حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

لیزر تیتانیوم

لیزر تیتانیوم:

زیبایی در تمامی نقاط بدن شما قابل مشاهده است. تنها صورت نیست که باید به زیبایی آن توجه داشته باشید. زیبایی در بدن هم مورد توجه می باشد. دستگاه های متفاوتی برای زیبایی بدن وجود دارند. استفاده از دستگاه زیبایی صورت و بدن در کلینیک های زیبایی به شدت مورد توجه قرار گرفته و به همین دلیل است که بسیاری از کلینیک ها روی به استفاده از دستگاه های جدید آورده اند.
دستگاه زیبایی بدن در دو نمونه مختلف وجود دارد. دستگاه ‌هایی که برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرند و دستگاه هایی که برای لاغری اندام مورد استفاده می باشند. دستگاه لیزر تیتانیوم دستگاهی است که برای از بین بردن موهای زائد مورد توجه می ‌باشد.

لیزر تیتانیوم دارای کارایی بسیار عالی می باشد که بدون درد تمامی موهای زائد شما را از بین می‌ برد. اگر به عنوان یک متصدی کلینیک زیبایی قصد اضافه کردن مشتریان خود را دارید. حتماً این دستگاه را مورد توجه توجه قرار دهید. دستگاه لیزر تیتانیوم به عنوان دستگاهی است که توجه بسیاری از کلینیک ها را به خود جلب کرده و در صورت نداشتن این دستگاه در کلینیک زیبایی خود مطمئناً با ریزش مشتری روبرو خواهید شد.

ما امروز می خواهیم دستگاه لیزر تیتانیوم را برای شما از ۰ تا ۱۰۰ مورد بررسی قرار دهیم. پس با ما تا هم پایان همراه باشید.

لیزر تیتانیوم دستگاهی بدون درد

شاید اپیلاسیون و از بین بردن موهای زائد برای شما دردناک باشد. این درد برای بعضی از افراد قابل تحمل و برای بعضی ها غیر قابل تحمل است. برای شما چطور؟ درد پلاسیون و یا راه های دیگر مانند استفاده از تیغ های تیز را تحمل می کنید؟ اگر از روند ناخوشایند موزدایی با اپلایتور و دیگر روش ها خسته شده اید، استفاده از دستگاه های لیزر یک نجات واقعی برای شماست. خوب به این جمله توجه کنید، یک نجات واقعی… مطمئنا اگر شما به عنوان یک صاحب کلینیک مراجعه کننده هایی برای از بین بردن موهای زائد دارید، به دنبال یک نجات واقعی برای آن ها هستند.

اگر شما به عنوان یک متصدی کلینیک زیبایی با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم، بتوانید بدون هیچ گونه درد و عوارضی این مشکلات را برای او هموار کنید، آن مشتری به عنوان یک مشتری ثابت برای شما تبدیل خواهد شد. یک موفقیت واقعی در زمینه استفاده از لیزر تیتانیوم وجود دارد که حذف موهای زائد را بدون درد و کاملا موثر برای مدت طولانی از بین میبرد.

این لیزر با ظرافت بیشتری بر روی پوست عمل می‌کند و کوچک ترین موهای زائد را از بدن شما حذف می ‌کند. لیزر تیتانیوم مناسب ترین روش برای از بین بردن موهای زائد است. بعلاوه سیستم خنک کننده ای که در این دستگاه به کار گرفته شده، باعث می شود هیچ گونه گرما و یا سوزش خاصی احساس نکنید. این لیزر در دو نمونه تک هندپیس و ۲ هندپیس موجود است که شما می توانید آن را برای زیباجویان خود مورد استفاده قرار دهید.

لیزر تیتانیوم دو هندپیس
لیزر تیتانیوم دو هندپیس

مزایای استفاده از این دستگاه

مزیت اصلی لیزر موهای زائد از بین بردن موهای زائد برای مدت زمان بسیار بالایی است. با این حال استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم، موهای زائد را نسبت به دیگر لیزرها با مدت زمانی بالاتری از بین خواهد برد. لیزر تیتانیوم با هندپیس انحصاری خود رویکردی فردی و درمانی فوق العاده سریع در تمامی نواحی بدن را به وجود می آورد. برای خنک نگه داشتن پوست از آیس پلاس استفاده شده که یک سیستم خنک کننده بسیار قوی است.

