حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

خرید دستگاه پلاژن | چند کارایی همزمان به همراه تأثیر آنی!

خرید دستگاه پلاژن

خرید دستگاه پلاژن

خرید دستگاه پلاژن : این روزها هر منطقه از هر شهری را که نگاه کنید حداقل چند مرکز زیبایی پیدا می کنید. مراکز زیبایی همانطور که می دانید با سالن های زیبایی یا آرایشی متفاوت هستند. این مراکز در حقیقت مراکز درمانی محسوب می شوند که عمل های زیبایی را انجام می دهند.

زیاد شدن تعداد این مراکز طبیعتاً به خاطر افزایش تقاضای مردم برای انجام این عمل هاست. اما آیا آمار جراحی های زیبایی هم افزایش یافته؟ خیر.

شاید با شنیدن واژه عمل زیبایی به یاد عمل بینی یا جراحی پلاستیک و امثال هم بیفتد، اما تعریف این عمل ها در واقع بسیار گسترده تر است. عمل های زیبایی دیگر محدود به جراحی نیستند. چراکه خیلی از متد های درمانی غیرتهاجمی نیز اکنون در دسترس قرار گرفته اند. امروزه دیگری نیازی نیست تا برای کوچک کردن پف بینی جراحی انجام دهید، بلکه با روش های جاگزین و البته ایمن تری مانند پلاسما جت و غیره می توانید این کار را انجام دهید.

خرید دستگاه پلاژن
خرید دستگاه پلاژن

گستره درمان ها و دستگاه های زیبایی غیرتهاجمی به قدری بزرگ شده که برای بهره مند شدن از مزایای خیلی از دستگاه ها دیگر لازم نیست به مراکز زیبایی مراجعه کنید. بلکه می توانید با خریدن دستگاه خودتان فرآیند لازم را انجام دهید. برای مثال می توانید با خرید دستگاه پلاژن به بسیاری از خواسته های خود برسید و پوستی جوان و شاداب داشته باشید.

از پلاژن مثال آوردیم چراکه کمتر پیش می آید دستگاهی بتواند با کیفیت مرغوب و کارایی بالا چند تکنیک جوانسازی پوست را درخود جای دهد و بتواند مشتری راضی داشته باشد. با ما همراه باشید تا بیشتر با دستگاه شگفت انگیز پلاژن آشنا شوید.

دستگاه پلاژن

امروزه کاربرد های دستگاه های مختلف زیبایی به قدری گسترده شده که نام دستگاه به نام درمان تبدیل شده. مثلاً دیگر نمی گویید رفع موهای زائد با لیزر. بلکه می گویید درمان لیزر. یا نمی گویید جوانسازی پوست با هایفو، بلکه می گویید هایفوتراپی.

پلاژن هم از این قاعده مستثنا نیست. پلاژن دستگاهی است که برای جوانسازی پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد. جوانسازی پوست با پلاژن به شما یک صورت تازه و شاداب با ظاهری کاملاً طبیعی عرضه می کند. پلاژن تنها دستگاه زیبایی موجود در بازار است که ترکیبی منحصر به فرد از متد ها و تکنولوژی های درمانی در خود جای داده است. پلاژن سه هندپیس ترکیبی از درمان با آر اف سه قطبی، اکسیژن رسانی و جوانسازی با امواج اولتراسوند است. پلاژن روند درمان و جوانسازی پوست را هم در لایه های بیرونی و هم در لایه های داخلی به انجام می رساند.

جوانسازی پوست با پلاژن

این دستگاه که محصول برند جینیو است تأثیر فوق العاده ای برای جوانسازی پوست دارد. اگر غیر از این بود اینقدر طرفدار نداشت. به جز خرابی نمونه های دستگاه، تا به حال هیچ شکایتی از ضعف عملکرد پلاژن ثبت نشده است. و این به تنهایی نشان از عملکرد عالی آن دارد.

با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های درمانی دستگاه پلاژن این امکان را در اختیار فرد قرار می دهد تا بتواند به صورت طبیعی پوست خود را بازسازی و جوانسازی کند. برخلاف درمانهایی مانند تزریق بوتاکس و ژل که از مواد خارجی استفاده می کنند، درمان با امواج مختلف از جمله اولتراسوند تنها به تحریک لایه های داخلی پوست می پردازند. تحریک پوست برای اینکه خودش خودش را بازسازی کند. تنها در این شرایط است که می توانید در نتیجه درمان ظاهری کاملاً طبیعی داشته باشید و عوارض بسیار کمی را تجربه کنید.

قدرت اکسیژن رسانی دستگاه پلاژن مکه با خاصیت ضد پیری هندپیس آر اف آن تقویت شده و با هندپیس اولتراسوند آن تکمیل می شود. این امر به فرد اجازه می دهد تا بتواند بلافاصله بعد از درمان نتیجه اولیه کار را با چشم خودش ببیند.

این یک مزیت فوق العاده برای مراکز درمانی است. چراکه در اغلب موارد مراجعه کنندگان خواستار نتایج عینی و سریع هستند. اتفاقی که در جوانسازی با پلاژن به راحتی می افتد.

