حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

خرید هایفو ویمکس و نکاتی که برای خرید باید بدانید

خرید هایفو ویمکس:

همواره زیبایی هزینه های خاص خود را دارد. شما اگر بخواهید یک کرم ‌صورت بخرید که کیفیت مناسبی داشته باشدف مطمئناً باید هزینه ای را در نظر بگیرید. لذا امروزه دستگاه های مختلفی موجود می باشند که در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند .دستگاه های هایفو یکی از مهمترین دستگاه های زیبایی می باشد. این دستگاه نمونه های مختلف و ابعاد متفاوتی را دارد. این ابعاد نه از لحاظ حجم، بلکه از لحاظ چگونگی زیبایی بخش های مختلف بدن می باشد.

حال ما قصد داریم تا یکی از این دستگاه ها را برای شما معرفی کنیم. هایفو ویمکس یکی از مهم ترین دستگاه های زیبایی در کلینیک های زیبایی است. اغلب کلینیک های زیبایی نسبت به خرید هایفو ویمکس اقدام می ‌کنند. لذا ما قصد داریم تا به بررسی این دستگاه پرداخته و اطلاعات جامعی در مورد آن ارائه دهیم. در پایان چگونگی خرید و نکاتی که در مورد آن باید در نظر بگیرید را عنوان خواهیم کرد.

از همین رو اگر به عنوان یکی از متصدیان کلینیک های زیبایی می باشید و قصد خرید هایفو ویمکس را دارید، بهتر است تا پایان با ما همراه باشید.

هایفو ویمکس چیست

دستگاه هایفو ویمکس نیز در کنار سایر دستگاه های زیبایی به عنوان یک عمل غیر جراحی محسوب می شود. شاید بسیاری از افراد از روش‌ های تهاجمی خسته شده باشند. دستگاه‌ هایفو ویمکس می تواند بدون هیچ گونه عمل تهاجمی این عمل را انجام دهد. اما بیایید تا با کارایی این دستگاه آشنا شویم.

در واقع انواع دستگاه هایفو، امواج التراسونیک با تمرکز بالا را به پوست تحویل می دهند. این امواج به عمق سه و نیم تا چهار و نیم میلیمتری پوست نفوذ پیدا می ‌کند. دمای ایجاد شده توسط هایفوی ویمکس تقریباً ۶۵ درجه سانتیگراد می باشد. این دستگاه به از بین بردن چین و چروک و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست کمک می‌ کند. در واقع کلاژن به عنوان یکی از ماده ‌های اساسی روی پوست، می تواند آن را تحت تاثیر قرار دهد. به دلیل اینکه دستگاه‌ هایفو ویمکس به تولید مجدد کلاژن کمک می کند، می تواند خاصیت ارتجاعی پوست را برگرداند.

بسیاری از افراد به دلیل کهولت سن، کلاژن بر روی پوست خود را از دست می دهند. این دستگاه برای آن ها می تواند بهترین گزینه باشد. جالب است که بدانید این دستگاه با تجزیه لایه چربی که در عمق ۱۰ تا ۲۰ میلی متری پوست قرار گرفته است، به لاغری افراد کمک می کند. در واقع این دستگاه می تواند درمانی برای چاقی نیز باشد.

هایفو ویمکس

مزایای استفاده از این دستگاه

جالب است که بدانید دستگاه هایفو ویمکس نواحی مختلفی از بدن و صورت را تحت تاثیر قرار می دهد. صورت به عنوان یکی از مهم ترین بخش هایی است که تحت تاثیر این دستگاه می باشد. بسیاری از افراد می ‌توانند از مزایای آن در لیفت ‌سینه خود اقدام نمایند. نواحی مانند زیرچانه، شکم و ران ها و بسیاری از بخش‌ های مختلف توسط این دستگاه درمان می شوند.

خوب است که بدانید فواید مختلفی از این دستگاه وجود دارد. به همین خاطر خرید هایفو ویمکس می تواند گزینه مناسب برای کلینیک‌ ها باشد. این روش بدون هیچ گونه خرابی بر روی پوست و بدن اقدام می کند. کمترین دردی در سطح ناحیه مورد درمان حس نمی ‌شود. این روش کاملاً غیر تهاجمی می باشد. خطر آنچنانی از این دستگاه برای افراد عنوان نشده است. شاید تا چندین ساعت فقط قرمزی پوست را در سطح ناحیه مورد نظر حس نمایید.  در کل می ‌توان گفت که این دستگاه علاوه بر میزان سطح کارایی و فواید مناسبی که دارد، می تواند درمان شما را بدون هیچگونه عارضه ای انجام دهد. این خود یک ویژگی بزرگ است.

