حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

بهترین دستگاه لیزر بدون درد کدام است

بهترین دستگاه لیزر بدون درد

بهترین دستگاه لیزر بدون درد:

امروزه برداشتن موهای زائد دیگر نگران کننده نیست. اما چرا؟

بگذارید کمی زمان را به عقب ببریم. زمانی که مردم با استفاده از روش های دردناک این کار را انجام می دادند. اصلاً بیایید به زمانی برویم که تکنولوژی معنایی نداشت. همان زمانی که حمام های نمره و عمومی در سطح شهر موجود بود و افراد در خانه خود حمام نداشتند. واقعاً این افراد چقدر برای از بین بردن موهای زائد خود باید سختی می‌ کشیدند؟ پودرهای موبر و تیغ های تیز آن زمان متاسفانه ریشه کن نشد.

اما افرادی که به خود و سلامت خود اهمیت می دهند، دیگر از آن روش ها استفاده نمی کنند. شاید بعضی از افراد با موی زائد بدن خود مشکلی نداشته باشند. اما آن دسته از افرادی که موهای زائد برایشان دردسری انکارناپذیر است، به دنبال روش‌های مناسب می گردند. در این بین، دستگاه های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد بدون درد موجود می باشد.

به طور مثال از اپیلاسیون ها به عنوان دستگاه های اولیه که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت می‌ توان نام برد. اما کم کم این دستگاه نیز مورد استفاده قرار نگرفت. لذا دستگاه لیزر با کارایی بهتر به بازار ارائه شد. بهترین دستگاه لیزر بدون درد با توجه به یک سری از ویژگی ها شناخته می شود.

ما در این مطلب قصد داریم تا این ویژگی ‌ها را مورد بررسی قرار داده و دستگاه های مختلفی که در این زمینه وجود دارند را معرفی نماییم.

بررسی فناوری های بهترین دستگاه ها

فناوری‌ ها بسته به آنچه شما می خواهید می باشد. به طور مثال (IPL (Intens Pulsed Light طیف گسترده ای از نور (معمولاً  ۶۹۰–۹۵۰nm) استفاده می کند. بنابراین نسبت به دیود با استفاده از ۸۰۸ نانومتر کمتر موثر است. بنابراین اگر شما یک دوره طولانی تر درمان را برای جلوگیری از درد در نظر ندارید، این روش انتخاب صحیحی است.

یکی دیگر از فناوری‌ ها، فناوری دیود می باشد. همانطور که گفته شد طول موج ۸۰۸ نانومتری تولید شده در رفع موهای زائد بسیار موثر است. لذا شما می توانید با استفاده از این تکنولوژی در یک دوره کوتاه مدت از درمان را تجربه نمایید.

توجه داشته باشید که فناوری های دیگری مانند الکس و یاگ موجود است. هر کدام از این نمونه ها بر روی یک بدن با ویژگی های مختلف جواب می دهند. دقیقاً نمی توان گفت که بهترین لیزر کدام لیزر است. با توجه به نوع پوست و نوع مویی که افراد قصد برداشتن آن را دارند، فناوری ها را انتخاب می کنند. حال ممکن است یک فناوری در یک دستگاه باشد، حال ممکن است نباشد. از نظر ما بهترین دستگاه دستگاهی است که بهترین تکنولوژی ها را استفاده کرده باشد.

در حال حاضر بهترین تکنولوژی ها، تکنولوژی  الکس، دایود و یاگ می باشد.

بهترین دستگاه لیزر بدون درد
بهترین دستگاه لیزر بدون درد

بهترین دستگاه لیزر بدون درد را چگونه انتخاب کنیم

سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می‌ آید این است که چگونه بهترین دستگاه لیزر را خریداری کنیم. خرید بهترین دستگاه لیزر بدون درد باید یک سری از ویژگی ها را داشته باشد. شما در ابتدا باید به دنبال تکنولوژی های بدون درد بروید. سپس با انتخاب دستگاه هایی که از تکنولوژی‌های بدون درد استفاده کرده ‌اند، اقدام نمایید. اما یک پروتکل کلی برای انتخاب بهترین دستگاه ها موجود است. سعی کنید که دستگاهی که با رنگ مو و رنگ پوست شما سازگار است را خریداری کنید. می توان گفت که لیزرها در این زمینه نمونه های متفاوتی را دارند.

میزان شدت دستگاه ‌ها متفاوت است. به طور مثال زمانی که شما قصد خرید دستگاه های کوچک خانگی را دارید، نباید میزان شدت بالا را انتظار داشته باشید. به طور مثال دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم با دستگاه های خانگی و کوچک شدت متفاوتی را دارد.

