حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

خرید دستگاه لیزر موهای زائد و نکاتی که باید بدانید

خرید دستگاه لیزر

خرید دستگاه لیزر:

گزینه های از بین بردن موهای زائد گزینه ‌های متفاوتی هستند. اما گاهاً بعضیا آزارنده و بعضی ها اصولاً بی فایده هستند. روش‌ هایی مانند اپیلاسیون، استفاده از کرم ‌ها، تراشیدن و یا چیدن موها روش‌های مرسوم گذشته تا به امروز می باشند. اما هیچ کدام از این روش‌ ها روش های دائمی و یا صد در صدی نیستند. حتی بعضی از آن ها ممکن است شما را دچار عارضه های پوستی نماید.

به طور مثال استفاده از کرم های موبر که در گذشته استفاده بسیاری داشت یکی از روش هایی که ممکن است عارضه های پوستی را ایجاد نماید. اما استفاده از دستگاه های لیزر، امروزه کارایی بالایی را در صنعت زیبایی پیدا کرده است. خرید دستگاه لیزر برای بسیاری از کلینیک ها یک روش اجباری برای جذب مشتری شده است. لذا این دستگاه ‌ها، کارایی بالایی در از بین بردن موهای زائد دارند. این دستگاه ها گزینه ای برای نتایج طولانی تر می باشند.

دستگاه لیزر از یک جریان الکتریکی به وسیله امواج استفاده کرده است. این روش باعث از بین بردن فولیکول های مو می شود. ما در این متن می خواهیم تا علاوه به چگونگی کار با این دستگاه نکات خرید دستگاه لیزر را نیز عنوان نماییم. چنانچه به آن علاقه مند می باشید، با ما تا پایان همراه بمانید.

آشنایی با لیزر موهای زائد و کارایی آن

همانطور که می دانید دستگاه لیزر، دستگاهی است که برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود. به همین دلیل خرید دستگاه لیزر چه درنمونه خانگی و چه در نمونه پیشرفته مورد توجه می باشد. اما بیایید با لیزر و کارایی آن آشنا شویم. لیزرها طول موج مختلفی برای از بین بردن موهای زائد ساطع می کنند. طول موج این دستگاه ها به زیر پوست و فولیکول مو می رود. وقتی که فولیکول مو گرم می‌ شود از بین می ‌رود. جالب است که بدانید در واقع این روش، روش آسیب رساندن به فولیکول مو زائد است.

سوال پیش می آید که طی استفاده از این دستگاه آیا به بافت های کناری آسیب می رسد. در این مورد باید گفت که خیر؛ معمولاً طی این فرآیند آسیبی به بافت های کناری نخواهد رسید. این لیزرها معمولاً یک هدف خاص را شناسایی می‌ کنند و به آن حمله می ‌کنند. در واقع این هدف سلول های بنیادی مو یا همان فولیکول مو می باشد. توجه داشته باشید که با توجه به ملانینی که برروی پوست است، بهتر است که قبل از انجام لیزر موها تراشید شوند.

در کل می ‌توان گفت که کارایی آن ها بسیار آسان است. بعضی از دستگاه های لیزر هستند که کمترین خطر را برای شما دارند. دستگاهی مانند لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم، می ‌تواند گرمایش حاصل از عمل لیزر را از بین ببرد.

دستگاه لیزر
خرید دستگاه لیزر

آیا با خرید دستگاه لیزر موهای زائد به صورت دائمی از بین می رود؟

بسیاری از افراد که نسبت به خرید دستگاه لیزر خانگی اقدام می ‌کنند، انتظار دائمی بودن دارند. اما توجه داشته باشید که لیزرها معمولاً اثرات مختلفی را بر روی پوست دارند. توجه به این مسئله الزامی است که دستگاه لیزر حتماً به صورت دائمی و مادام العمر نمی‌ باشد. درمان لیزر هم می‌ تواند تراکم مو را به طور دائم کاهش دهد و هم موهای ناخواسته را از بین ببرد. کاهش دائمی تراکم مو به این معنی که برخی از موها بعد از یک دوره درمانی مجدداً رشد می کنند. لذا افرادی که از این دستگاه استفاده کرده‌اند باید دوباره نسبت به استفاده از آن اقدام نمایند.

اما از بین بردن دائمی مو به این معنی است که هیچ یک از موها موجود در ناحیه تحت درمان پس از یک دوره درمانی مجددا رشد نکنند. این که موها به طور دائمی برداشته شوند یا فقط در تراکم کاهش پیدا کنند، نکته ای حائز اهمیت است. لذا نکاتی مانند ضخامت مو بر روی تاثیر لیزر تاثیر گذار است. رنگ و ضخامت موهایی که تحت درمان قرار می گیرند، رنگ پوست، نوع و کیفیت لیزر در این موضوعات تأثیرگذار است. همانطور که در اول عنوان کردیم، شاید یک دستگاه لیزر خانگی نتواند اثرات دائمی داشته باشد. اما یک دستگاه لیزر پیشرفته به مراتب می تواند کارایی بهتری را داشته باشد. لذا در زمان خرید دستگاه لیزر توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشید.