این لیزر برای انواع پوست از جمله رنگ های تیره بسیار مناسب است. این روش می تواند در هر زمان از سال انجام شود. این دستگاه هم روی موهای تیره و هم روشن عمل می ‌کند. لیزر تیتانیوم با پسوند لیزر بدون درد، به معنای بی اثر بودن آن نیست. فناوری‌ های انحصاری لیزر تیتانیوم به شما این امکان را می ‌دهد تا بر روی تمامی قسمت های فولیکول مو تاثیر گذاشته و رشد مجدد را به تاخیر بیاندازد.

لیزر تیتانیوم هیچگونه آسیبی به بافت‌ های مجاور نمی زند و موهای زائد را بدون درد به طور خودکار از بین میبرد. لازم به ذکر است که استفاده از این دستگاه هیچگونه دوران ‌نقاهتی ندارد و پس از پایان لیزر به راحتی می توانید به کارهای روزمره بپردازید

لیزر تیتانیوم تک هندپیس
لیزر تیتانیوم تک هندپیس

مراحل استفاده از لیزر تیتانیوم

افرادی که قصد استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم را دارند باید یک سری از مراحل را مورد توجه قرار دهند. توجه داشته باشید اگر به عنوان یک متصدی کلینیک زیبایی هستید، حتماً برای استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم برای زیبا جوی خود این مراحل را به او گوشزد کنید.

آماده سازی اولیه در منزل برای انجام لیزر بسیار مورد توجه می باشد. شما باید به زیباجوی خود تاکید کنید که قبل از آمدن به کلینیک موهای زائد خود را با تیغ از بین ببرند. قبل از جلسه لیزر باید معاینه صورت گیرد. متخصص زیبایی با مشاوره اولیه و معاینه دقیق باید بدن شما را مورد بررسی قرار داده و سپس از این دستگاه استفاده کند.

برای استفاده از لیزر تیتانیوم، باید از رساناهای ژل بر روی پوست استفاده شود. این روش کاملاً راحت است و نیازی به استفاده از کرم بی حس کننده ویژه و خاصی وجود ندارد. پس از پایان انجام اقدامات لیزر باید به توصیه های پزشک توجه شود. این نکات قبل از استفاده از این دستگاه باید مورد توجه قرار بگیرد.
توجه داشته باشید که دو هفته قبل از لیزر از اپیلاسیون و دستگاه اپیلاتور استفاده نکنید.

۶ الی ۱۲ ساعت قبل از عمل موها را با استفاده از تیغ پاک کنید.
توجه داشته باشید که قبل از استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم حتماً محصولات آرایشی که بر روی پوست زیبا جوی شما وجود دارد را از بین ببرید.
استفاده از آنتی بیوتیک ها را دو هفته قبل از لیزر حتماً قطع کنید.

خرید دستگاه لیزر
خرید دستگاه لیزر

توصیه های بعد از استفاده

بعد از استفاده از لیزر تیتانیوم، حتماً این نکات را به زیباجوی خود گوشزد کنید. آفتاب گرفتن یا سولاریوم برای زیبا جو پس از چهار روز استفاده امکان پذیر است. به هیچ وجه بعد از انجام لیزر از حمام گرم، سونا و یا بخور استفاده نکنید. پس از انجام این روش در روز اول از محصولات حاوی الکل و مواد آرایشی در محل لیزر استفاده نکنید. از هیچ روشی برای از بین بردن مو استفاده نکنید. همچنین انجام روش های اپیلاسیون بعد از انجام لیزر به هیچ وجه توصیه نمی شود.

موارد منع مصرف از لیزر تیتانیوم

توصیه ما به متصدیان کلینیک های زیبایی این است که برای استفاده از لیزر تیتانیوم، به این موارد توجه داشته باشند. افرادی که دیابت دارند، بهتر است از لیزر تیتانیوم استفاده نکنند. افرادی که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کنند. بهتر است که پس از پایان درمان خود و بهبودی لیزر نمایند.
آنتی بیوتیک ها حتماً قبل از انجام لیزر باید قطع شوند. اگر در دوران بارداری و شیردهی می باشید، بهتر است از این لیزر استفاده نکنید.

اگر در بیماری های مرحله حاد هستید، این لیزر را به بعد موکول کنید. در کل می ‌توان گفت که استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم توجه بسیاری از افراد را به خود جذب کرده است. توصیه ما به متصدیان کلینیک های زیبایی این است که حتماً استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم را در کلنیک های خود در دستور کار قرار دهند. این دستگاه می ‌تواند به افزایش درآمد و بهره ‌وری کنونی شما کمک کند. شما می توانید این دستگاه را در دو نمونه تک هندپیس و دو هندپیس از تهران هایفو خریداری کنید.

نویسنده و مترجم: مسعود کردی

منبع :

https://www.medissa.com.ua/en/laser-hair-removal-with-soprano-titanium/

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X