حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل در برابر کارایی آن

قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل

قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل:

امروزه کلینیک های زیبایی به دستگاه های پیشرفته مجهز شده اند. اگر شما از این دستگاه ها استفاده نکنید، مطمئنا قافیه را از دیگران باخته اید. دستگاه های کوچک و بزرگی در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. دستگاه های پرتابل در برابر دستگاه های بزرگتر قیمت‌ های پایین تری دارند. اما کارایی آن ها به نسبت مناسب می باشد.

دستگاه هیدرودرمی پرتابل یکی از این دستگاه ها است. قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل به گونه ای است که بسیاری از کلینیک داران این دستگاه را برای خود مورد استفاده قرار می دهند. البته قیمت این دستگاه آن قدر مناسب است که افراد برای استفاده های شخصی هم از آن استفاده می نمایند.

ما در این متن قصد داریم تا قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل را مورده بررسی قرار داده و ویژگی های آن را در مقایسه با قیمتی که دارد بیان کنیم. اگر به عنوان یک صاحب کلینیک این متن را می خوانید و یا کسی که دوست دارد زیبایی منحصر به فردی داشته باشد، بهتر است به دقت این متن و دیگر متونی که در مورد دستگاه هیدرودرمی پرتابل در قسمت وبلاگ تهران هایفو موجود می باشد را مورد خوانش قرار داده و اطلاعات دقیقی از آن به دست آورید.

پس چنانچه قصد خرید این دستگاه با کیفیت را دارید با ما تا پایان این متن همراه بمانید.

قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل در برابر کارایی آن

بیشترین سوالی که در مورد دستگاه هیدرودرمی پرتابل می شود، قیمت آن در برابر کارایی آن است. با توجه به اینکه دستگاه ‌های بزرگ قیمت‌های بسیار بالایی دارند، استفاده از یک دستگاه پرتابل با توجه به قیمتی که دارد می تواند گزینه مناسبی به حساب آید. اما در مورد دستگاه هیدرودرمی پرتابل و قیمت آن، می ‌توان نمره مثبتی را برای آن در نظر گرفت. لذا این دستگاه در برابر قیمتی که دارد کارآیی بسیار مناسبی را برای شما خواهد داشت.

با توجه به پرتابل بودن هیدرودرمی، از آن هم در محیط کلینیک زیبایی و هم در خانه می توان استفاده کرد. استفاده از این دستگاه توسط متخصصان حرفه ‌ای صورت می گیرد. پس با توجه به اینکه متخصصان و افراد ماهر در این زمینه این دستگاه را مورد استفاده قرار می دهند، می توان کارایی آن را تایید کرد.

قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل با توجه به ویژگی هایی مانند از بین بردن جوش ها، کوچک کردن منافذ بزرگ صورت، از بین بردن خطوط چین و چروک، برطرف کردن پف زیر چشم، از بین بردن تیرگی دور چشم ها، جوانسازی پوست و خاصیتی که این دستگاه درتقویت موی سر دارد، همه و همه دست به دست هم داده اند تا آن را به یک دستگاه کم قیمت اما منحصر به فرد تبدیل نمایند.

قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل
قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل

دستگاه هیدرومی پرتابل ۷ چگونه عمل می نماید؟

با توجه به اینکه قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل ۷ هندپیس نسبتا مناسب می باشد، شاید این شائبه برای افراد به وجود آید که کارایی آن آنچنان مناسب نیست. اما ما در این قسمت کارایی دستگاه هیدرودرمی پرتابل و چگونگی عملکرد آن را برای شما توضیح خواهیم داد.

این دستگاه با استفاده از یک سری الکترودهای فرکانسی عمل می ‌کند. این الکترودها از شیشه ‌های آب دیده که بسیار شفاف هستند به وجود آمده که در نمونه ها و اشکال متفاوتی وجود دارند. شما هر کدام از این الکترودها را می توانید برای یک ناحیه منحصر به فرد مورد استفاده قرار دهید.

لذا این دستگاه به گونه ای طراحی شده که شما با قرار دادن الکترودها بر روی نقطه مورد نظر اثرات آن را دریافت خواهید کرد. فرکانس بالا که به وسیله الکترودها به پوست انتقال داده می شوند و موجب از بین رفتن مشکلات پوستی خواهد شد. گفتنی است که استفاده از این نوع روش درمانی با توجه به اینکه به مانند روش‌ های فیزیوتراپی است، کارایی بسیار بالایی را برای شما خواهد داشت. با توجه به ساده بودن روش کار با این دستگاه، شما می توانید از آن در خانه هم استفاده کنید.

