حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل پرتابل راهی برای پیشرفت در کلینیک ها

خرید دستگاه هیدرودرمی

خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل :

آیا صاحب یک کلینیک زیبایی می باشید .اگر جواب مثبت است خوب است که بدانید مهیا بودن تمامی وسایل زیبایی در کلینیک شما بسیار مهم است. لذا وجود دستگاه‌ های کوچک و بزرگ برای هر کلینیک زیبایی امری حیاتی به نظر می ‌رسد. افرادی که قصد خرید دستگاه های زیبایی را دارند، باید بهترین نوع دستگاه ها را خریداری نمایند.

به طور مثال یکی از دستگاه های زیبایی، دستگاه‌های هیدرودرمی می باشند که با فرکانس بالا کار می ‌کنند. دستگاه هیدرودرمی پرتابل یکی از دستگاه های جذاب و منحصر به فرد است که همواره مورد توجه افراد قرار گرفته است. خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل، همواره توسط کلینیک های زیبایی صورت می گیرد.

شما هم اگر قصد رقابت با دیگر کلینیک های زیبایی را دارید، بهتر است که از این دستگاه استفاده کنید. لذا استفاده از دستگاه هیدرودرمی پرتابل با فرکانس بالا، دارای مزایای بسیار زیادی است که ما در این مطلب قصد داریم راجع به این موضوع صحبت کنیم. چنانچه برای کلینیک زیبایی خود و یا برای مصارف شخصی قصد استفاده از این دستگاه زیبایی را دارید، ما را تا پایان این متن همراهی نمایید.

 

معرفی دستگاه هیدرومی پرتابل

الکتروتراپی با فرکانس بالا یک ابزار مهم زیبایی در صورت می باشد. خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل با استفاده از الکترودهایی که دارد، می تواند کارایی منحصر به فردی در زیبایی شما داشته باشد. دستگاه هیدرودرمی پرتابل با توجه به الکترودهای شیشه ای که دارد جریان فرکانس بالا را تولید و بر روی پوست اعمال می کند.

بنابراین با استفاده از سری های مختلف آن شما به نتیجه درمانی مناسب خواهید رسید. این دستگاه به آرامش عصب کمک می‌ کند و عملکرد ضد درد دارد. خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل می تواند به کمک شما آید و خواصی چون ضد پیری، ضد چروک و سفت شدن پوست را برای شما به همراه آورد. این دستگاه دارای ۷ سری متفاوت می باشد. این سری ها نوک تیز، قاشقی، شانه ای، قارچی، هلالی، خمیده و غلتکی می باشند.

هر کدام از این ها دارای مزایای مختلفی هستند که در زمان خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل باید به آن ها توجه داشته باشید. این دستگاه علاوه بر پوست صورت، می‌ تواند به موی سر هم کمک کند. جالب است که بدانید از مزایای دستگاه هیدرودرمی پرتابل می توان به از بین بردن سرگیجه، ضعف اعصاب یا سردرد ها و حتی بی خوابی اشاره کرد.

خرید دستگاه هیدرودرمی
خرید دستگاه هیدرودرمی

چگونه از دستگاه هیدرومی پرتابل استفاده کنیم

در این قسمت آموزش کوتاهی برای آن دسته از افرادی که قصد خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل را دارند خواهیم داد. در این آموزش به شما خواهیم گفت که چگونه از آن استفاده کنید. برای استفاده از دستگاه هیدرودرمی پرتابل سعی کنید در ابتدا صورت خود را به خوبی بشویید. پس از شستن و صورت آن را به خوبی خشک کنید و یک سرم بر روی پوست خود بمالید. در بعضی از اوقات می توانید با استفاده از دستگاه‌ های بخور نسبت به باز کردن منافذ پوست خود اقدام کنید.

پس از اینکه این کار را انجام دادید یک قطعه کوچک گاز استریل را برش داده و آن را روی پوست صورت قرار دهید. الکترود را در هندپیس خود گذاشته و آن را روی گاز قرار دهید و روشن کنید. زمانی که الکترودها را بر روی صورت قرار می دهید، درمان شونده یک احساس بسیار خفیفی پیدا خواهد کرد که آن هم بیش از حد نمی باشد.

برای درمان با حرکت دایره‌ای روی نقطه مورد نظر الکترود را حرکت دهید. در زمان درمان سعی کند از ۳ تا ۵ دقیقه روی هر ناحیه کار کنید. همچنین می توانید با ضربه زدن به نوک ضایعه پوستی مثل آکنه، چندین بار آکنه ها را لکه دار کنید و دوباره با حرکت دایره‌ای حرکت کنید. پس از برخورد الکترود به همه قسمت ها کار با دستگاه تمام شده و می توانید از مرطوب کننده ها استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این دستگاه ها از افراد خبره استفاده کنید و یا سعی کنید مهارت  خود را به میزان مورد نیاز افزایش دهید.

