حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه پلاژن معجزه ای به وسعت جوانی

دستگاه پلاژن

دستگاه پلاژن:

پیری واژه ای است که بسیاری از افراد را نگران می کند. حال اگر طیف سنی این افراد بالای ۵۰ سال باشد، این نگرانی و اضطراب برای آن ها بیشتر خواهد شد. تصور کنید که نیمی از عمر خود را طی کرده اید. حال به ۵۰ سال رسیده اید؛ آیا تا به حال برای نگهداری پوست خود فکری کرده اید؟

آیا روش های موجود را مورد بررسی قرار داده اید؟ آیا به چه نتیجه ای برای نگهداری از پوست خود رسیده اید؟ آیا به بازگرداندن جوانی خود فکر می‌ کنید؟

جواب این سوالات، افراد را وادار به استفاده از روش ‌های تهاجمی و غیر تهاجمی می کند. حساب روش‌ های تهاجمی که مشخص است. این روش ها، روش هایی مانند جراحی و لیفت پوست صورت و بدن می باشند. اما روش های غیر تهاجمی چه؛ آن ها چگونه روشی می باشند؟

این روش ها، روش هایی می باشند که استفاده از آن ها کمی غیر مرسوم و ناشناخته است. در این مورد باید گفت که روش‌ های غیر تهاجمی استفاده از انواع دستگاه های مرتبط با جوانی پوست می باشد. این دستگاه ها نمونه های متفاوتی را دارند. یکی از نمونه ‌های پرشمار دستگاه های زیبایی، دستگاه پلاژن می باشد.

این دستگاه با توجه به کارایی که دارد، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. مطمئناً در حال حاضر از خود می پرسید کارایی این دستگاه چه می باشد که طرفداران بی شماری را به سمت خود جذب کرده است؟ لذا ما نیز قصد داریم تا کارایی و نکاتی که در مورد این دستگاه موجود است را برای شما بازگو نماییم. چنانچه به استفاده از دستگاه پلاژن علاقه مند می باشید. ما را تا پایان همراهی نمایید.

درمان پوست با دستگاه پلاژن

هر دستگاه زیبایی صورت، یک روند درمانی خاص دارد. در این جا دستگاه پلاژن نیز روند درمانی خاص خود را دارد. این دستگاه ۳ کار را برای شما انجام می دهد. در واقع دستگاه پلاژن دارای سه بازوی منحصر به فرد می باشد که هرکدام یک کار را انجام می ‌دهد. تمامی مراحل و روند درمان در این دستگاه به یکدیگر وابسته است.

۱- اولین مرحله ای که در مورد دستگاه پلاژن موجود است، لایه برداری پوست می باشد. شما در ابتدا از طریق این دستگاه لایه های فوقانی پوست را برای از بین بردن سلول‌ های مرده تراش داده و آن را صاف می کنید. این مرحله باعث تحریک و تجدید سلول ها می شود. البته جای هیچ گونه نگرانی نیست. این مرحله بدون هیچ گونه درد و خطری صورت می گیرد. لایه برداری در این روش برای هر گونه پوست با هر نوع رنگی و هر درصد حساسیتی، می تواند کارساز باشد.

۲- در مرحله دوم، به مرحله اکسیژنات می رسیمدر اینجا اکسیژن رسانی به پوست صورت می گیرد. لذا این مرحله باعث جذب بهینه مواد فعال می شود.

۳-در مرحله سوم با استفاده از تکنولوژی تریپلار و استفاده از امواج رادیویی به تقویت پوست و محکم کردن آن اقدام می‌ شود. توجه داشته باشید که در این مرحله تمامی قسمت های بافت پوست تحت عمل درمان قرار می گیرند.

چگونکی درمان با پلاژن
چگونکی درمان با پلاژن

آشنایی عمقی با تکنولوژی های موجود در دستگاه پلاژن

بسیاری از پزشکان و اهالی اهل فن دوست دارند، که تکنولوژی این دستگاه را بدانند. دستگاه پلاژن از تکنولوژی اکسیژنو، اولتراسوند و تری پلار استفاده می کند. توجه داشته باشید که هر کدام از تکنولوژی های گفته شده، یک خاصیت مشخص دارد. به طور مثال اکسیژنو به روش درمانی گفته می شود، که باعث اکسیژن رسانی به لایه های پوست می شود.