البته بهتر است در زمان استفاده به صورت شخصی، حتماً کار با این دستگاه را طی آموزش‌هایی که از تهران هایفو دریافت خواهید کرد یاد گرفته و سپس از آن استفاده نمایید.

قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل
قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل

مزایای کاربرد استفاده از ۷ هندپیس هیدرومی پرتابل

با توجه به قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل که نسبتاً مناسب می باشد، همه دنبال مزایای این دستگاه هستند. طی بررسی هایی که ما داشتیم، دکتر راشل یکی از بهترین پزشک های زیبایی می گوید که استفاده از دستگاه‌ هیدرودرمی پرتابل کارایی مختلف را دارد. لذا این دستگاه با توجه به ویژگی هایی که دارد برای درمان جوش و آکنه بسیار کارا می باشد. شما می توانید از این دستگاه برای از بین بردن باکتری ها و همچنین کاهش التهاب استفاده کنید.

این دستگاه به گردش خون پوست کمک می کند. گردش خون باعث ایجاد کلاژن سازی در پوست می شود. اگر بخواهیم بهتر بگوییم با گردش خون کلاژن پوست تحریک شده و یک امر موثر برای درمان به حساب می‌ آید. بسیاری از افراد کلاژن سازی را برای فرار از پیری مورد توجه قرار می دهند.

توجه داشته باشید که این دستگاه معجزه گر نیست. اما مزایایی که دارد در مقایسه با قیمت آن کاملاً کارا و مناسب است. در هر صورت توصیه ما به شما این است که با توجه به مزایای بیشمار آن و قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل، حتماً آن را مورد توجه قرار دهید.

قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل
قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل

 سوالات متدوال

یکی از سوال‌ هایی که برای بسیاری از افراد پیش می آید، این است که این دستگاه برای کیست؟

در این مورد باید گفت این دستگاه علاوه بر کاربران خانگی می‌ تواند مورد توجه کلینیک داران هم قرار بگیرد.

اما سوال بعد این است که آیا این دستگاه تنها برای افراد مسن مورد استفاده است؟

خیر این دستگاه برای تمامی سنین می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

سوال می شود که آیا این روش درمانی را می توانم با دیگر روش‌ های درمانی ترکیب کنم؟

بله ترکیب این روش درمانی با سایر درمان ها هیچگونه مشکلی ندارد. لذا فرکانس بالا به همراه دیگر روش های درمانی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

آیا با استفاده از این درمان صدمه ای در انتظار ما خواهد بود؟

خیر با توجه به اینکه این روش درمانی تهاجمی نمی باشد، هیچگونه صدمه ‌ای به پوست شما وارد نخواهد شد. اما اگر تازه وارد هستید و یا کار با این دستگاه را بلد نیستید، بهتر است که یا از افراد خبره استفاده کنید یا کار با این دستگاه را یاد بگیرید.

سوال بعدی این است که آیا استفاده از این درمان در زمان بارداری توصیه می شود؟

خیر استفاده از این درمان در زمان بارداری به هیچ وجه توصیه نمی ‌شود. اما مشکل آنچنانی برای شما به وجود نخواهد آورد. در کل بهتر است که این روش درمانی را در زمان بارداری با نظر پزشک انجام دهید.

قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل
قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل

بحث پایانی در مورد قیمت دستگاه هیدرومی پرتابل

در پایان می توان گفت که دستگاه هیدرودرمی پرتابل به ‌عنوان یکی از دستگاه‌ های ارزان ‌قیمت مورد توجه بسیاری از افراد می باشد. قیمت دستگاه هیدرودرمی پرتابل در تهران هایفو با کمترین میزان می باشد. لذا شما برای خرید می توانید به تهران هایفو مراجعه کرده و آن را از قسمت فروشگاهی ما خریداری نمایید. تهران هایفو به عنوان یکی از عرضه کننده ‌های بهترین دستگاه های پوست و زیبایی این دستگاه را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهد داد.

نویسنده و مترجم: مسعود کردی

منبع:

https://www.ibeautyneed.com/blogs/news/portable-high-frequency-machine-frequently-asked-questions

https://www.byrdie.com/high-frequency-treatment-for-acne

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X