بهترین گزینه بود. زمانی که دستگاه ها و تکنولوژی لازم برای لیفت صورت و ابرو وجود نداشت.

کرم ها در این زمینه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت. اما به دلیل زمان بالای تاثیرگذاری، توجه بسیاری از افراد از این روش سلب شد. زمانی که دستگاه های زیبایی به وجود آمدند، بزرگترین سورپرایز برای افراد به وجود آمد. دستگاه هایی که می توانستند لیفت ابرو را به راحتی و بدون هیچگونه دردی انجام دهند. اما این دستگاه چه دستگاهی هستند؟ چه تاثیری بر روی بالا رفتن ابرو می گذارند؟ یکی از آن ها دستگاه هایفو است. دستگاه هایفو بزرگترین کمک برای بالا رفتن قوس ابرو می باشد.

لیفت ابرو با هایفو
لیفت ابرو با هایفو

استفاده از دستگاه هایفو برای لیفت ابرو

دستگاه هایفو یا همان امواج التراسوند با تمرکز بالا، یک روش درمانی غیر جراحی است. این روش در بسیاری از نقاط بدن مورد توجه قرار می گیرد. شما می توانید از این روش برای بلند کردن خطوط ابرو و اطراف چشم استفاده نمایید. انرژی دستگاه هایفو باعث ایجاد کلاژن در لایه های عمیق پوست می شود. هایفو کلاژن را تقویت می کند. این موضوع باعث می شود تا پوست ناحیه مورد درمان محکم و به مانند آسانسور بالا برود.

در واقع هایفو یک جایگزین برای روش های جراحی می باشد. هایفو انقلابی در بالا بردن ابرو و یا لیفت آن می باشد. مطمئناً بسیاری از افراد استفاده از دستگاه هایفو را با رفتن به زیر تیغ جراحی ترجیح می دهند. توجه داشته باشید که در این روش شما زمان زیادی را برای دیدن نتایج صرف نخواهید کرد.

در واقع می‌توان گفت یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دستگاه هایفو، لیفت ابرو می باشد. مطالعات نشان می دهد که این روش دارای ماندگاری بسیار زیادی است. از آنجا که بافت نرم کنار چشم ترمیم می شود و کلاژن سازی را افزایش می دهد. شما به سرعت می توانید آثار محکم کننده روی پوست این ناحیه را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که این روش با انتقال حرارت تا ۶۰ درجه سانتیگراد به روی لایه های عمیق ناحیه کنار چشم صورت می گیرد. لذا برای بسیاری از افراد سوال پیش می آید که ممکن است این دستگاه به چشم آسیب برساند؟

طی بررسی‌های ما مشخص شد که این دستگاه هیچگونه آسیبی به چشم و یا نواحی کنار آن نخواهد زد. توجه داشته باشید که این دستگاه برای لیفت ابرو توسط fda مجوزهای لازم را دریافت کرده و جای هیچ نگرانی نیست.

لیفت ابرو با هایفو
لیفت ابرو با هایفو

آیا می توان هایفو را جایگزین همه روش ها کرد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که تنها استفاده از این روش کارساز نیست. لذا بعضی از افراد دچار مشکلاتی هستند که نمی توانند از دستگاه هایفو استفاده کنند. پس نباید به طور قطع درمان با هایفو را برای لیفت ابرو در نظر گرفت. اما به طور کل حجم بسیاری از افراد تحت پوشش قرار می گیرند. در کنار این دستگاه بهتر است که سبک زندگی خود را تغییر دهید. لذا استفاده از کرم های مختلف در کنار آن می تواند گزینه ای مناسب باشد. لذا توصیه ما به افرادی که مشکلی برای استفاده از دستگاه های هایفو ندارند این است که این دستگاه را به روش‌های جراحی ترجیح دهند.

لیفت ابرو با هایفو
لیفت ابرو با هایفو

سوالات متداول در این زمینه

سوال پیش می‌آید که آیا دستگاه هایفو فقط برای لیفت ابرو مورد توجه است؟

در این مورد باید گفت که هایفو می تواند علاوه بر ابرو، نواحی زیر چشم را هم ترمیم نماید. لذا بعضی از افراد دارای افتادگی در کیسه چشم می باشند که می توانند این درمان را تجربه نمایند.

چگونه کاندیدای خوب را انتخاب نماییم؟

کاندیدای خوب برای بالا بردن ابرو توسط هایفو، آنچنان سخت نمی باشد. معمولاً افراد با رسیدن به سن ۳۰ سالگی دچار شل شدگی پوست در نواحی مختلف به خصوص ابرو می شوند. لذا افراد بهتر است که در این زمان درمان هایفو را انتخاب کنند.

آیا هایفو صدمه ‌ای به نواحی چشم می‌ زند؟

هایفو کاملا بی ضرر عمل می ‌کند. این روش به لایه‌ های عمیق پوست نفوذ می کند. بنابراین هیچ برنامه ضرری در این موضوع وجود نخواهد داشت.

چه نتیجه ای را می‌ توان انتظار داشت؟

با ترمیم مجدد و تجدید کلاژن پوست، هایفو لیفت ابرو را انجام می ‌دهد. لذا شما برای دیدن نتایج دو یا سه ماه باید صبر نمایید. البته برای نتایج اصلی تا شش ماه نیز زمان نیاز است.

آیا استفاده از این روش در نواحی چشم دردناک است؟

اگر چه آستانه درد در افراد مختلف، متفاوت است؛ اما انتظار می رود در هنگام درمان تنها ناراحتی هایی مانند سوزن سوزن شدن را تجربه کنید

. به چه میزان از درمان نیازمند هستیم؟

بیشتر افراد فقط به یک درمان نیاز دارند. البته بسته به میزان سستی پوست و سن افراد این درمان می تواند مختلف باشد.

قیمت این درمان چگونه است؟

با توجه به مقایسه آن با دیگر روش ها می توان گفت که قیمت مناسبی را دارد.

لیفت ابرو با هایفو
لیفت ابرو با هایفو

بحث پایانی

در پایان توصیه ما به افراد این است که حتماً برای یک بار هم که شده از این دستگاه برای لیفت ابرو استفاده نمایند. لذا کلینیک های زیبایی بهتر است نسبت به خرید این دستگاه ها اقدام نمایند. لذا لیفت ابرو یکی از مهم ترین درمان هایی است که بانوان و آقایان به آن نیاز دارند. پس با داشتن دستگاه هایفو می توانید بسیاری از افراد را به سمت خود جلب نمایید. لذا tehranhifu می تواند این دستگاه را به شما ارائه دهد. کلینیک هایی که توانایی خرید دستگاه هایفو را ندارند، می‌توانند نسبت به اجاره آن از تهران هایفو اقدام نمایند.

نویسنده و مترجم: مسعود کردی

منابع:

https://www.harleystreetemporium.com/hifu-the-ultrasound-therapy-thats-raising-eyebrows/

https://www.iyac.com.sg/en/treatments/aesthetic-services/eyes/hifu-eyes.html

https://haverhill.hi-fu.co.uk/eyebrows/

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X