حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه لیزر تیتانیوم جواهری برای حذف موهای زائد

دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم:

زیبایی گوهریست که خداوند به همه افراد کم و زیاد اعطا فرموده است. بعضی از زیبایی‌ ها خدادادی است و بعضی از آن ها اکتسابی می باشد. تصور نکنید که زیبایی تنها در ظاهر و چهره شماست. زیبایی در بدن شما هم می باشد. بدنی که به دور از چربی‌ های زائد باشد بدنی زیباست. بدنی که موهای زائد بر روی آن نباشد یک بدن دلخواه و زیبا می باشد. اغلب آقایان و بانوان به دلایل مختلفی به از بین بردن موهای زائد خود اقدام می کنند. نداشتن موهای زائد برای روابط زناشویی، آقایان و بانوانی که ورزش می کنند و رعایت بهداشت مهم می باشد.

لذا ما در این متن قصد داریم تا چگونگی از بین بردن موهای زائد را با استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته مورد بررسی قرار دهیم. گذشت آن زمانی که دستگاه های ساده و کوچک خانگی به عنوان لیزر موهای زائد شناخته می شدند. امروزه دستگاه لیزر موهای زائد پیشرفته در نمونه ‌های مختلفی موجود و به بازار ارائه شده است.

دستگاه لیزر تیتانیوم یکی از این نمونه ها برای از بین بردن موهای زائد می باشد. این دستگاه لیزر دارای اندازه های بزرگ و سیستم خنک کننده پیشرفته است. بنابراین درمان ‌های شما زمان کمتری را خواهد برد. معمولاً این دستگاه ‌ها کیفیت بسیار بالایی را برای از بین بردن موهای زائد دارند. پس اگر قصد دارید تا کارایی این دستگاه را مورد توجه قرار دهید و به جواب سوالات خود دست پیدا کنید با ما تا پایان همراه باشید.

دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر پلاتینیوم دستگاهی پیشرفته برای از بین بردن موهای زائد می باشد. این دستگاه عملاً درمان بدون درد را ارائه می دهد. تمام انواع پوست ها از جمله پوست برنزه را تحت شعاع خود قرار می‌ دهد. قدرتمند ترین و ایمن ترین فناوری لیزر موهای زائد را در خود دارد. این دستگاه دارای تاییدیه fda می باشد. استفاده از آن به عنوان محبوب‌ ترین روش درمانی حذف موهای زائد در سراسر جهان شناخته می شود.

به دلیل قیمت بالا و حجم نسبتاً بالا از دستگاه لیزر تیتانیوم در کلینیک های زیبایی استفاده می شود. جالب است که بدانید این دستگاه از سه طول موج برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کند. همانطور که می دانید حذف موهای زائد به منظور حذف فولیکول آن مو می باشد. این دستگاه به راحتی می تواند فولیکول های مو را با کمترین درمان و بدون هیچگونه دردی از بین ببرد. سوال پیش می آید که این دستگاه چگونه کار می کند. سیستم لیزری این دستگاه با استفاده از موج های الکس، یاگ و دیود فولیکول های مو را تحت تاثیر قرار می دهد.

زمانی که دستگیره پلاتینیوم بر روی بدن قرار می ‌گیرد سه طول موج مختلف لیزر به فولیکول‌های مو رسیده و باعث از بین رفتن آن می شوند. وقتی که فولیکول مو از بین رفت زمان زیادی نیاز است که دوباره رشد نماید. در بعضی از اوقات به کلی از بین می رود و رشدی در آن منطقه نخواهیم دید.

اما یکی از سورپرایزهای اصلی دستگاه سیستم خنک کننده آن می ‌باشد. این سیستم حتی دردی که می‌ توانست در هنگام لیزر به بدن القا شود را از بین خواهد برد. در ادامه با این سیستم آشنا خواهیم شد.

دستگاه لیزر تیتانیوم
دستگاه لیزر تیتانیوم

سیستم خنک کننده پیشرفته این دستگاه لیزر موهای زائد

اما یکی از سیستم های فوق العاده ای که در دستگاه لیزر تیتانیوم به کار رفته شده است، سیستم خنک کننده آن می باشد. شاید برای بسیاری از افراد جالب باشد که سیستم خنک کننده چرا باید در یک دستگاه لیزر به کار برود. با توجه به اینکه اشعه ها یک سری از گرما را بر روی سطح پوست ایجاد می کنند، ممکن است این گرما اذیت کننده باشد. به همین دلیل در لیزر تیتانیوم از سیستم خنک کننده تماس مداوم استفاده شده. این سیستم یک فناوری پیشرفته است که به طور مداوم پوست را خنک می کند.