توجه داشته باشید که در انتخاب بهترین دستگاه لیزر، فاکتورهای دیگری هم موجود است. به طور مثال ناحیه ای که قرار است لیزر شود بر این کارایی تاثیر گذار است. لازم به ذکر است که بعضی از دستگاه های لیزر می باشند که شما می توانید با استفاده از آن ها نواحی مختلفی را تحت پوشش قرار دهید.

بهترین دستگاه لیزر بدون درد
بهترین دستگاه لیزر بدون درد

استفاده از دستگاه های لیزر خانگی یا نمونه های حرفه ای؟

سوال خوبی است. نتیجه حاصل از دستگاه لیزر خانگی در مقایسه با ماشین های لیزری حرفه ای محدود است. دلیل این امر این است که یک دستگاه خانگی یک نسخه ساده و با مقیاس پایین از همان دستگاه حرفه ای است. این دستگاه ها دارای کنترل های ساده، سوئیچ های ایمنی و ویژگی هایی است که تقریباً هر کسی می تواند آن را اداره کند. اما برای به دست آوردن جذابیت گسترده، استفاده از دستگاه های حرفه ای بهتر است.

با این حال، بیایید درک کنیم که یک دستگاه خانگی رده بالا، در مقایسه با ماشین های لیزری درجه پیشرفته هنوز می تواند کمتر از ۵۰٪ قدرت داشته باشد. این بدان معناست که برای کنترل رشد موها به تعداد بیشتری جلسه نیاز دارید. برای دیدن نتایج حدود ۵-۶ ماه به درمان نیاز دارید. پس می توان گفت این به خوبی راه حل موقت است.

اما اینکه نمونه های خانگی و پیشرفته کدام بدون درد و کم خطر است سوال می شود. در این مورد هم می توان گفت مطمعناً با توجه به تکنولوژی های وسیع سیستم های پیشرفته مطمعناً آن ها درد کمتری را دارند.

بهترین دستگاه لیزر بدون درد
بهترین دستگاه لیزر بدون درد

کارایی دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم

ما به منظور بررسی بهترین دستگاه لیزر بدون درد ، یکی از مهم‌ ترین آن‌ها را بررسی می ‌کنیم. دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها الکس، دایود و یاگ می ‌تواند کیفیت بالایی را به شما ارائه دهد. این دستگاه از طرف سازمان FDA مجوزهای لازم را گرفته است. این دستگاه یکی از ایمن ترین و تقریباً بدون درد ترین دستگاه های رفع موهای زائد می باشد.

همانطور که گفته شد این دستگاه از سه طول موج مختلف بهره می گیرد. اما در این بین، فناوری یخ نیز به آن اضافه شده. یعنی زمانی که شما در حال استفاده از اشعه این دستگاه هستید، به دلیل سیستم خنک کننده یا یخ کننده هیچ گونه احساس دردی ندارید. همین موضوع باعث می ‌شود که این دستگاه در رده بندی بهترین دستگاه های بدون درد قرار بگیرد. این دستگاه معمولاً برای انواع پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد.

جالب است که بدانید کارکرد این دستگاه با سایر لیزرها متفاوت است. دستگاه آیس پلاتینیوم دقیقاً بر روی فولیکول مو زوم می کند. لذا بعضی از لیزرها هستند که ممکن است به بافت های مجاور آسیب وارد نمایند. اما این دستگاه کمترین آسیب را به بافت های مجاور می زند.

بهترین دستگاه لیزر بدون درد
بهترین دستگاه لیزر بدون درد

بحث پایانی

در پایان می توان گفت که برای پیدا کردن بهترین دستگاه لیزر بدون درد ، باید از مشاهدات دیگران استفاده نمایید. توجه داشته باشید که اگر به عنوان یک کلینیک زیبایی به دنبال بهترین دستگاه هستید، دستگاه نام برده یعنی سوپرانو آیس پلاتینیوم می تواند گزینه ای مناسب باشد. توصیه ما به افراد این است که بهترین دستگاه را خریداری کنند. لذا هر چقدر که گران تر باشد اثرات گران بهاتری را دارد. شما می توانید با مراجعه به قسمت فروشگاه تهران هایفو دستگاه های لیزر موی زاید را مورد بررسی قرار دهید.

منابع:

https://www.quora.com/Which-one-is-the-best-laser-hair-removal-machine

http://www.aceaesthetics.co.uk/laser-treatments/soprano-ice-platinum-laser-hair-removal.html

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X