حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد آیا صرفه اقتصادی دارد؟

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد:

بدن و صورت همگی از ارکان زیبایی می باشند .زیبایی در صورت به روش های مختلفی به دست می آید. زیبایی در بدن روش‌ های متفاوت دیگری را دارد. اما زیبایی در بدن کمی متفاوت و سخت تر است. معمولا برای زیبایی بدن شما باید اندامی تراشیده و لاغر داشته باشیم. حال این اندام لاغر با ورزش و انواع درمان ها به دست می آید. بسیاری از افراد دوست دارند بدنی خوش فرم داشته باشند. این موضوع با لاغری متفاوت است.

اما بدن خوش فرم زمانی زیبا است که موهای زائد بر روی آن نباشد. می‌توان گفت که حذف موهای زائد در زیبایی بدن تاثیر گذار است. البته تنها برای زیبایی بدن مورد توجه قرار نمی ‌گیرد. حذف موهای زائد برای روابط زناشویی نیز مهم است. به همین دلیل بسیاری از افراد دستگاه لیزر موهای زائد را مورد استفاده قرار می‌ دهند.

در این بین قیمت دستگاه لیزر موهای زائد برای بسیاری افراد و کلینیک های زیبایی مهم است. لذا ما علاوه بر بررسی دستگاه لیزر موهای، زائد قیمت این دستگاه ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد. چنانچه به عنوان یکی از متصدیان کلینیک های زیبایی می باشید ما را تا پایان همراهی کنید. ما در پایان نکاتی که در مورد این دستگاه و قیمت آن وجود دارد را برای شما عنوان خواهیم کرد.

چرا مردم به دستگاه لیزر موهای زائد علاقه مند هستند

سوال می ‌شود که چرا دستگاه لیزر موهای زائد در میان افراد محبوب است. جواب این سوال آنچنان سخت نمی باشد. بسیاری از افراد بخصوص ورزشکاران تلاش می ‌کنند تا اندامی زیبا داشته باشند. اما اندام زیبای این افراد در گرو از بین رفتن موهای زائد می باشد. در واقع بسیاری از ورزشکاران هستند که اندام زیبا خود را به وسیله از بین بردن موهای زائد نشان می ‌دهند. لذا سوال این است که با روش های دیگر هم می توان این کار را انجام داد؟

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد

به طور مثال واکس ها، ژیلت ها و کرم های موبر را می توان برای از بین بردن موهای زائد استفاده کرد. اما به راستی چرا دستگاه لیزر موهای زائد؟ جواب مشخص است. این دستگاه ها کمترین درد و بیشترین کارایی را دارند. نتایج آنها بسیار ماندگار می باشد. از طرفی قیمت دستگاه لیزر موهای زائد در مقابل کارایی که دارد بسیار مناسب است. پس چرا نباید این دستگاه بین عموم محبوبیت داشته باشد.

لازم به ذکر است این دستگاه تنها مورد توجه ورزشکاران نیست. به جرات می توان گفت چیزی در حدود ۸۰ درصد از مردم دنیا برای نظافت شخصی هم که شده دوست دارند موهای زائد را از بین ببرند. در نواحی مختلف این اهمیت مورد توجه بیشتر افراد است. در کل می ‌توان گفت که به دلیل دقت بالا و نتایج ماندگارتر، دستگاه لیزر توجه بسیاری از افراد را به خود جلب می کند.

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

در واقع دستگاه لیزر موهای زائد نمونه ‌های مختلفی را دارند. تکنولوژی استفاده شده در آن ها بسیار متفاوت است. معمولاً قیمت دستگاه لیزر موهای زائد که از نوع پیشرفته می باشند، بالاتر از نمونه های خانگی است. نمونه های خانگی کارایی پایین تری را نسبت به نمونه های پیشرفته ارائه می دهند. به طور مثال دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم یک نمونه پیشرفته می باشد. مطمئناً قیمت دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم در مقابل نمونه های خانگی باید بالاتر باشد. لذا کارایی آن بالاتر است و نتایج درمانی که به شما ارائه می دهد، ماندگارتر می باشد.

توجه داشته باشید که بسیاری از افراد در زمان خرید دستگاه لیزر نمی توانند نمونه های پیشرفته آن را بخرند. به همین دلیل به کلینیک‌ ها مراجعه می ‌کنند. کلینیک ها می توانند انواع دستگاه لیزر موهای زائد را خریداری کنند. این موضوع باعث می‌ شود مشتریان بیشتری به سمت این کلینیک‌ها روانه شوند. دستگاه های پیشرفته از نمونه های متفاوتی تشکیل شده است. به طور مثال دستگاه پلاتینیوم با تیتانیوم تفاوت دارد. پس بهتر است که در زمان خرید به نوع مصرف خود توجه کنید.