لذا دستگاه لیزر تیتانیوم دمای بدن را در ناحیه مورد درمان کنترل می ‌کند. همین موضوع درمان را تسهیل می نماید. این دستگاه گرما را به حداقل می رساند. دمای کنترل شده باعث می شود که به راندمان از بین رفتن موهای زائد کمک شود. اکنون بیماران می توانند با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم در طول یک جلسه، درمانی بدون درد و گرما را حس کنند.

دستگاه لیزر تیتانیوم
دستگاه لیزر تیتانیوم

سوالاتی که برای استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم موجود است

سوال ابتدایی این است که آیا قبل از استفاده دستگاه لیزر آزمایش پچ نیاز است؟

در ابتدا باید بگویم که آزمایش پچ، به آزمایشی گفته می شود که عوامل حساسیت زا را مشخص می‌ کند. در مورد جواب این سوال باید گفت که بله. حداقل ۲۴ ساعت قبل از شروع درمان آزمایش پچ لازم است.

به طور متوسط چند درمان مورد نیاز است؟

ما از ۶ تا ۴ جلسه درمانی را که یک هفته یک بار باید انجام بگیرد، توصیه می‌ کنیم. البته این بسته به نیازهای فردی شما می باشد. هر بیمار قبل از هرگونه درمانی نیاز به مشاوره دارد. در این مرحله شما یک برنامه درمانی موقت را از درمان کننده دریافت خواهید کرد.

آیا عارضه پوستی برای شما ایجاد خواهد کرد؟

در این مورد باید گفت که خیر. دستگاه سوپرانو تیتانیوم هیچگونه عارضه پوستی را ایجاد نمی کند و کاملا بدون درد است. تنها ممکن است که کمی قرمزی در روی پوست داشته باشد که بعد از چند دقیقه یا چند ساعت از بین خواهد رفت.

آیا بیماران باید از قبل موهای بدن خود را اپیلاسیون کنند؟

ما توصیه می کنیم که بیماران قبل از درمان موهای خود را شیو نکنند. اما پزشک شما در این موضوع می تواند راهکارهای خاص خود را ارائه دهد.

کاندید مناسب برای استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم کیست؟

توجه داشته باشید که این درمان برروی انواع پوست قابل انجام است. نمی‌توان گفت کاندید خاصی برای استفاده از این دستگاه موجود است. آقایان و خانم ها می توانند از این دستگاه استفاده نمایند. لذا تنها با توجه به نوع پوست ممکن است تعداد جلسات متفاوت باشد.

دستگاه لیزر تیتانیوم
دستگاه لیزر تیتانیوم

بحث پایانی

در پایان باید گفت که امروزه استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم در کل جهان محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. از دیگر ویژگی های آن می توان به نداشتن مواد مصرفی خاص، صفحه نمایش بزرگ، مجهز بودن آن به سیستم اندروید، مناسب بودن با تیپ های پوستی ۱ تا ۶ و نکاتی از این قبیل را می توان اشاره کرد. توجه داشته باشید که استفاده از این دستگاه در کلینیک های زیبایی امروزه به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

لذا در صورتی که یک کلینیک زیبایی این دستگاه را نداشته باشد، مطمئناً یک نقطه منفی در کارنامه خود داشته است. اما جالب است که بدانید تهران هایفو به عنوان یکی از عرضه کنندگان این دستگاه برای کلینیک های زیبایی کم بضاعت قابلیت اجاره دستگاه لیزر را فراهم آورده است. شما می توانید این دستگاه را با قیمت بسیار پایین از تهران هایفو خریداری نمایید. توصیه ما به آقایان و بانوان این است که حتماً این دستگاه را برای یک بار هم که شده مورد تجربه قرار دهند. تهران هایفو به عنوان عرضه‌ کننده دستگاه‌های هایفو و لیزرهای مختلف همواره در خدمت کلینیک های زیبایی می باشد.

از اینکه تا پایان این متن با تهران هایفو همراه بودید بسیار سپاسگذاریم.

نویسنده و مترجم: مسعود کردی

منابع:

https://www.medspa.co.uk/laser-hair-removal/

http://aestheticallyyou.co.uk/soprano-titanium-laser-hair-removal/

https://www.almalasers.com/alma-products/soprano-titanium/

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X