حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه زیبایی هایفو هم برای پوست هم برای بدن

دستگاه زیبایی هایفو

دستگاه زیبایی هایفو:

زیبایی و جذابیت هم وراثتی است و هم اکتسابی. زمانی که یک فرد به دنیا می‌ آید مطمئناً یا یک ظاهر زیبا و یا یک ظاهر معمولی دارد. توجه داشته باشیم زشت معنایی ندارد. اما چرا معنایی ندارد؟ زیرا امروزه علم پیشرفت کرده است. زیبایی را می توان به راحتی به دست آورد. در ۱۰۰ سال پیش اگر فردی با یک بینی بزرگ به دنیا می ‌آمد باید تا آخر عمر با همان بینی زندگی می ‌کرد. اما علم بیکار نماند. روش های درمانی مختلفی کشف و به همگان ارائه شد. در ابتدا روش های زیبایی به صورت مستقیم بودند. یعنی این روش‌ ها با استفاده از متدهای جراحی مستقیم به زیبایی افراد منجر می شد.

اما رفته رفته دستگاه های مختلفی برای زیبایی به وجود آمد. روش های مستقیم جای خود را با روش های غیرمستقیم عوض کرد. دستگاه زیبایی هایفو به عنوان یکی از این دستگاه‌ ها شناخته شده است. این دستگاه آثار معجزه گری بر روی پوست شما دارد. لذا با توجه به کارایی منحصر به فرد آن ما در این متن بر آن شدیم تا نسبت به بررسی اثرات دستگاه زیبایی هایفو بر روی زیبایی صورت و بدن اطلاعاتی را ارائه دهیم. چنانچه قصد استفاده از این دستگاه را دارید با ما تا پایان همراه باشید.

دستگاه زیبایی هایفو

همانطور که گفته شد روش های غیرمستقیم امروزه نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. روش هایفو برای لیفت صورت و از بین بردن چین و چروک های پوست روشی مناسب است. در گذشته برای از بین بردن چین و چروک ها با استفاده از روش های جراحی و بریدن پوست و کشیدن آن، لیفت صورت انجام می ‌شد. این کار علاوه بر این که دارای دوران نقاهت و بیهوشی در حین عمل بود باعث ایجاد عوارض مختلفی می شد.

دستگاه هایفو با امواج اولتراسوند به سرعت محبوبیت بالایی را پیدا کرد. دستگاه زیبایی هایفو نمونه‌ های مختلفی را دارد. توجه داشته باشید که این دستگاه تنها برای زیبایی نیست. این دستگاه را می توان در زیبایی اندام خود استفاده کنید. زیبایی حتماً در گرو پوستی زیبا نیست. اندامی ‌زیبا به کلی بر زیبایی شما تاثیر گذار می‌باشد. لذا کاربرد دستگاه هایفو هم بر بدن و هم بر صورت مشهود است.

 اگر بخواهیم در یک خط مکانیزم کار این دستگاه را بررسی کنیم، باید به تاثیر امواج التراسونذ اشاره کنیم. امواج اولتراسوند با شدت بالا بر روی پوست شما تأثیرگذار می باشد. این تاثیرگذاری به این صورت است که باعث ایجاد گرما و کشیده شدن پوست می شود. همچنین این دستگاه باعث ایجاد کلاژن هم می‌ شود. کلاژن باعث افزایش استحکام پوست می گردد. توجه داشته باشید که این امواج تا لایه های زیرین پوست حرکت می کنند. لذا کارایی این امواج درلاغری به این صورت است که امواج التراسوند باعث ازبین رفتن بافت چربی می شود و با کلاژن سازی از افتادگی پوست در نواحی مختلف آن جلوگیری می کند.

دستگاه زیبایی هایفو
دستگاه زیبایی هایفو

اثرات آن بر زیبایی صورت

در اینجا قصد داریم تا اثرات دستگاه زیبایی هایفو را بر پوست صورت و ناحیه بالایی گردن مورد بررسی قرار دهیم. در واقع می توان گفت افرادی که قصد استفاده از این تکنولوژی را دارند، می توانند خطوط و چین و چروک را از بین ببرند. یکی از چین و چروک هایی که بر روی پوست بسیار خودنمایی می کند، چین و چروک پیشانی می باشد. لذا شما می توانید با این دستگاه به راحتی چین و چروک پیشانی خود را از بین ببرید. در نواحی چشم ها و پلک ها بسیاری از افراد احساس افتادگی می کنند. شما می توانید با استفاده از این دستگاه افتادگی پلک ها و کیسه چشم خود را درمان نمایید.