جوانسازی پوست با پلاژن
جوانسازی پوست با پلاژن

تاثیر پلاژن

پروتوکول درمانی منحصر به فرد پلاژن بر مبنای استفاده از هندپیس اکسیژن رسان است. برای انجام روند درمانی با این هندپیس باید از قرص های مخصوصی که برای این عملیات وجود دارد استفاده شود. این قرص ها به ایمنی و اثرگذاری روند اکسیژن رسانی کمک بسیار زیادی می کنند و می توان گفت نقش حیاتی دارند.هندپیس اکسیژن رسان مواد تشکیل دهنده مفید و فعال را با عناصر لایه بردار و اکسیژن رسان ترکیب می کند. با استفاده کردن از این هندپیس فرد تحت درمان هم برای فرآیند آماده می شود و هم مواد فعال داخل پوستش برانگیخته می شوند. این کار ایمنی و اثرگذاری کل فرآیند درمان را تضمین می کند.

درمان با پلاژن را می توان برای گستره زیادی از پوست ها با رنگ ها و تن های مختلف، افراد از هر سن و با هرنیاز درمانی انجام داد. همین امر پلاژن را به دستگاهی ایده آل برای حفظ شرایط مناسب پوست، درمان برخی از مشکلات پوستی خاص، بهبود حالت عمومی پوست، کاهش چین و چروک و کمک به حفظ وضعیت پوست بعد از عمل های جراحی تبدیل می کند.

روند درمان با پلاژن

همانطور که قبلا هم ذکر کردیم دستگاه پلاژن از سه هندپیس تشکیل شده(البته مدل های دو هندپیس آن هم موجود است که به خوبی مدل سه هندپیس نیست):

  • هندپیس اکسیژن رسان ( با قرص های مخصوص)
  • هندپیس آر اف سه قطبی
  • و هندپیس اولتراسوند

روند جوانسازی پوست با پلاژن شامل سه مرحله اصلی می شود.

روند درمان با پلاژن
روند درمان با پلاژن

مرحله اول.

پاکسازی و تمیز کردن سطح پوست با کمک هندپیس اکسیژن رسان و قرص های مخصوصی که همراه آن باید مصرف کنید.

مرحله دوم.

در این مرحله از هندپیس آر اف استفاده می شود. این مرحله ۲۰ الی ۳۰ دقیقه به طول خواهد انجامید. در این مدت انرژی آر اف روی لایه ها و چربی های زیرین پوست تاثیر می گذارد.

مرحله سوم.

استفاده از هندپیس اولتراسوند. حال که بعد از دو مرحله قبلی پوست کاملاً آماده شده و شرایط تغییر را دارد، هندپیس اولتراسوند با فرستادن امواج فراصوت و تاثیر روی لایه های داخلی کار را تمام کرده و روند تحریک کامل پوست به تولید کلاژن را انجام می دهد.

بر خلاف دستگاه هایی که این روند ها را به صورت مجزا انجام می دهند، شما می توانید با خرید دستگاه پلاژن همه آنها را یکی کرده و علاوه بر تاثیر در بلند مدت، تاثیر آنی را هم داشته باشید.

درد پلاژن

روند درمان پلاژن، در حقیقت روند درمان با امواج است. از آنجایی که این امواج روی لایه های داخلی پوست تاثیر می کنند اصولاً هیچ دردی را تجربه نخواهید کرد.

هرچند ممکن است در مرحله لایه برداری یا اکسیژن رسانی درد اندکی را پشت سر بگذارید که بیشتر شبیه یک سوزش بی خطر و آرام سطحی است.

درد پلاژن
درد پلاژن

عوارض پلاژن

درست مانند درمان های مجزای هر هندپیس آن، پلاژن وعده کمترین عوارض جانبی را به شما می دهد. تنها عارضه ای که ممکن است دچارش شوید اندکی قرمزی و گاهاً ورم است که خود به خود پس از چند ساعت از بین می رود.

خرید پلاژن

به جای خرید از واسطه ها و پرداخت قیمت بالا و عدم دریافت ضمانت خدمات قطعی و مطمئن، شما می توانید به وارد کننده های مستقیم مراجعه کنید.

فکر می کنید پیدا کردنشان سخت است؟ اینطور نیست. چراکه تهران هایفو به عنوان وارد کننده مستقیم دستگاه های زیبایی با فروش دستگاه پلاژن با پایین ترین قیمت و با ضمانت خدمات پس از فروش در کنار شماست.

درصورت خرید دستگاه پلاژن از تهران هایفو می توانید آن را با قیمت زیر ۱۰ میلیون تومان تهیه کنید و مطمئن باشید جنس باکیفیتی را خریداری می نمایید. برای دیدن قیمت نهایی پلاژن و خرید آنلاین به صفحه فروش ما مراجعه نمایید.

خرید پلاژن
خرید پلاژن

مترجم : سامان درویش

منبع مقاله

ادمین
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X