حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه اسکین آنالایزر راهی برای تشخیص بهتر

خرید اسکین آنالایزر

دستگاه اسکین آنالایزر

دستگاه های زیبایی نمونه‌ های مختلفی دارند و بعضی از آن ها، اقدامات جراحی را به بهترین شکل ممکن به اقدام غیر مستقیم و غیر جراحی تبدیل کرده و زیبایی را برای شما به همراه می‌ آورند. زیبایی همواره مورد توجه و خاستگاه آقایان و بانوان بوده و هست. لذا دستگاه های متفاوتی در حوزه زیبایی فعال می باشند. اما یک سری از دستگاه ها به صورت بیسیک عمل می ‌کنند و کمک به شناسایی مشکلات شما و استفاده از روش‌ های درمانی که مورد نیاز است می نمایند.

به طور مثال استفاده از دستگاه اسکین آنالایزر یکی از نمونه های این دستگاه ها است. لذا شما می توانید با استفاده از دستگاه اسکین آنالایزر مشکلات پوستی خود را دریافته و سپس به حل آن ها اقدام نمایید. در واقع تجزیه و تحلیل پوست توسط این دستگاه انجام می شود و تاریخچه پوست شما را بایگانی کرده و در زمان لازم از آن ها استفاده می کند.

بسیاری از افراد همچون متخصصان پوست و آن دسته از افرادی که دارای کلینیک های زیبایی می باشند و همه کسانی که در حیطه خدمات زیبایی می باشند، می ‌توانند از دستگاه اسکین آنالایزر استفاده کنند. لذا ما در این مطلب قصد داریم تا اطلاعات کافی را در مورد اسکین آنالایزر به شما ارائه داده و شما را در خرید این دستگاه راهنمایی کنیم. چنانچه به خرید این دستگاه با کیفیت علاقه مند می باشید ما را تا پایان این متن همراهی نمایید.

دستگاه اسکین آنالایزر چیست

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی های مختلف، استفاده از روش‌ های فوق حرفه ‌ای و کاملاً جدید در زیبایی بسیار باب شده است. به طور مثال استفاده از دستگاه اسکین آنالایزر یکی از این تکنولوژی ها می باشد، که شما می توانید برای تحلیل مشکلات پوستی از این دستگاه استفاده کنید.

اسکین آنالایزر یک آنالیزور کاملاً حرفه ای است که شما می توانید تمام مشکلات پوستی خود و یا مراجعان خود را بیابید. دستگاه ها بر اساس داده ‌های دیجیتالی عمل می ‌کنند و آنالیزی که آن ها انجام می دهند با توجه به دوربین ‌های ۴ مگاپیکسلی با قدرت بزرگنمایی ۴ برابری که در آن استفاده شده، می‌ تواند کاملا دقیق و صحیح باشد.

لذا کامپیوتری که برای این دستگاه استفاده می شود، مشخصات خاص خود را دارد. در کل می‌ توان گفت که این دستگاه برای کلینیک های زیبایی بسیار کارا می باشند. آن دسته کلینیک دارانی که دوست دارند اطلاعات کافی و کاملی را از پوست زیبا جویان خود به دست آورند و سپس نسبت به درمان پوست آن ها اقدام کنند، می توانند از این دستگاه استفاده کنند.

خرید اسکین آنالایزر
خرید اسکین آنالایزر

آیا دستگاه اسکین آنالایزر پوست شما را درمان می کند؟

شاید بین افراد عامی این سوال وجود داشته باشد که آیا دستگاه اسکین آنالایزر پوست را درمان می کند؟ در این مورد گفت که دستگاه اسکین آنالایزر فقط برای اهداف تشخیصی است. این دستگاه فقط به شما نشان می دهد که مشکل چیست. نحوه درمان آن هم به شما نشان نخواهد داد.

برای درمان بیماری پوستی خود باید به یک پزشک حاذق مراجعه کرده و نتایج دستگاه اسکین آنالایزر را به او ارائه دهید. اگر برای تشخیص، این دستگاه در کلینیک موجود باشد کار شما راحت تر خواهد بود. اما اگر نباشد باید نتایج تحلیل این دستگاه را در یک کلینیک یا یک مطب زیبایی دریافت کنید و به یک پزشک نشان دهید.