اگر مصرف شما یک مصرف ساده و خانگی می باشد باید نمونه های کوچکتر را خریداری کنید. اگر مصرف شما برای کلینیک های زیبایی می باشد بهتر است که از دستگاه های پیشرفته استفاده کنید. توصیه ما برای خرید انواع دستگاه های پیشرفته و دستگاه ‌هایی مانند پلاتینیوم و تیتانیوم می باشد. درست است شاید قیمت دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم و یا تیتانیوم بالاتر باشد اما کارایی بهتری را ارائه می‌دهد.

تاثیر نوع تکنولوژی بر قیمت دستگاه لیزر موهای زائد

در لیزرهای موهای زائد تکنولوژی های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. لذا این تکنولوژی ها بر قیمت دستگاه لیزر موهای زائد تاثیر گذار است. به طور مثال یک تکنولوژی، تکنولوژی یاگ می باشد. این تکنولوژی بهترین حالت برای پوست های تیره است. این تکنولوژی طول موج طولانی تری برای از بین بردن مو ارائه می دهد. اما تکنولوژی الکساندریت مناسب برای پوست هایی با رنگ زیتونی می باشد. این تکنولوژی می تواند بسیار سریع به از بین رفتن موهای زائد کمک نماید.

تکنولوژی دیگری به نام دیود برای انواع پوست ها کارایی دارد. لذا در این تکنولوژی هم طول موج کوتاه و هم طول موج بلند ساطع می شود. بنابراین به خوبی جذب ملانین پوست شده و به عمق فولیکول مو نفوذ پیدا می کند. نمونه های دیگری مانند تکنولوژی روبی نیز وجود دارد. این تکنولوژی برای موهای زائد بسیار ریز کارایی دارد. لذا بعضی از مواقع این تکنولوژی ها با هم تلفیق شده و در یک دستگاه به کار گرفته می شوند. دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم از این نمونه دستگاه‌ها است. خوب مطمئناً قیمت دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم باید هم بالاتر باشد.

بررسی قیمت دستگاه لیزر موهای زائد در مقایسه با کارایی آن

سوال پیش می آید که آیا قیمت دستگاه لیزر موهای زائد در مقایسه با کارایی آن به صرفه است. در این مورد باید گفت که این موضوع در ذهن افراد متفاوت است. بعضی از افراد نیاز مبرم به از بین بردن موهای زائد خود دارند. از طرفی تمایلی برای استفاده از کرم ها و یا روش های دردناک قبلی را ندارند. قیمت این دستگاه برای آن ها در مقابل کارایی، ناچیز به حساب می‌ آید. اما سمت صحبت اصلی ما با کلینیک های زیبایی است. در مورد این کلینیک ها باید گفت قیمت دستگاه لیزر هرچقدر که بالا باشد مطمئناً کارایی بهتری را ارائه می دهد. پس مشتریان بیشتری را به سمت کلینیک زیبایی شما جذب می کند.

می‌توان گفت که قیمت دستگاه لیزر موهای زائد در مقایسه با کارایی آن به صرفه می باشد. اما اگر یک فرد به صورت شخصی بخواهد از این دستگاه استفاده کند مطمئناً این قیمت برای او مقرون به صرفه نیست. لذا تصور کنید دستگاه لیزر پلاتینیوم را بخواهید برای استفاده شخصی خریداری کنیم. با توجه به قیمت این دستگاه مطمئناً شما از خرید آن پشیمان می شوید. لذا بهتر است از خدمات کلینیک های زیبایی در این زمینه استفاده کنید. پس اهمیت وجود دستگاه های لیزر موهای زائد در کلینیک های زیبایی بیش از پیش به چشم می خورد.

بحث پایانی

در پایان می توان گفت تهران هایفو به عنوان یکی از ارائه دهنده های دستگاه لیزر می تواند به شما کمک کند. لذا تهران هایفو قیمت دستگاه لیزر موهای زائد را در رنج متعادلی ارائه می دهد. توجه داشته باشید آن دسته از کلینیک های زیبایی که دارای بنیه مالی مناسب نمی باشند، می توانند این دستگاه را از تهران هایفو اجاره نمایند. لذا اجاره دستگاه لیزر برای تمامی کلینیک های زیبایی توسط تهران هایفو فراهم شده است.

https://www.groupon.com/articles/best-types-of-laser-hair-removal-machines

 

 

 

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X