حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

بهترین دستگاه جوانسازی راهی برای جوانی

بهترین دستگاه جوانسازی | تهران هایفو | خرید دستگاه هایفو

بهترین دستگاه جوانسازی

یکی از دغدغه های نسل میانسال و تقریباً سن بالای جامعه، جوانی است. جوانی همان معجزه از دست رفته می باشد. همانی که تا دیروز به آن توجه نداشتیم. به پوست خود کمترین اهمیت را می‌ دادیم. اما امروز به دنبال این هستیم تا حتی با یک راه کوچک، بتوان این معجزه از دست رفته را بازگرداند. اما آیا می شود؟ آیا می شود بدون تیغ تیز جراح این معجزه به دست آید؟ بسیاری از افراد از تیغ های تیز می ترسند. آن ها هم از تیغ می‌ ترسند هم جوانی را می خواهند. از قدیم الایام این مثال وجود داشته است که یک نفر هم خدا را می خواهد، هم خرما را؛حال باید چه کرد؟ آیا می توان به راحتی جوانی را به دست آورد؟ آیا می توان بدون آن که تیغی بر پوست کشیده شود جوانی بازگردد؟ ما به شما می گوییم بله. دستگاه های جوانسازی صورت امروزه این هدیه را برای افراد به ارمغان می‌ آورند.

امروزه بهترین دستگاه جوانسازی صورت در بازار موجود می باشد و افراد می توانند از آن برای معجزه از دست رفته استفاده نمایند. ما در این متن قصد داریم تا بهترین دستگاه جوانسازی را با استفاده از یافته های عینی معرفی نماییم. چنانچه به دنبال جوانی از دست رفته خود می باشید، ما را تا پایان همراهی کنید. ما اطلاعات جامعی در این مورد به شما خواهیم داد. لذا در پایان یکی از بهترین دستگاه های جوانسازی را معرفی خواهیم کرد.

جوانی صورت؛ با دستگاه یا با تیغ؟

برای بازگرداندن جوانی پوست دو راه وجود دارد. یک راه کاملا تهاجمی و یک راه غیر تهاجمی؛ اما به دلایل مختلف بسیاری از افراد بر سر استفاده از این دو روش هنوز به نتیجه نرسیده‌ اند. یعنی نمی دانند کدام روش اثرات بهتر و ماندگارتری را دارد. بگذارید روش استفاده از تیغ جراحی را برای شما بررسی کنیم. این روش سال‌های سال است که مورد استفاده قرار می گیرد. لذا در این روش افراد نیاز به بیهوشی و تحمل دوره نقاهت دارند. البته این روش نتایج نسبتاً ماندگاری دارد. اما ریسک بالای جراحی، تحمل بیهوشی، دوره نقاهت و هزینه بالا برای بعضی از افراد قابل هضم نمی باشد.

پس در اینجا به روش غیرمستقیم می ‌رسیم. روش غیر مستقیم استفاده از دستگاه های جوانسازی است. حال سوال پیش می‌ آید که آیا این روش ها روش های کاربردی هستند؟

در این مورد باید گفت که بله. امروزه تکنولوژی پیشرفت فراوانی داشته و همین موضوع سبب به وجود آمدن دستگاه های جوان سازی شده است. اما بهترین دستگاه جوانسازی چه دستگاهی است؟ آیا نتایج و کاربرد آنها با همدیگر متفاوت است؟

در این مورد می توان گفت بله. توجه داشته باشید که این دستگاه ها به مانند جراحی مستقیم، نتایج را به یکباره نشان نمی دهند. شاید این موضوع برای افراد جای ابهام داشته باشد. در این مورد می توان گفت که اثرات دستگاه های جوانسازی به مرور خود را نشان می دهند. به طور مثال شما با چندین بار استفاده از دستگاه، می توانید اثرات آن را ببینید.