چین و چروک هایی که در گردن می افتد جلوه بدی به شما می دهد. این چین و چروک ها در اثر کهولت سن به وجود می آید. شما می توانید با استفاده از هایفو و آن را به راحتی از بین ببرید. از دیگر مزایای که در نواحی پوست صورت و زیبایی دارد، می ‌توان به از بین بردن تیرگی فک اشاره کرد. همچنین شما می توانید لب و نواحی اطراف آن را با استفاده از این دستگاه ترمیم نمایید. همانطور که می بینید این دستگاه قادر است تمامی مشکلات پوستی شما در ناحیه بالا گردن را از بین ببرد. پس به نظر شما با استفاده از این دستگاه کار عاقلانه ‌ای نیست؟

دستگاه زیبایی هایفو
دستگاه زیبایی هایفو

آیا این دستگاه عوارض جانبی دارد

سوالی که ذهن بسیاری از افراد را به خود درگیر کرده این است که آیا استفاده از این دستگاه خطراتی را به همراه دارد؟ در این مورد می توان گفت که هم بله و هم خیر. پس از استفاده از دستگاه زیبایی هایفو ممکن است یک سری از عوارض به شکل خفیف آن بروز نمایند. لذا استفاده از این دستگاه می‌ تواند باعث سوزن سوزن شدن شما شود. همچنین این دستگاه ممکن است تا یک ساعت بعد از استفاده هاله ای قرمز بر روی پوست شما بیاندازد. در بعضی مواقع عوارض آن به مانند تورم قابل مشاهده خواهد بود. اما تمامی این عوارض پس از گذشت یک ساعت از بین خواهند رفت.

سوال پیش می‌آید که آیا استفاده از این دستگاه دردناک است؟

 در این مورد باید گفت که خیر. این دستگاه علاوه بر اینکه دردناک نیست، تجربی خوبی از درمان را به شما ارائه می دهد. اما ممکن است برای بعضی از افراد با بیماری‌های زمینه ‌ای نامناسب باشد. پس بهتر از قبل از استفاده از این دستگاه با پزشک خود مشورت کنید. در صورت داشتن بیماری، بیماری خود را با او در میان بگذارید و کسب تکلیف نمایید.

دستگاه زیبایی هایفو
دستگاه زیبایی هایفو

سوالاتی در مورد هایفو

شاید بسیاری از افراد در مورد دستگاه زیبایی هایفو یک سری از سوالات را داشته باشند. ما این سوالات را عنوان کرده و یک به یک به آن ها پاسخ می دهیم.

آیا روش هایفو را می توان به صورت کامل جایگزین لیفت صورت کرد؟

 توجه داشته باشید که در بررسی‌ های صورت گرفته، گفته می‌ شود که هایفو یک بالابر است نه یک آسانسور. این جواب به این معنی است که به طور صد در صد نمی ‌تواند روش مناسبی باشد؛ اما می ‌تواند برای افراد بعد از عمل جراحی زیبایی ترمیم کننده خوبی باشد. همچنین افرادی که قصد جلوگیری از افتادگی پوست خود را دارند، می توانند از این روش استفاده کنند.

آیا استفاده از هایفو امن است؟

 در این مورد باید گفت که با توجه به مطالعات بالینی و ده ها هزار درمان این دستگاه یکی از بی خطرترین دستگاه های زیبایی می باشد.

یک درمان با استفاده از این دستگاه چقدر طول می کشد؟

 در این مورد می توان گفت یک درمان برای پوست صورت به صورت کامل ۴۵ تا ۶۰ دقیقه طول می ‌کشد. اما یک درمان جزئی مانند لیفت ابرو ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد.

سوال بعدی این است که چه کسانی بهترین افراد برای استفاده از این دستگاه هستند؟

 در این مورد می توان گفت افرادی که احساس شلی در پوست خود دارند و یا افراد ۳۰ سال به بالا می توانند از این دستگاه استفاده نمایند.

چه مدت نتایج طول می کشد؟

با توجه به نکات گفته شده در بعضی از موارد دو الی سه ماه و در بسیاری از موارد تا شش ماه نتایج پابرجا می ماند.

دستگاه زیبایی هایفو
دستگاه زیبایی هایفو

بحث پایانی

در پایان می توان گفت که استفاده ازاین دستگاه می تواند کارایی منحصر به فردی بر روی پوست و بدن شما داشته باشد. سعی کنید که با استفاده از دستگاه هایفو اولترا، کیفیت مناسبی را در پوست و بدن خود به وجود آورید. تهران هایفو به عنوان یکی از عرضه کنندگان این دستگاه می تواند کیفیت محصولات را تضمین نماید. چنانچه قصد خرید دارید به بخش فروشگاه های فرورفته و نسبت به انتخاب این دستگاه اقدام نمایید. از این که تا پایان با ما همراه بودید بسیار سپاسگزاریم.

منابع:

https://www.blushbeautysalons.com.au/hifu-treatments

https://www.beautygrace.com.au/cosmetic-injectables/high-intensity-focused-ultrasound-hifu/

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X