خرید دستگاه هیدرودرمی
خرید دستگاه هیدرودرمی

 

چرا اسکین کیرها باید نسبت به خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل اقدام کنند

دنیای رقابت بین اسکین کیرها بسیار سخت و تنگاتنگ است. در کل دنیا، این رقابت بین افرادی که در زمینه زیبایی پوست فعالیت می کنند وجود دارد. شما باید سعی کنید در این بازار رقابتی، میدان رقابت را به دیگر رقبای خود نسپارید. وجود دستگاه های متنوع زیبایی باعث می شود تا افرادی که مشکلات پوستی دارند به سراغ شما بیایند و شما را برای اهداف زیبایی خود انتخاب نمایند.

خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل یکی از کارهایی می باشد که شما با این موضوع هم می توانید از دیگر رقبای خود کم نیاورید. به دلیل بالا بودن کیفیت دستگاه هیدرودرمی پرتابل و استفاده از این دستگاه در کلینیک زیبایی خود، باعث پیشرفت کلینیکتان خواهید شد. گفتنی است این دستگاه، دستگاه بسیار ارزان قیمتی می باشد و استفاده از آن، هم برای شما و هم برای درمان شوندگان کم هزینه می باشد.

لازم به ذکر است که استفاده از هیدرودرمی پرتابل تقریباً بی دردسر است. دیده شده که به دلیل استفاده از دستگاه‌های مختلفی مشکلات پوستی برای افراد به وجود آمده. در این بین اسکین کیرها زیر سوال خواهند رفت. اما درمان با فرکانس بالا یک تکنولوژی جوانسازی پوست به صورت ایمن، آسان و ملایم محسوب می شود. البته مواردی را به عنوان احتیاط باید در نظر بگیرید و آن ها را در زمان استفاده از این دستگاه استفاده نمایید.

خرید دستگاه هیدرودرمی
خرید دستگاه هیدرودرمی

خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل

افرادی که قصد خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل را دارند، باید توجه داشته باشند این دستگاه دارای نمونه های مختلفی است. بعضی از دستگاه ها نمونه ‌های ۴ هندپیس می باشند و بعضی‌ها نمونه‌ های ۷ هندپیس هستند. توصیه ما به افراد این است که برای خرید بهتر است که نمونه های هفت سر را خریداری کنید. خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل با توجه به قیمت مناسبی که دارد، می ‌تواند یکی از کاراترین دستگاه‌ها برای افراد باشد.

 به دلیل قیمت پایین این دستگاه ها حتی افراد در خانه های خود می توانند از آن بهره مند شوند و آن را مورد استفاده قرار دهند. خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل به خاطر اینکه بعد از یک بار درمان تفاوت های خاصی را ایجاد می کند، می تواند بسیار جذاب باشد. این موضوع در حالتی است که در بعضی از دستگاه ها برای دیدن نتایج درمانی باید روزها و جلسات مختلفی صبر نمایید.

خرید دستگاه هیدرودرمی
خرید دستگاه هیدرودرمی

بحث پایانی در مورد دستگاه هیدرومی پرتابل

آن دسته از افرادی که قصد خرید دستگاه هیدرودرمی پرتابل را دارند، باید توجه داشته باشند که ویژگی های این دستگاه بسیار مناسب است. شما برای التیام زخم پوست، افزایش گردش خون، بهبود غدد لنفاوی، تغذیه پوست، تقویت متابولیسم سلولی، کاهش التهاب، سرعت بخشیدن به بهبود زخم ها و… می توانید از این دستگاه استفاده کنید.

تهران هایفو به عنوان یکی از عرضه کننده ‌های دستگاه های زیبایی این دستگاه را به شما ارائه می کند. برای خرید می توانید به بخش فروشگاهی سایت tehranhifu و یا اینستاگرام این مجموعه مراجعه کنید. در زمان خرید توجه داشته باشید که نوع کاری که قرار است انجام دهید را شناسایی کنید. شاید آن چیزی که شما می ‌خواهید در دستگاه هیدرودرمی پرتابل وجود نداشته باشد. ‌در بعضی از موارد چیزهایی وجود دارد که در سایر دستگاه ها به چشم نمی خورد. اما در دستگاه هیدرودرمی پرتابل وجود دارد.

نویسنده: مسعود کردی

منبع:

https://www.ibeautyneed.com/products/4-in-1-portable-high-frequency-facial-wand-wrinkle-spot-acne-mole-eraser?variant=12318666162239

https://www.ibeautyneed.com/blogs/news/portable-high-frequency-machine-frequently-asked-questions

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X