البته توجه آن دسته از کلینیک دارانی که دوست دارند مشتریان خود را افزایش دهند به این مطلب جلب می کنیم که اگر دستگاه اسکین آنالایزر را در کلینیک خود داشته باشید، درآمد شما دو برابر خواهد شد. علاوه بر اینکه شما می توانید هزینه تحلیل پوست افراد را از آن ها دریافت نمایید، می توانید با توجه به این دستگاه بهترین درمان ‌ها را به او ارائه دهید و مطمئناً فرد مراجعه کننده از شما رضایت خاطر خواهد داشت.

خرید دستگاه اسکین آنالایزر
خرید دستگاه اسکین آنالایزر

آشنایی با امکانات این دستگاه

اما خیلی از افرادی که دوست دارند دستگاه اسکین آنالایزر را بخرند و به دنبال این هستند که این دستگاه چه کارایی ها و چه ویژگی هایی دارد، توجه داشته باشید که در زمان خرید این دستگاه شما می توانید اطمینان داشته باشید که اطلاعات کافی از پوست افراد را به دست خواهید آورد. اما این اطلاعات چه اطلاعاتی می باشند.

اولین اطلاعاتی که وجود دارد این است که شما می توانید با استفاده از این دستگاه چین و چروک پوستی افراد را رصد کنید. اگر پوست افراد دارای رطوبت پوستی باشد، می ‌توانید درصد آن را سنجیده و میزان آن را مورد بررسی قرار دهید. چرب بودن، نرمال بودن، خشک بودن و یا ترکیب بودن پوست با هر سه این موارد توسط دستگاه اسکین آنالایزر شناسایی خواهد شد. چنانچه بخواهید سن پوستی خود را به دست آورید، می توانید از دستگاه مذکور استفاده کنید.

اما یکی از نکات منحصر به فردی که همیشه مورد توجه بوده، مشخص کردن منافذ باز پوست است. منافذ باز پوست درمان‌ های مختلفی دارد که اگر شناسایی شوند به راحتی می توانند با استفاده از این روش ها به درمان آن ها بپردازید.

اما یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که این دستگاه ها دارد این است که به نسخه ‌نویسی پزشک کمک می‌ کند. یعنی پزشکی که قرار است یک روش درمانی امتحانی را برای بهبود احتمالی در تجویز کند با استفاده از این دستگاه می تواند یک درمان ۱۰۰ درصدی را به مراجعه کننده ارائه کند.

اسکین آنالایزر
اسکین آنالایزر

سوالات مرتبط با این دستگاه

آیا استفاده از این دستگاه عوارض جانبی را دارد؟ در مورد این سوال باید گفت که جواب مشخص است. دستگاه آنالیز پوست کاملا بی خطر است هیچ گونه عوارضی منفی ندارد. این دستگاه بسیار مفید می باشد و به دلیل نداشتن هیچگونه ایرادی محبوب می باشد.

آیا این دستگاه تاییدیه از مراجع ذیصلاح را دارد؟

توجه داشته باشید که این دستگاه یکی از مهم ترین دستگاه های آنالیز پوست می باشد و دارای سی ای اروپا است.

این دستگاه چه تجهیزاتی را دارد؟ زمانی که شما دستگاه اسکین آنالایزر را خریداری می کنید، بر روی آن یک سیستم نمایش، یک کامپیوتر پیشرفته که مجهز به چندین زبان است به همراه یک دوربین ۴ مگاپیکسلی می باشد که قابلیت بزرگنمایی ۴ برابری را دارد. سیستم اتوفوکوس این دستگاه بسیار قابل توجه بوده و به راحتی می‌ توان از آن استفاده کرد.

آیا تشخیص این دستگاه می ‌تواند اشتباه باشد؟

با توجه به داده‌ های سطح پیشرفته ای که در این دستگاه ارائه شده و کارایی که ما از آن سراغ داریم، هیچگونه مشکلاتی در این زمینه وجود ندارد و به راحتی تمامی مشکلات را تشخیص خواهد داد.

بحث پایانی

برای خرید دستگاه اسکین آنالایزر می توانید از طریق تهران هایفو اقدام نمایید و نسبت به خرید این محصول به سایت ما مراجعه کنید. توجه داشته باشید که دستگاه اسکین آنالایزر موجود در تهران هایفو یکی از بهترین ‌های تحلیل و تجزیه و تشخیص مشکلات پوستی می باشد.

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X