حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

خرید دستگاه پلاژن سه بازو برای زیبایی صورت و بدن

خرید دستگاه پلاژن سه بازو

خرید دستگاه پلاژن سه بازو:

بالا رفتن سن، عاملی است که زیبایی پوست شما را کاهش می دهد. مطمئناً بسیاری از افراد با بالا رفتن سنشان به دنبال زیبایی جوانی خود می گردند. از طرفی ممکن است این افراد هزینه آنچنانی برای زیبایی پوست و بدن خود نداشته باشند. حتی بعضی از افراد هستند که از عمل های جراحی واهمه دارند. آن ها سعی می کنند که تمام روش ها را امتحان کنند، اما به عمل جراحی روی نیاورند.

بعضی از این روش ها هستند که بسیار زمان بر می باشند. حتی ممکن است به دست آوردن زیبایی توسط این روش ها عملی نشود. در این بین دستگاه های زیبایی به دلیل قیمت مناسب در درمان و کیفیت بالایی که دارند، همواره مورد توجه قرار می ‌گیرند. یکی از درمان هایی که توسط دستگاه ‌های زیبایی ارائه می ‌شود، درمان به وسیله دستگاه پلاژن سه بازو می باشد.

این دستگاه یکی از مهمترین دستگاه های زیبایی صورت و بدن می باشد. لذا ما در این متن قصد داریم تا اطلاعات جامعی در مورد خرید دستگاه پلاژن سه بازو به شما ارائه دهیم. چنانچه قصد دارید تا با کارآیی این دستگاه آشنایی پیدا کنید، ما را تا پایان این متن همراهی نمایید.

بررسی دستگاه پلاژن سه بازو

همانطور که گفته شد دستگاه پلاژن یکی از دستگاه ‌های زیبایی می باشد. درمان های صورت و بدن با پلاژن نتایج فوری و طولانی مدت را ارائه می دهد. خرید دستگاه پلاژن سه بازو به منظور سفت شدن پوست و از بین بردن علائم پیری می باشد. این دستگاه کمک می کند تا مشکلات پوستی خود را از بین ببرید. این مشکلات ممکن است در خطوط پیشانی نهفته باشند.

بعضی ها دارای زخم های مختلفی هستند که می‌ توانند با پلاژن آن را از بین ببرند. دستگاه پلاژن می تواند به لاغری شما کمک نماید. در واقع می ‌توان گفت که دستگاه پلاژن یک روش آسان و کارآمد برای رفع مشکلات پوستی و بدنی می باشد. این درمان بدون نیاز به جراحی ارائه می شود. دستگاه پلاژن ۳ بازو به بهبود اکسیژن در سطح پوست کمک می کند.

همچنین با پلاژن می توان به راحتی لایه برداری را انجام دهید. در کل با استفاده از پرتوهای رادیویی و سونوگرافی که دارد، پوست را با مواد مغذی شاداب و صاف می کند. جالب است که بدانید دستگاه پلاژن سه بازو نواحی مختلفی را مورد تأثیر خود قرار می دهد. به جز صورت می‌ توان نواحی گردن را نیز تحت تاثیر قرار داد. پشت‌ بازو، ناحیه شکم، داخل ران، بیرون ران، پهلوها و کمر را نیز می‌توان با استفاده از این دستگاه تحت درمان قرار داد. پس می‌توان گفت دستگاه پلاژن هم یک دستگاه زیبایی در صورت می باشد هم برای لاغری اندام مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید دستگاه پلاژن سه بازو
خرید دستگاه پلاژن سه بازو

سه مرحله از درمان به کمک پلاژن

افرادی که قصد خرید دستگاه پلاژن سه بازو باید توجه داشته باشید که استفاده از این دستگاه سه مرحله درمان دارد. مرحله اول حذف سلول های مرده می باشد. در مرحله اول لایه برداری سلول های مرده پوست صورت می گیرد. در این مرحله لایه بالایی پوست خارج می ‌شود.

اما دومین مرحله استفاده از مواد احیا کننده برای بازسازی است. در این مرحله ۲ ماده فعال برای سفید کردن و بهبود پیدا کردن بر روی پوست مالیده می ‌شود.

اما اکسیژن‌رسانی سومین مرحله درمان می باشد. دستگاه پلاژن طی یک واکنش فیزیولوژیکی سطح پوست را از اکسیژن غنی می کند. این فعالیت باعث جریان مویرگی و متابولیسم پوست می شود. اکسیژن رسانی منجر به جذب بهینه عناصر فعال می گردد. در کل این سه مرحله می‌ تواند به کمک افراد مسن آید و آنها را به زیبایی جوانی خودشان نزدیک کند.