بهترین دستگاه جوانسازی
بهترین دستگاه جوانسازی

انواع بهترین دستگاه جوانسازی

از انواع بهترین دستگاه های جوانسازی باید به دستگاه های هایفو اشاره کرد. لذا هایفو طیف وسیعی از دستگاه های جوانسازی را به خود اختصاص داده است. این دستگاه ‌ها نمونه ‌ها و کارایی مختلفی را دارند. یکی از آن‌ ها، هایفو اولترا می باشد. این دستگاه را هم در بدن و هم در صورت می‌ توان استفاده کرد. هایفو ویمکس یکی از دستگاه های پرقدرت است که این دستگاه را هم می‌ توان در زمره بهرین دستگاه های بدن و صورت مورد توجه قرار داد. اما از دیگر دستگاه های جوانسازی در طیف هایفو، باید به دستگاه هایفو ۴ بعدی اشاره کرد. این دستگاه به مانند دو نمونه دیگر کارایی فوق العاده ای دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر است که در نمونه های گفته شده، باید به دستگاه پلاژن نیز اشاره کرد. این دستگاه به جوانی پوست کمک بسیاری می ‌کند. حال این که کدام دستگاه بهتر است، سوالی است که برای افراد مطرح می ‌شود. در این باره باید گفت که با توجه به متفاوت بودن کاربرد هر کدام از آن ها، نمی توان گفت صد در صد این دستگاه از همه بهتر است. اما دستگاه ‌های هایفو کیفیت بالایی را دارند. به همین دلیل ما هایفو ۴ بعدی را به عنوان یکی از انواع بهترین دستگاه جوانسازی کاندید کرده و در ادامه به آن می پردازیم.

 

 

 

 

انواع بهترین دستگاه زیبایی صورت
انواع بهترین دستگاه زیبایی صورت

بررسی دستگاه جوانی هایفو ۴ بعدی

همانطور که گفته شد، در راستای شناسایی بهترین دستگاه جوانسازی، هایفو ۴ بعدی به عنوان یک کاندید مورد بررسی قرار می گیرد. توجه داشته باشید که کلیه دستگاه های هایفو با استفاده از امواج اولتراسوند کار می ‌کند. این امواج به زیر بافت های پوست منتقل شده و باعث تحریک و تجدید کلاژن پوست می گردد. در نتیجه شما می توانید شاهد بهبود بافت و کاهش لکه های پوستی شوید. اما دستگاه هایفو ۴ بعدی چه تفاوتی نسبت به سایر دستگاه‌ های هایفو دارد؟ در این مورد می توان گفت که این دستگاه ها طیف امواج بیشتری را به زیر پوست شلیک می کند. به همین دلیل نتیجه و کارایی بهتری دارد. لذا ۸۷ درصد افراد از هایفو ۴ بعدی احساس رضایت بیشتری داشته اند.

نتایج حاصل از درمان پس از یک هفته مشخص می شود. این نتایج چیزی بین ۱۸ تا ۳ سال بر روی پوست شما مشهود است. مکانیزم کار استفاده از این دستگاه به این صورت بوده که باعث افزایش سطح کلاژن می شود. این دستگاه را می ‌توان در قسمت های مختلفی مانند پیشانی، خطوط ابرو، گونه ها، گردن و بسیاری از جاهای مختلف بدن مورد استفاده قرار داد.

دستگاه هایفو 4 بعدی
دستگاه هایفو ۴ بعدی

بررسی نتایج این دستگاه

حال قصد داریم در این قسمت، به عنوان یکی از بهترین نمونه های دستگاه جوانسازی صورت، نتایج هایفو ۴ بعدی را بررسی کنیم. نتایج هایفو چهار بعدی باعث بالا رفتن خطوط ابرو و از بین رفتن چین و چروک ها می شود. همچنین این دستگاه ها باعث از بین رفتن لکه های پوستی نیز می گردد. از مزایای آن می‌ توان به غیر تهاجمی بودن و بی خطر بودن اشاره کرد. نداشتن زمان ریکاوری و اثرات ماندگار از دیگر مزایای آن می باشد.

شاید این سوال پیش بیاید که نتایج حاصله به مانند سایر نتایج دستگاه ‌های هایفو می باشد. در این مورد ما به شما می گوییم که سطح قدرت دستگاه ها کمی تفاوت دارد. لذا دستگاه چهار بعدی نسبت به سایر دستگاه ها از قدرت بالاتری برخوردار است و همین موضوع باعث کاهش زمان درمان و افزایش ماندگاری آن بر روی پوست می شود.

جوانی پوست
نتایج جوانی پوست

بحث پایانی

در پایان می توان گفت که استفاده از انواع دستگاه های جوان سازی پوست، امروزه توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. لذا بهترین دستگاه جوانسازی پوست دستگاهی است که طبق مشاهدات عینی کیفیت بالایی را داشته باشد. اما لزوماً تاثیرات این دستگاه ها بر روی پوست ها یکسان نمی باشد. در بعضی از موارد نتایج کمی دیرتر خودنمایی می نماید. در بعضی از موارد نیز با یک الی دو بار درمان نتایج قابل مشاهده هستند. در این بین تهران هایفو به عنوان یکی از فروشندگان دستگاه هایفو، می تواند بهترین دستگاه های جوانسازی را به شما ارائه دهد. چنانچه قصد خرید دستگاه جوانسازی هایفو ۴ بردی را دارید، می توانید به فروشگاه مراجعه کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

منابع:

https://www.essentialmedtools.com/product/4dhifu/

 

مسعود کردی
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X