حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه زیبایی معجزه ای به سوی جوانی

دستگاه زیبایی

دستگاه زیبایی:

شاید در حال و هوای امروز کشور ما بازگشت جوانی و زیبایی برای عموم مردم دغدغه اصلی نباشد. اما به دست آوردن آن یکی از موضوعاتی است که افراد پیگیری می کنند.

حال در این راه چه باید کرد که جوانی را به دست آورد؟

آیا تنها سپردن رخ و بدن به تیغ تیز جراحان کارساز است؟

باید گفت هم بله هم خیر. بله از آن جهت که از گذشته تا به امروز تیغ تیز جراحان جوانی را به پوست افراد برگردانده اند. اما خیر از آن جهت که استفاده از روش های جراحی تنها راه برگشت جوانی نیست. حال تصور کنید که در این بین به زیبایی نیز نیازمند باشید. بسیاری از افراد دوست دارند تا پوستی عاری از هرگونه لک و مشکل پوستی داشته باشند. آن ها چه باید کنند؟

مطمئناً در این جا دستگاه زیبایی برای افراد حرف اول را می زند. اما واقعاً این دستگاه ها می توانند جای عمل های جراحی و روش های مستقیم را بگیرند؟

اگر واقعاً به این جمله اعتقاد ندارید، بهتر است از افرادی که تجربه استفاده از این دستگاه ها را داشتند این سوال را بپرسید. بپرسید آیا اثرات زیبایی بر روی پوست آن ها پدیدار شده است. آیا با استفاده از انواع دستگاه زیبایی توانستند جوانی از دست رفته را برگردانند؟ ما که می‌ گوییم شده است. لذا در همین بین دوست داریم تا دستگاه ‌های مرتبط با زیبایی را به شما معرفی نماییم. چنانچه قصد استفاده از این دستگاه ها را دارید با ما تا پایان همراه باشید.

دستگاه زیبایی چیست و چه نمونه هایی دارد

علیرغم اینکه دستگاه های زیبایی در کل دنیا رواج فوق‌العاده‌ای داشته اند، اما هنوز آن چنان که باید و شاید افراد با دستگاه های زیبایی و نمونه های مختلف آن آشنا نشده اند. بعضی از افراد تصور می‌ کنند که دستگاه های زیبایی تنها به اپلیدی ها و دستگاه های لیزر مو محدود می شوند. اما دیگر زمان این دستگاه‌ ها نیز به پایان رسیده. امروزه دستگاه های زیبایی کاربرد های فوق العاده ای دارند. این دستگاه ها را می توان برای زیبایی پوست و حتی ترمیم آن استفاده کرد.

به طور مثال بعضی از این دستگاه ها با امواج اولتراسوند می ‌توانند کارایی فوق العاده را به شما ارائه دهند. بعضی از آن ها کار لایه برداری را به نحو احسنت انجام می دهند. به طور مثال از دستگاه های زیبایی می توان به دستگاه زیبایی صورت هایفو اشاره کرد. در این بین دستگاه ‌هایی مانند پلاژن، می ‌تواند نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. پس می‌توان گفت که دستگاه زیبایی برای ترمیم و زیبایی پوست بدون استفاده از روش های تهاجمی می باشند. لذا در ادامه این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

"<yoastmark

ویژگی های دستگاه های زیبایی چیست

بیاید با ویژگی های دستگاه زیبایی آشنا شویم. دستگاه های زیبایی امروزه به واسطه کاربرد شگفت انگیزی که دارند اهمیت بالایی در میان افراد پیدا کرده‌ اند. از ویژگی‌ های آن ‌ها می ‌توان به غیر تهاجمی بودنشان اشاره کرد. شاید بسیاری از افراد از روش‌ های تهاجمی گریزان باشند. اما در عین حال این افراد دوست دارند که زیبایی پوست خود را به دست آورند.

حال این زیبایی می ‌تواند در سایر نقاط بدن نیز به چشم آید. دستگاه زیبایی تنها محدود به صورت نمی باشد. شما با استفاده از یک دستگاه می توانید تمامی بدن خود را تحت پوشش قرار دهید. به طور مثال در استفاده از دستگاه هایفو، می ‌توانید علاوه بر صورت، بدن خود را زیبا نمایید. در این بین دستگاهی مانند دستگاه زیبایی پلاژن، می تواند کارایی خاصی برای شما داشته باشد. حال ما به عنوان کاندید در بین انواع دستگاه زیبایی، پلاژن را بررسی می‌کنیم. لذا سعی داریم که با بررسی پلاژن ببینیم که آیا واقعا می ‌توان به این دستگاه ‌ها اتکا کرد.