خرید دستگاه لیزر
خرید دستگاه لیزر

نکاتی که در مورد دستگاه لیزر باید بدانید

یک سری از سوالات و نکات در مورد خرید دستگاه لیزر و کارایی آن ها موجود است. سوال می شود که چه تعداد درمان برای از بین بردن موها نیاز است؟

در ابتدا باید گفت که جواب این سوال بسته به نوع دستگاه لیزر دارد. البته تعداد درمان به پوست شما نیز بستگی دارد. این پوست با توجه به رنگ و نکات این چنینی می‌ تواند تعداد درمان‌های مختلفی داشته باشد. معمولاً تعداد درمان ها چهار تا شش درمان می باشد. البته ممکن است از ۶ تا ۱۲ درمان نیز برای بعضی از افراد نیاز باشد.

سوال که برای بسیاری از افراد پیش می آید عوارض جانبی این دستگاه ها می باشند؟

توجه داشته باشید که اگر در هنگام استفاده از دستگاه لیزر یکسری از نکات را رعایت کنید، عوارض آن کاهش پیدا می کند. مثلاً در هنگام استفاده از دستگاه بهتر است که از عینک مخصوص استفاده کنید. همچنین ممکن است پس از درمان پوست شما ۱۵ تا ۳۰ دقیقه احساس گرما نماید. البته احتمال اینکه تا ۲۴ ساعت قرمزی و تورم در پوست خود داشته باشید نیز شایع است.

در بعضی از دستگاه‌های لیزر که نمونه‌ های مناسبی نمی باشند، حتی تاول ها نیز دیده شده است. اما یک دستگاه مانند دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم نسبت به دیگر دستگاه ‌ها عوارض کمتری را دارد. نوع امواج دستگاه ها مهم است. به طور مثال در یک دستگاه امواج الکس در یکی یاگ و در دیگری دیود مورد استفاده قرار می ‌گیرد. اما دستگاه ‌هایی مانند آیس پلاتینیوم می ‌تواند تمامی این طول موج ها را در خود جای دهد.

دستگاه لیزر
خرید دستگاه لیزر

خرید دستگاه لیزر برای کلینیک یا خانه؟

سوال پیش می آید که برای خرید دستگاه لیزر چگونه عمل کنیم. آیا نمونه خانگی آن را خریداری کنیم یا نه، به سراغ خرید دستگاه های پیشرفته برویم. مطمئناً دستگاه های خانگی برای شخص بیشتر مورد توجه می باشد. لذا قیمت دستگاه های پیشرفته بسیار بالا است. اما توصیه می‌شود برای کارایی بهتر از دستگاه‌های پیشرفته استفاده نمایید.

حال چگونه می ‌شود با این قیمت بالا از آن استفاده کرد. خوب مسلماً کلینیک های زیبایی نسبت به خرید انواع دستگاه های پیشرفته اقدام می نمایند. شما می توانید برای استفاده از آن ها به این کلینیک ‌ها مراجعه نمایید. اما توصیه ما به کلینیک های زیبایی این است که برای جذب مشتری نسبت به خرید دستگاه لیزر در نمونه ‌های مختلف اقدام نمایند. این دستگاه های فوق پیشرفته در بازار موجود می باشند. متصدیان کلیینیک ها می توانند با خرید نمونه های مختلف آن کارایی بالایی را به مشتریان ارائه دهند.

خرید دستگاه لیزر
خرید دستگاه لیزر

بحث پایانی

تهران هایفو به عنوان یکی از ارائه دهنده های دستگاه لیزر می باشد. شما می توانید خرید دستگاه لیزر را از تهران هایفو صورت دهید. بعضی از کلینک های زیبایی از بنیه مالی مناسبی برخوردار نیستند. این کلینک ها بهتر است که نسبت به اجاره دستگاه لیزر از تهران هایفو اقدام نمایند. بله درست شنیدید tehranhifu امکان اجاره دستگاه لیزر و دستگاه ‌هایی مانند هایفو را برای شما به وجود آورده است. پس سعی کنید که برای بالا بردن کیفیت کلینیک خود از محصولات ما بازدید کرده و نسبت به خرید و اجاره آن ها اقدام نمایید.

نویسنده و مترجم: مسعود کردی

منبع:

https://theconversation.com/thinking-of-laser-hair-removal-heres-what-you-need-to-know-113561

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X