حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

خرید اسکین آنالایزر | دستگاهی که باید در هر مرکز زیبایی باشد!

خرید اسکین آنالایزر

خرید اسکین آنالایزر

خرید اسکین آنالایزر : چرا ما به پوستمان اینقدر اهمیت می دهیم؟ همه ما دوست داریم که پوستی سالم داشته باشیم. به همین خاطر هم تا جایی که برایمان مقدور باشد از روش های رایج و مرسوم مراقبت پوستی استفاده می کنیم. این روش ها بسیار زیاد و مختلفند. از روش های قدیمی یا بهتر بگوییم سنتی تر مانند استفاده از ماسک های طبیعی و گیاهی گرفته تا درمان های زیبایی مانند هایفوتراپی و لیزرتراپی. اما کدامیک مناسب پوست شما هستند؟

اگرچه جنس و نوع پوست هرکس با دیگری فرق می کند، اما در هرصورت بهترین راه برای شناساییی نوع پوستتان این است که یک آنالیز پوستی حرفه ای انجام دهید. سابقاً تنها روش آنالیز و تحلیل شرایط منحصر به فرد پوست هرکس این بود که تحت معاینه پزشک متخصص قرار بگیرد تا او بر اساس دانش و مهارت خودش تحلیل اولیه ای ارائه دهد. اما امروزه ماجرا کمی فرق کرده. روند آنالیز پوست می تواند با استفاده از دستگاه های اسکین آنالایزر هم ساده تر بشود و هم دقیق تر. سادگی این امر به نفع بیماران است و دقت بالای دستگاه هم به نفع پزشک.

خرید اسکین آنالایزر
خرید اسکین آنالایزر

مزیت های اسکین آنالایزر

آنالیز کردن پوست با این روش مزیت های بی شماری ها دارد. با این روش شما می توانید بفهمید که چگونه مراقبت بهتری از پوسستان به عمل بیاورید. چراکه با یک آنالیز دقیق متوجه خواهید شد که بزرگترین مشکلات پوستتان کدام ها و در کدامین مناطق هستند، و بهترین روش درمانشان چیست.

چون واقعیت این است که هرکدام از درمان های زیبایی که در دسترس شما قرار دارند برای هدف خاصی مناسبند. مثلا شما نمی توانید از لیزر برای لیفت پوست استفاده کنید. همچنین که هایفو نمی تواند در رفع اسکار به اندازه میکرونیدلینگ موثر باشد. همین عدم آگاهی دو طرفه بین مراجع و برخی از پزشکان باعث می شود تا فرد تحت درمانهایی قرار بگیرد که در نهایت سود چندانی برایش ندارند. این جدای از هزینه ای است که بی دلیل برای آن درمان پرداخت کرده است.

در چنین شرایطی خرید دستگاه اسکین آنالایزر می تواند بهترین اتفاقی باشد که برای یک مرکز زیبایی می افتد. چراکه با آنالیز پوست فرد می توان بهترین روش درمان مشکل خاص او را شناسایی نمود.

برخی از مردم پوست هایی دارند که به نظر نمی رسد هیچ مشکلی داشته باشد. اما به هرصورت گاه به گاه آنالیز پوست انجام می دهند تا ببینند پوستشان دقیقاً در چه وضعیتی قرار دارد و چگونه می توانند دوباره آن را به حالت سالم و جوان قبلی بازگردانند. چون مشکلات پوستی ممکن است در اوایل آنقدری شدید نباشند که به چشم بیایند. به همین خاطر اگر زودتر تشخیص داده شوند بهتر می توان درمانشان کرد.

بهترین دستگاه اسکین آنالایزر

بسیاری از مراکز زیبایی از دستگاه های بسیار بزرگ و جاگیر برای آنالیز پوست استفاده می کنند. کار کردن با این دستگاه ها بسیار وقت گیر و پر دردسر است. این درحالی است که شما می توانید به جای خرید اسکین آنالایزر های بزرگ قدیمی، از نمونه های کوچک به روز تر و جدیدتر استفاده کنید. این دستگاه ها هم قیمت ارزانتری دارند، هم کوچکند.

کوچک بودن این دستگاه مزیت های بسیار زیادی برای مرکز خواهد داشت. چون آنقدری جا نمی گیرد که بخواهید یک اتاق را به آن اختصاص بدهید. از طرف دیگر نرم افزار ها و برنامه های این دستگاه های جدید بوده و تطابق بیشتری با تکنولوژی نرم افزاری روز دارد و به همین خاطر هم کارکردن با آنها بسیار راحت تر است.

همه این مزیت ها در حالی است که این دستگاه های جدید از نظر کیفی هم در سطح بسیار بالایی قرار دارند. یعنی اتفاقاً دقت تحلیلشان بالاتر بوده و توانایی های گسترده تری نیز دارند.

خرید اسکین آنالایزر
بهترین دستگاه اسکین آنالایزر

در بین تمام دستگاه های اسکین آنالایزر ، دستگاهی که تهران هایفو عرضه می کند یعنی اسکین آنالایزر سه بعدی یکی از بهترین مدل هاست که از نظر کیفی بر سایر دستگاه ها برتری دارد. این اسکین آنالایزر به اسکین آنالایزر هوشمند معروف است چراکه برنامه های نرم افزاری اش کاملاً هماهنگ با سیستم عامل های امروزی، یعنی ویندوز، IOS و اندروید می باشد.