پلاژن سه بازو
پلاژن سه بازو

مزایا و خطرات درمانی

بسیاری از افراد و کلینیک های زیبایی که قصد خرید دستگاه پلاژن سه بازو را دارند به دنبال مزایای استفاده از این دستگاه می باشند. در مورد این دستگاه باید گفت که مزایای آن بسیار مختلف است. لذا شما می توانید این مزایا را در نقطه به نقطه صورت و بدن خود حس نمایید. این دستگاه بازسازی سلول را تحریک می‌کند. همچنین از مزایای آن می‌توان به سفت شدن پوست اشاره کرد. زمانی که پوست شما سفت می‌شود، افتادگی از بین خواهد رفت.

طراوت و هیدراتاسیون پوست با استفاده از پلاژن سه کاره به دست می‌ آید. حجم پوست را زیاد می کندر همچنین این دستگاه باعث کاهش چین و چروک می شود. شاید بتوان بزرگترین مزیت آن را کاهش چین و چروک دانست. چین و چروک ها در صورت و گردن مهمترین معضلات برای افراد است.

این دستگاه منافذ پوستی را به حداقل خود می ‌رساند. همچنین لکه های پوستی را از بین می برد و از همه مهمتر می ‌توان به نتایج آن اشاره کرد. نتایج دستگاه پلاژن سه بازو بلافاصله بعد از اولین درمان قابل مشاهده است. توجه داشته باشید که شما می توانید از آن در هر نوع پوستی استفاده کنید. به راستی با توجه به این مزایا استفاده از آن مناسب نیست؟

اما شاید منتظر باشید که به همین میزان که از مزایای آن صحبت کردیم، از خطرات آن صحبت به میان آوریم. اما در واقع این درمان هیچ گونه عوارض جانبی ندارد. در موارد نادر قرمزی جزئی صورت ممکن است رخ دهد. البته این مورد در همان روز از بین خواهد رفت. در کل می ‌توان گفت که نسبت مزایای این دستگاه به خطراتی که دارد ۱۰ به ۱ می باشد.

خرید دستگاه پلاژن سه بازو
دستگاه پلاژن

اطلاعاتی در  مورد دستگاه پلاژن سه بازو

سوالی که برای بسیاری از افراد مشتاق به خرید دستگاه پلاژن سه بازو پیش می ‌آید، این است که این دستگاه برای چه افرادی موثر می باشد؟

این روش درمانی برای افرادی که دارای چین و چروک می باشند یا افرادی که قصد جلوگیری از پیری را دارند مناسب می باشد. همچنین این روش درمانی برای پوست های آسیب دیده با اشعه ماورا بنفش می تواند مورد توجه باشد.

سوال بعدی این است که آیا درمان با استفاده از دستگاه پلاژن سه بازو دردناک است؟

در این مورد باید گفت که خیر. این دستگاه مانند یک ماساژ گرم برای شما عمل می کند. در واقع درمان هایی که توسط دستگاه پلاژن ارائه می شود بدون درد و دل پذیر می باشد.

سوال مهمی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که چند درمان لازم است؟

در جواب باید گفت که نتایج را بلافاصله پس از اولین درمان می توانید مشاهده کنید. به منظور بهبود ظاهر پوست به طور موثر و پایدار توصیه می‌ کنیم که هر دو تا سه هفته ۶ درمان را انجام دهید. با این حال از آنجایی که پوست همه افراد متفاوت است، چرخه درمان می تواند با نیازهای فردی سازگار باشد.

آیا درمان پایدار است؟

در این مورد باید گفت که این روش درمانی باعث تولید کلاژن و الاستین می ‌شود. به همین دلیل فواید این درمان طولانی مدت می‌ باشد.

بعد از استفاده از دستگاه پلاژن چه باید کرد؟

سعی کنید از آفتاب شدید تابستان حداکثر تا یک هفته پس از درمان دوری نمایید. از یک ضدآفتاب مناسب برای اشعه های خورشید استفاده نمایید.

خرید دستگاه پلاژن سه بازو
خرید دستگاه پلاژن سه بازو

خرید دستگاه پلاژن سه بازو

در پایان توصیه ما به کلینیک های زیبایی این است، که حتماً نسبت به خرید دستگاه پلاژن سه بازو اقدام نمایند. این دستگاه با توجه به اثرات منحصر به فردی که بر روی زیبایی دارد، همواره توجه بسیاری از افراد با مشکلات پوستی را به خود جذب کرده است. لذا وجود این دستگاه در کلینیک زیبایی می تواند به عنوان عاملی برای جذب مشتری باشد. توصیه می‌شود با خرید این دستگاه برند خود را معتبر تر نمایید. همچنین به سود مناسبی برسید. شما می توانید دستگاه پلاژن سه بازو را از تهران هایفو خریداری نمایید. tehranhifu به عنوان یکی از مهم ترین ارائه دهنده های دستگاه های زیبایی می ‌تواند این دستگاه را با بهترین قیمت در اختیارتان قرار دهد.

نویسنده و مترجم: مسعود کردی

منبع:

https://aestheticsretreat.ch/en/treatments/pollogen-oxygeneo/#toggle-id-7

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X