از امواج اولتراسوند برای افزایش نفوذ پذیری پوست استفاده شده است. این امواج وارد اپیدرم می شود و مواد مغذی را به آن وارد می کند.

تکنولوژی تری پلار از قدرت فرکانس های رادیویی متمرکز و بهینه استفاده می کند. این روش بدون درد باعث کاهش چین و چروک ها، زخم ها، رسوبات چربی و علائم کششی می شود. می بینید که این سه تکنولوژی باعث به وجود آمدن یک دستگاه قوی شده است.

تکنولوژی دستگاه پلاژن
تکنولوژی دستگاه پلاژن

مشاوره های قبل و بعد از استفاده از پلاژن

افرادی که قصد استفاده از این دستگاه را دارند، باید به یک سری از نکات توجه نمایند. سعی کنید قبل از استفاده از دستگاه پلاژن به مدت یک هفته قبل و بعد از درمان، از کرم های ضدآفتاب استفاده نمایید. این کرم ها می تواند spf30 یا بالاتر باشد. سعی کنید از انواع محصولات که دارای اسید ها مانند الکل، هیدروکینون، لاکتیک، سالیسیلیک و… می‌ باشد، خودداری نمایید.

سعی کنید قبل از درمان مطمئن شوید که پوست شما آفتاب سوخته یا تحریک نشده است. قبل از درمان به هیچ وجه به سالن های برنزه نروید و برنزه نشوید. سعی کنید قبل و بعد از استفاده از این دستگاه از لایه بردارها استفاده نکنید.

سعی کنید پس از درمان به مدت ۲۴ ساعت از فعالیت های تعرق آمیز خودداری فرمایید. بعد از انجام درمان سعی کنید با پزشک خود در ارتباط باشید. بعضی از افراد، پس از انجام درمان از روش های درمانی دیگر استفاده می ‌کنند. لذا در این زمینه، بهتر است از پزشک خود مشورت بگیرید.

مشاوره قبل و بعد از استفاده
مشاوره قبل و بعد از استفاده

سوالات متداولی که راجع به این دستگاه مطرح می شود

برای بعضی از افراد بعضاً سوال می‌ شود که استفاده از این دستگاه چگونه حسی را دارد؟ با توجه به تجربیات سایر مشتریان، احساس آرامش و راحتی بعد از این درمان بسیار بالا است. لذا شما در انجام مراحل درمانی هیچ گونه دردی را حس نخواهید کرد. در مواردی نادر در اولین مرحله که لایه برداری می باشد ممکن است کمی احساس گرمی روی پوست خود داشته باشید.

سوال دیگری که برای افراد پیش می آید این است که چه چیزی را بعد از درمان می بینیم؟ در این مورد می توان گفت که در حدود ۹۰ درصد از افراد پوستی صاف و درخشان و جوان پدیدار می شود. این روش درمانی یک روش آینده نگرانه می باشد. لذا شما با استفاده از این روش تا مدت ها از تاثیرات آن بهره مند می شوید.

سوال بعدی در مورد این دستگاه این است که چند بار می توان این درمان را انجام داد. افرادی که قصد درمان مشکلات پوستی مانند آکنه و یا آسیب آفتاب را دارند، می توانند یک بار در هفته این درمان را استفاده نمایند.

سوالات متدوال
سوالات متدوال

بحث پایانی و نتیجه گیری

در پایان می توان نتیجه گرفت که این دستگاه کارایی فوق العاده ای دارد. لذا افراد برای خرید دستگاه پلاژن باید اطلاعات فوق را در نظر بگیرند. این اطلاعات به شما کمک می کند که بهترین دستگاه زیبایی را خریداری کنید. پلاژن امروزه تنها یک نام نیست. پلاژن به معنای بازگرداندن جوانی و ایام دور می باشد.

پلاژن توسط تهران هایفو با بهترین کیفیت به افراد ارائه می ‌شود. چنانچه قصد دریافت این دستگاه را دارید، می توانید از هم اکنون برای خرید آن اقدام نمایید. امیدواریم اطلاعات کافی را در مورد این دستگاه به شما داده باشیم. به عنوان نتیجه پایانی به شما می‌ گوییم که دستگاه پلاژن می تواند شما را به ده سال پیش خود برگرداند. پس در استفاده از آن شک نکنید.

منابع

https://www.lege-artis.ca/oxy-geneo.html

http://oxygeneo.ae/

https://www.nu-living.com/geneo-by-pollogen/

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X