همین موضوع باعث شده که بسیاری از افراد به سمت استفاده از دستگاه هایفو ویمکس بروند. پس بهتر است کلینیک های زیبایی این دستگاه را به کاربران خود ارائه دهند.

خرید هایفو ویمکس
خرید هایفو ویمکس

این دستگاه برای چه افرادی مناسب است

سوال پیش می آید که دستگاه ‌هایفو ویمکس برای چه افرادی مناسب می باشد. آن دسته از کلینیک های زیبایی که نسبت به خرید هایفو ویمکس اقدام کردند، باید با جواب این سوال آشنا باشند. لذا آن ها به عنوان درمان گران باید با نحوه درمان آشنا شوند و آن را بشناسند. توجه داشته باشید که این دستگاه برای افرادی که دچار مشکلات در ناحیه صورت و گردن شده اند، بسیار مناسب می باشد. این سوال پیش می آید که آیا سن خاصی برای استفاده از آن در نظر گرفته شده است. در این مورد باید گفت که خیلی از افراد جوان و زیر ۳۰ سال نیز، می ‌توانند از آن استفاده کنند. در واقع این دستگاه یک اقدام پیشگیرانه برای مشکلات حاد می باشد. اغلب افرادی که دچار کهولت سن شده ‌اند باید از این دستگاه استفاده کنند.

معمولاً افراد کاندید افراد ۵۰ سال به بالا می باشند. توجه داشته باشید آن دسته افرادی که تحت عمل جراحی قرار گرفته اند، بهترین کاندید برای استفاده از این دستگاه می باشند. لذا آنها برای تمدید نتایج درمان خود می توانند از ویمکس استفاده کنند. در کل باید گفت هایفو ویمکس بازه سنی خاصی ندارد و همه افراد می توانند از آن استفاده نمایند.

خرید هایفو ویمکس
خرید هایفو ویمکس

نکاتی که برای خرید هایفو ویمکس باید بدانید

کلینیک هایی که قصد خرید دستگاه هایفو ویمکس را دارند، باید یکسری از اطلاعات را بدانند. لذا این اطلاعات باعث می شود که آن ها را به درمان شوندگان ارائه دهند. خوب است که بدانید دستگاه هایفو ویمکس، هیچگاه نمی ‌توان جای جراحی را پر نماید. پس به درمان شوندگان قول صد در صد را نباید دهند. در این راستا افرادی که قصد استفاده از هایفو ویمکس را دارند، باید این موضوع را بدانند که ممکن است این درمان برای آن ها مضر باشد.

بعضی از افراد هستند که از مشکلات قلبی رنج می برند. معمولاً بعضی ها به دلایل مشکلات قلبی از ضربان ساز ها استفاده می کنند. این افراد بهتر است که از دستگاه هایفو ویمکس استفاده نکنند. لازم به ذکر است که بهتر است قبل از انجام درمان توسط کلینیک‌ ها بیماری های خود را به آنها بگویند. کلینیک‌ ها در این زمینه موظف هستند که بیماری درمان شوندگان را از آن ها بپرسند. اگر مشکل خاصی نبود به استفاده از دستگاه هایفو ویمکس اقدام کنند. پس بهتر است که قبل از خرید هایفو ویمکس اطلاعات پزشکی و لازم را کسب نمایید.

خرید هایفو ویمکس
خرید هایفو ویمکس

بحث پایانی در مورد خرید هایفو ویمکس

در پایان می توان گفت که هایفو ویمکس یکی از دستگاه های با کیفیت برای کاربران می باشد. توصیه ما به کلیه کلینیک های زیبایی این است که اگر می خواهند یک دستگاه هایفوی نسبتاً با کیفیت و با قیمت مناسب را داشته باشند، به این دستگاه توجه نمایند. tehranhifu می تواند ویمکس را با کیفیت بالایی به شما ارائه دهد. چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید به تمامی اطلاعات منحصر به فرد آن آگاهی پیدا نمایید. آن دسته از کلینیک های زیبایی که دوست دارند برند خود را بر روی زبان‌ها بیاندازند، بهتر است که نسبت به خرید هایفو ویمکس اقدام نمایند.

تهران هایفو به عنوان ارائه دهنده بهترین دستگاه های هایفو می تواند شما را در این امر همراهی نماید. از اینکه تا پایان با ما همراه بودید بسیار سپاسگزاریم.

نویسنده و مترجم: مسعود کردی

منبع:

https://linuobeauty.en.made-in-china.com/product/bCdJNyBPpkWc/China-Newest-Hifu-V-Max-3-0mm-4-5mm-2-Cartridges-Vmax-Face-Lift-Ultrasound-Machine.html

https://www.chelseaclinic.com.sg/vmax-wonder-lifting/

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X