در حقیقت بخش نرم افزاری این دستگاه از طریق تبلتی انجام می پذیرد که در کنار دستگاه تعبیه شده. این تبلت می تواند از هر برندی باشد. چراکه این دستگاه در بخش نرم افزاری هوشمندی بالایی به خرج داده و دست مصرف کننده برای انتخاب دستگاه نرم افزاری را باز گذاشته.

ویژگی های اسکین آنالایزر سه بعدی

 • تکنولوژی آنالیز سریع پوستی
 • تکنولوژی تحلیل لایه های عمیق پوست
 • الگوریتم نرم افزاری هوشمند با تطبیق پذیری با همه سیتم های عامل
 • ۸ تکنیک فوق العاده آنالیز پوست
 • تکنولوژی تحلیل اطلاعات
 • ارائه تصویر سه بعدی تحلیل
 • دقت بالای تحلیل یا آنالیزر پوست

ویژگی های سخت افزاری اسکین آنالایزر

 • ۲۰ میلیون پیکسل اچ دی
 • سیستم عامل اندروید پیشفرض با تبلت تاچ اسکرین
 • تطابق نرم افزاری بالا
 • ثبات سیستمی پر قدرت
 • کارایی ساده و سریع
 • سرعت تحلیل بسیار بالا

چه زمانی باید برای آنالیز پوست اقدام کرد؟

ایده آل ترین شکل ممکن آنالیز پوست به صورت ماهانه است. هرچند اگر در مورد مراقبت از سلامت پوستتان جدی هستید و می خواهید بدانید که آیا درمان های زیبایی که دارید از آنها استفاده می کنید به درستی کار می کنند یا نه، بهتر است هر دو هفته یکبار برای آنالیز پوست خود اقدام کنید. این کار به شما امکان آن را می دهد تا بتوانید به صورت مرتب و البته دقیق وضعیت پوست خود را بررسی کرده و روند بهبود درمانهایی که احتمالا در حال انجامشان هستید را ارزیابی کنید.

الیته در یک مرکز معتبر زیبایی خود پزشک مرتباً از شما می خواهد که آنالیز پوست انجام دهید تا خودش از هم نتیجه بخش بودن درمانهایش مطمئن شود.

عوامل بسیاری وجود دارند که بر آنالیز پوست شما تاثیر می گذارند. اتفاقات و شرایط استرس زا، غذا و مایعاتی که مصرف می کنید، تمیرنات ورزشی که انجام میدهید و عوامل محیطی مانند رطوبت محیط زندگی و فعالیت های خارج از خانه، همگی می توانند بر سلول های پوستی شما تاثیر بگذارند. تغییرات درونی پوست در نهایت موجب بروز تغییرات بیرونی و ظاهری می گردند.

چه زمانی باید برای آنالیز پوست اقدام کرد؟
چه زمانی باید برای آنالیز پوست اقدام کرد؟

آنالیزر پوست می تواند به خوبی شما را از این تغییرات درونی آگاه کند و با تشخیص به موقع باعث شود تا درمان های لازم برای جلوگیری از بیرونی شدن آنها را در پیش بگیرید.

پوست عضوی پویا است که مدام در حال تغییر است. همچنین نیاز های غذایی آن سال به سال عوض می شود. اطلاع داشتن از وضعیت کنونی پوست به شما کمک می کند تا نیاز هایش را تشخیص دهید. با شناسایی این نیازها در نهایت شما می توانید آن پوست شفاف و درخشانی که همیشه آرزویش را داشته اید، داشته باشید.

خرید دستگاه اسکین آنالایزر

آسانترین و پیش پا افتاده ترین راهی که به نظر هرکس می رسد این است که همین حالا به بازار مراجعه کنید و از اولین مغازه ای که دستگاه اسکین آنالایزر دارد خرید کنید. شاید هم کمی وسواس بیشتری داشته باشید و دنبال ارزان ترین مغازه بگردید. این کاری منطقی است و همه ما آن را انجام می دهیم. اما وقتی داریم از دستگاه های الکترونیکی خارجی که قیمت بالایی در حدود حداقل ۵۰ میلیون تومان هم دارند صحبت می کنیم، بهتر است دقت بیشتری داشته باشیم.

این را بدانید که از هر مغازه یا فروشگاهی که خرید می کنید، دارید از واسطه جنس می خرید. یعنی سود دلالی او را نیز پرداخت می کنید. اما اگر بتوانید از واردکننده مستقیم خرید کنید چطور؟

تهران هایفو واردکننده مستقیم انواع دستگاه های زیبایی است که می توانید خرید اسکین آنالایزر را از آن انجام دهید. با حذف واسطه ها، تهران هایفو با شعار صداقت در فروش و تعهد در خدمات، دستگاه اسکین آنالایزر را با قیمت زیر ۳۵ میلیون تومان به شما عزیزان عرضه می کند. برای دیدن قیمت نهایی این محصول و همچنین خرید آنلاین می توانید به صفحه فروش ما مراجعه نمایید.

خرید دستگاه اسکین آنالایزر
خرید دستگاه اسکین آنالایزر

مترجم : سامان درویش

منبع مقاله

ادمین
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X