"<yoastmark

بررسی دستگاه زیبایی پلاژن

از نظر بالینی و بافت شناسی ثابت شده که پلاژن به طور همزمان هم لایه سطحی و هم لایه هایپودرمال یا همان لایه عمیق در هنگام درمان بدن و صورت تحت تأثیر قرار می گیرند. این دستگاه با انرژی متمرکز و تراکم بالا اثرات فوری و طولانی را ارائه می ‌دهد. گرمای عمیق باعث تولید کلاژن و الاستین می ‌شود. در نتیجه پوست محکم تر و نرم تر می شود. علاوه بر این که برای صورت مناسب است، برای بدن با گرم کردن سلول های چربی، سوخت و ساز بدن را تسریع می دهد. این دستگاه می ‌تواند این کار را برای شما انجام دهد. لذا با استفاده از دستگاه پلاژن به راحتی می توان متوجه زیبایی در پوست خود شوید. درمان های سه گانه ساده و بسیار کار آمد و در عین حال بدون جراحی چین و چروک پوست را برای شما از بین می ‌برد.

نتایج طولانی مدت پس از یک دوره درمان خود را نشان می دهند. لازم به ذکر است که این دستگاه باعث کاهش سلولیت می شود. این دستگاه با داشتن سه بازوی مختلف سه کارایی متفاوت را به شما ارائه می دهد. لذا این دستگاه هم برای لایه ‌برداری هم برای اکسیژنات کردن پوست می تواند کارایی منحصر به فردی داشته باشند. در ادامه با ویژگی های مهم تر دستگاه پلاژن آشنا خواهیم شد.

"<yoastmark

جوانسازی پوست با دستگاه پلاژن

یکی از ویژگی های درمان های جوانسازی صورت با استفاده از دستگاه پلاژن این است که از لحاظ بالینی ثابت شده است. از دیگر ویژگی های آن این است که چین و چروک و لک های قهوه ای که بر اثر کهولت سن به وجود می آیند را از بین می برد. همچنین این دستگاه باعث بالا کشیدن پوست می ‌شود. لذا عوامل محیطی و سنی باعث شل شدن پوست و ماهیچه ها می شوند. شما می توانید با این دستگاه به راحتی آن را ترمیم کنید. درمان های اکسیژن رسانی به پوست یکی از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد.

فناوری طبیعی اکسیژن رسانی از درون پوست ایجاد می شود. با استفاده از مولکول های اکسیژن طبیعی از درون باعث تحریک پوست شده و اکسیژن رسانی از درون خود پوست صورت می گیرد. لازم به ذکر است که علاوه بر اکسیژن رسانی از ویژگی ‌های این دستگاه می ‌توان به لایه برداری نیز اشاره کرد. این لایه برداری توأمان با اکسیژن رسانی باعث نرمی و احیای پوست می شود.

اثرات این دستگاه آنب است و هیچ گونه مشکلی برای شما به وجود نخواهد آورد. توجه داشته باشید که این دستگاه کاملاً غیر تهاجمی بوده و بدون هیچ گونه درد و خونریزی می تواند پوست شما را ترمیم نماید.

"<yoastmark

بحث پایانی

در کل شما می توانید از دستگاه های زیبایی انتظار جوانسازی، شفافیت و از بین رفتن مشکلات پوستی را داشته باشید. ما به عنوان کاندید دستگاه پلاژن را مورد بررسی قرار دادیم. اما دستگاه ‌های زیبایی طیف عظیمی دارند که شما می توانید از نمونه های مختلف آن ها استفاده نمایید. توجه داشته باشید که امروزه کلینیک های زیبایی به این دستگاه ‌ها مجهز می باشند. شاید این سوال برای بسیاری از افراد پیش آید به دلیل قیمت بالای این دستگاه‌ها خرید آن ها کمی خارج از تصور است.

ما به شما این حق را می‌دهیم که به صورت شخصی نسبت به خرید این دستگاه ها اقدام نکنید. اما به کلینک ها توصیه می کنیم که نسبت به خرید انواع آن ها برای خدمت رسانی بهتراقدام نمایند. در این بین خرید دستگاه زیبایی پلاژن خارج از لطف نیست. شما می توانید برای خرید این دستگاه، به قسمت فروشگاهی تهران هایفو مراجعه کنید. در این قسمت علاوه بر بازدید از پلاژن، سایر دستگاه های زیبایی را مورد توجه قرار دهید.

منابع:

https://www.thewellnessgroupaurora.com/copy-of-spa-services-1

https://mypollogen.com/tv-media/

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X